90x60x90• Изменено 01 апреля 2024
Ви б змогли віддати дитину інваліда в інтернат?
Є різні вади, але в моєї дитини дуже виражена розумова відсталість ( де мама, де бабуся він не відрізняє, тобто існує в своєму світі). В мене були дуже передчасні пологи і це результат. (Є ще купу діагнозів, але не буду розписувати усе підряд, основне сказала.)
Я морально не витримую, не можу більше, хоча дитині 4 роки
Чоловік пішов, на дитину фінансово допомагає. Живу з мамою та з дитиною
Мені післязавтра буде 29 років, я розумію, що в мене попереду життя і можливість створити сім‘ю, зустріти чоловіка, почати жити. Але з іншого боку , яка буде реакція чоловіків якщо я скажу що я віддала дитину в заклад? А з іншого боку, я буду не жити, а існувати, хоронячи свої роки.
Задумалась про спец заклад - бо дитина не розуміє де мама, тобто якщо дитина буде там, то він не буде сумувати і тд ( мені кажуть це всі спеціалісти). Розумію що треба включати холодний розум, в мене частково виходить, але хочу ще почути думки збоку…
Дякую всім хто відпишеться в темі.
Повітруля• 01 апреля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я бы не отдала,у меня ребенок с инвалидностью ,аутизм,до 5 лет обращенную речь не понимала, много поведенческих проблем . Конечно же прошли всевозможные терапии ( дельфино,ипо,АВА ,медикаментозные) Вот исполнилось 9,запущена речь . Результаты достаточно хорошие,учитывая ,что изначально думали ,что будет невербальным ребенком . Вам,бы автор с ребенком заграницу,выплаты во многих странах достаточно хорошие,бесплатные спецшколы,няни,поддержка Вашего психологического здоровья
У ребенка автора и вашего ребенка разная сохранность интеллекта, + автор пишет про другие отягощающие диагнозы.
Сизоока бестія• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
если о нем вообще узнают
Узнают в конце концов, добрых людей много, это не молочница, о которой можно не знать посторонним.
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
автор, не стоит себя ни в чем винить, вы хотите нормальной жизни и имеете на это право
Тобто батьки не повинні бути відповідальними за дітей?
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
а за свою жизнь? кому будет легче, если автор ее просто просрет?
Я тертий жук• 01 апреля 2024
Так, життя одне, а медаль Вам ніхто не дасть за виховання розумово відсталої дитини. Може у Вас будуть інші діти.
Недалеко від дому моїх рідних є інтернат для глухонімих дітей і живуть вони там спокійно, баттки забирають їх на вихідні, або на свята тільки, якщо далеко живуть, інтернат це не щось страшне, там є спеціалісти, педагоги, лікарі.
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Тобто ні?
Забрызжу ядом• 01 апреля 2024
Чесно,не уявляю,як не було важко,але і думки не було.Особисте життя більше не влаштовувала,в мене і гострої потреби в цьому не було.Є сімʼя-я і діти,що зробиш,в кожного своє.На роботу ходжу і заробляю достатньо,є помічниця на той час поки мене нема.
90x60x90
• 01 апреля 2024
Якби я знала, що дитина має відчуття до мене як до мами і впізнає, я б дивилась на ситуацію інакше… Але включаю холодний розум і думаю, я міняю памперси і колихаю - чи інша людина це робить - дитині байдуже, він в своєму світі… Мені це казало більше 5 спеціалістів.
Просто останнім часом мене аж дуже вибачте ковбасить, всередині ніби все хоче звільнитись від цього всього (((
Хочу якось жити, знайомитись, відчути що таке вільне життя, коли ти йдеш додому не лише з думками як мене це дістало…
Ще є агресія в дитини, починає самого себе лупити, кидати речі, бити об голову іграшку чи тарілку, царапати мене чи маму коли в руки берем. Не можу вже.
Фінансово я досить забезпечена (ну середній нормальний рівень), але всі гроші йдуть в спроби виправити ситуацію, але все марно . А так хочеться пожити для себе, хочеться сім‘ю і дитину здорову. Вибачте що стільки тексту…
Куда_бежать• 01 апреля 2024
Тяжёлый выбор, но конкретно в этом случае (не узнает маму, не различает близких) отдала бы. Не корите себя, обнимаю Вас!
Птица Говоруша• 01 апреля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Тут автору только отдать ребенка и уехать туда, где ее не знают и никогда не возвращаться.
Забрызжу ядом• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Автор,бажаю вам прийняти правильний вибір і ніколи про нього не шкодувати.Ситуація вкрай важка і вибір теж.Дай Бог,що б все склалося якнайкраще.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
...и кроме того люди смертны, инвалид все равно попадет в интернат, если с автором что-то случится
Забрызжу ядом• 01 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Та як,а якщо там дитину будуть ображати,вона ж твоя.Над цим треба наглядати.
Мяо мой мяо• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
а подрастет будет еще хуже, особенно в пубертат
Бокс-орун• 01 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Автор отдаст ребенка в спец учреждение, они для этого и есть
Покорительная• 01 апреля 2024
Співчуваю, автор. Важко судити зі сторони. Мені здається, що ні, але я не була на вашому місці, тому як би повелась психіка невідомо. Просто обіймаю вас.
Захекалася читать• 01 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
В мене дитина з інвалідністю, вади зору. Деколи важко, вже змирилася, але я з чоловіком. Свою дитину не здала б ніколи, руки звісно дуже часто опускаються, ще й вічно якісь кризи 3, 4, 5 і тд років. Знайдіть спец садок, де дитина буде під наглядом тьютора наприклад, гавіщо такі крайності, це ж ваша кровинка. Вам тяжко, а дитині ще більше
Вам набагато легше, ніж автору. Ви маєте чоловіка, який вас підтримує, і вам нікого не потрібно шукати
Пугачиха• 01 апреля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Если есть возможность и минимальная уверенность что там нормальные условия - то скорее да.
Там страшні умови.
пьЯНА• 01 апреля 2024
У іншої знайомої у дитини проблемы з зором донька,. І ще як дитина в 6 років розумом , 2 вади . зараз донці 25 років.. не віддала і навіть думки не було про це . Чоловік покинув одразу , що лишала батьківських прав , зараз вийшла заміж за іноземця переїхала за кордон з дитиною і татом 85 річним. Щаслива.. якщо за кордоном то там інші інтернати та відношення. В Україні нажаль інша ситуація. Я працювала в дитячому садочку бачила не адекватну поведінку вихователем до таких діток. Це жахливо просто! Так це не інтернат !
Ждушечка• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Ви порівняли речі, які не порівнюються. Глухі люди мають інтелект і здатні у дорослому віці жити самостійним життям. Син автора на таке не здатен. Це тягар на все життя.
Пугачиха• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Я думала про це і раніше, але зараз починаю усвідомлювати, що мені буде 29, тобто з 30 років новий етап якийсь, коли ще є молодість і якісь шанси і очікування на щастя. Я б дуже хотіла почати просто ЖИТИ.
Це може бути тільки ваше рішення. Ніхто не має права вас засуджувати.
Ответ для90x60x90
Нанимайте сиделку. Гос интернат это медленная мучительная смерть. Жестокость, пролежни, недоедание, насилие.
И у меня есть знакомая у которой и вторые роды раньше срока с таким же результатом.
Поэтому скрывать от мужчины, что у Вас есть такой ребенок, сомнительная идея.
Птица Говоруша• 01 апреля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Автора волнует, что бы потенциальный мужик ее не кинул, а на ребенка ей плевать. Мужчины сейчас, когда в любой момент могут в мясорубку запихнуть и вернуться инвалидом, будут стараться держаться подальше от таких женщин, потому что прецедент уже был.
Пугачиха• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Маю на увазі реакція чоловіків з якими я буду знайомитись. В процесі знайомства розказувати ж потрібно щось, якщо є плани з людиною на серйозні стосунки.
Ми можете віддати дитину в спеціалізований інтернат. Але ж можна навідувати її. І ніякий чоловік вас не засудить. І перед своїм сумлінням будете виглядіти нормально.
Божа кульбабка• 01 апреля 2024
Я б віддала. Це не життя просто.
Ваш чоловік чомусь не дуже мучаться совістю, що пішов, а вам нав´язує суспільство цю вину, тому що ви жінка.
Запароленое одеяло• 01 апреля 2024
Ответ для90x60x90
Я вам задала конкретні питання
Скільки разів дитина була на реабілітації і які медикаменти приймала для корекції діагнозу?
Що ви, як мати, зробили за ці 4 роки, щоб допомогти дитині
Божа кульбабка• 01 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ви трошки не розумієте різниці. Інвалід по фізичним вадам - це одне. Ментальний інвалід, який не усвідомлює себе - це зовсім інше. Вам колись доводилося бачити старих людей з деменцією, що розміщують гівно по стінах? Так оце воно. А у автора ситуація ще й гірша.