Разгуляшка• 01 апреля 2024
Невідповідність товару і оплата за доставку
Замовила товар певного кольору, продавець підтвердив, назвавши колір. Присилає зовсім інший, ще й робить з мене дурепу, кажучи, що колір айворі то такий бежевий. Повертає кошти отримавши товар. Суму, що я заплатила за доставку не вважає за потрібне повертати, заблокувала мене в інстаграмі. Потім все ж таки повернула на картку. Але дуже неприємно, тому що на цю людину я була підписана декілька років. Подивилась з іншої сторінки її інсту, вона викладає на продаж повернуту мною річ і підписує, що то колір айворі. Вона мала мені повернути кошти за пересилку, що я заплатила отримавши невідповідного кольору товар? Я вважаю, що так. Вона свідомо відправила не той колір.
Невидимка• 01 апреля 2024
А коли ви щось в магазин повертаєте то також вимагаєте компенсувати гроші потрачені на на маршрутку/таксі/солярку?
В майбутньому купляйте ноложкою!!!
Ворожу на каві• 01 апреля 2024
Если она написала цвет красный это одно, а если кремовый айвори, то там куча оттенков , притом все люди видят этот цвет по разному,
Надо было требовать реальное фото товара, , а не на модели, тогда бы и цвет увидели,
Поздно, не попали на деньги и это хорошо
Творог для розжига• 01 апреля 2024
Очень мягкий тон из пастельной гаммы, который варьируется от почти белого нежно-кремового до более насыщенного цвета капучино
И какой из них вы хотели?
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляСвята
А по вашему Айвори это какой?
Ну якись такий вово трохи інакший...а не такий як прислали...
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
В майбутньому купляйте ноложкою!!!
Ви про інше пишете. Людина свідомо хотіла продати не того кольору товар. У неї на сторінці є і беж і айворі. Але вона мені прислала айворі, і каже, що то такий беж. Наступного дня викладає в стрічці цей же колір, що мені висилала і підписує його айворі. Справа не в грошах, а в тому, що з тебе хочуть лоха зробити.
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляТворог для розжига
И какой из них вы хотели?
На жаль, не можу зробити скрін, бо вона заблокувала мене. Вона прислала майже білий.
Воленс-неволенс• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
А слайды будут?
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
...ну от тепер ясно що нічого неясно...і чого ви не вибрали той ейворі щовамтреба а інший якщо в неї їх кілька було
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляСвята
А, ну тогда да, должны вернуть 🤣
Я рада, що розвеселила Вас) бажаю ніколи не натрапляти на таких непорядних продавців.
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Що не ясно? Я просила беж, а прислали майже білий
Ворожу на каві• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Айвори это новомодное название светло бежевого цвета
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Алеж ейворі а не білий...як ви і хотіли
А беж то хіба не світлий майже білий
Оябунчик• 01 апреля 2024
Ответ дляСвята
А, ну тогда да, должны вернуть 🤣
А если проблемы со зрением - дальтоник - тогда сиди дома....
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Алеж ейворі а не білий...як ви і хотіли
А беж то хіба не світлий майже білий
Саме на її сторінці беж це беж. Не світлий майже білий. Я вже написала, що в неї чітко зазначено де беж, а де айворі (майже білий).
Оябунчик• 01 апреля 2024
Ответ дляСвята
Как хорошо мне живется. У меня базовые цвета:
Красный, желтый, синий, зеленый… и боже упаси понять что такое гранатовый, вишневый , Айвори, слоновая кость
...Слоновая кость... На гуртовне на меня посмотрят, как на дуру... Но поищут...
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Так шо ви хотіли
тут пишуть що ейворі то світло бежевий...чи ви бежевий хотіли
Астоновитесь!• 01 апреля 2024
Як продавець взуття скажу, що дуже важко фотографією передати колір. Ще й якщо не професійні фото, а як мої на телефон.
І коли мене питають, то беж, чи айворі, чи слонова кістка, чи кремовий, чи пісочний, чи ще якась хрєнь, то я щиро хочу, щоб той покупець в мене не купував, бо справді, для кожного то своє розуміння відтінків, а я потім винна буду.
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляСвята
Светло-бежевый, но не очень светлый. Вот такой чтобы светлый, но не светлый.
Ответ дляАстоновитесь!
Я сразу отвечаю: ой, я дальтоник.
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Так шо ви хотіли
Я замовила бежевий. Прислала білий. В гуглі подивіться, якщо цікаво, яка різниця між айворі і бежевим
Невидимка• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Алеж ви казали що хотіи ейворі!?
А то світло бежевий як тутешні слідчі написали
Творог для розжига• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Вас зовут Оксана?
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Алеж ви казали що хотіи ейворі!?
Ви шуткуєте? Де я таке сказала? Я хотіла беж.
Разгуляшка
• 01 апреля 2024
Всім дякую. Ще раз скажу, що справа не в грошах, а в тому, що людина свідомо продала не того кольору товар. Є ще багато нюансів, але то довго писати. Якби вона була права, то навряд чи блокувала б мене. Я спілкувалась тактовно, без хамства. Мирної ночі.