01 апреля в 15:51

Брудні танці, як думаєте, є щасливе майбутнє у героїв?

Передивилася на днях фільм і задумалася, ну що в них далі може бути, ну якийсь час на сексуальній хвилі разом, а далі? Бебі явно далі піде вчитися, вона звикла до високого достатку, а в Джонні немає прагнення чогось добитися, так, прогулює життя.От Пенні йому якраз би ідеально підійшла.А на вашу думку, як би все розвивалося?
Из Виа-гры 01 апреля в 15:53
им уже далеко за полтос
автор Кашка-маняшка 01 апреля в 15:53
Правда, сценаристи, мені здається, задумували таки, що все буде добре, натяк на це коли Джонні розповідає Бебі свій сон, де батько Бебі обіймає його так само, як іншого можливого зятя(жениха старшої сестри)
Колупалочка 01 апреля в 15:55
Ответ дляИз Виа-гры
им уже далеко за полтос
Патрик вообще-то умер..
Колупалочка 01 апреля в 15:56
Ответ дляКашка-маняшка
Правда, сценаристи, мені здається, задумували таки, що все буде добре, натяк на це коли Джонні розповідає Бебі свій сон, де батько Бебі обіймає його так само, як іншого можливого зятя(жениха старшої сестри)
Думаю нет. Особенно во времена когда развиваются события фильма, нет у них будущего.
Колупалочка 01 апреля в 15:58
Ответ дляКашка-маняшка
Правда, сценаристи, мені здається, задумували таки, що все буде добре, натяк на це коли Джонні розповідає Бебі свій сон, де батько Бебі обіймає його так само, як іншого можливого зятя(жениха старшої сестри)
Вы прикалываетсь)? Пенни)))? Да она типичная иллюстрация балованной богачки, ну и Бейби тоже бы устала от рая в кустах.
Полюю на дрони 01 апреля в 15:58
Врят-ли, такие романы хороши, как курортные и не более
Miss Lisi4ka 01 апреля в 16:00
Аналогично Роуз и Джек из Титаника.
3 4
Аноним с кешбеком 01 апреля в 16:04
Нет, им не нужно это будущее, если у низ уже было такое лето.Колрое в памяти навсегда
Творю чудеса 01 апреля в 16:04
Порозважаються, полюблчться, та й кожен піде свою дорогою.
автор Кашка-маняшка 01 апреля в 16:05
Ответ дляКолупалочка
Вы прикалываетсь)? Пенни)))? Да она типичная иллюстрация балованной богачки, ну и Бейби тоже бы устала от рая в кустах.
А чим Пенні балувана багачка, в неї спільна робота з Джонні, життя не балувало і рівень життя її такий самий як в Джонні, їй би точно було не звикати жити на зарплату танцюриста та міняти місця роботи
Може ви з Лізою плутаєте, старшою сестрою Бебі
Copy-Paste 01 апреля в 16:17
Ответ дляMiss Lisi4ka
Аналогично Роуз и Джек из Титаника.
Они оба нищие. Прожили бы вдвоём.
1 2
Колупалочка 01 апреля в 16:20
Ответ дляКашка-маняшка
А чим Пенні балувана багачка, в неї спільна робота з Джонні, життя не балувало і рівень життя її такий самий як в Джонні, їй би точно було не звикати жити на зарплату танцюриста та міняти місця роботи
Може ви з Лізою плутаєте, старшою сестрою Бебі
Аа, я перепутала с сестрой) Не знаю, Пенни стремилась замуж за богатого, вряд ли у них что-то могло быть, но да они больше подходят.
Miss Lisi4ka 01 апреля в 16:44
Ответ дляCopy-Paste
Они оба нищие. Прожили бы вдвоём.
Она с детства привыкла к уровню жизни, который ни она сама, ни он не смогут обеспечить. Его предел койка в 3 классе, а её романтику как ветром сдует при необходимости вставать в 6 утра и чесать на работу, чтоб заработать 3 копейки, потому как для большей зарплаты она навыкам не обучена.