Пацан к успеху шел• 01 апреля 2024
Часто сваримось з мамою.
Зараз тимчасово приїхала до мами в село, щоб пожити місяць два, оскільки звільнилась з роботи в місті, і тепер живу на свої збереження, от післязавтра їду на співбесіду) щоб не платити за квартиру, вирішила ось так от зекономити. Але хочу сказати сваримось ми останнім часом часто. Наперед скажу, що гроші я даю на комуналку, продукти, крім того ще трохи даю. Але на городі, зараз якраз почався активний сезон розкопок ділянки під садіння цибулі, полуниці, перекопування і сапка біля дерев і тому подібне. Я допомагаю чим можу, але їй цього недостатньо. Час від часу вона не впускає моменту, щоб назвати мене ледачою, непутящою і тд. Нещодавно я їй сказала, що не бачу сенсу вкалувати на городі, що це все легче купити , на що вона відповіла: "ти що бл*ть крута сильно". Або в мене сьогодні випадково тряпка якою протираємо стіл впала за холодильник, я її дістала, вона почала орати на мене, я у відповідь на неї, а вона мені "закрий свого рота". В мене вже нерви здають, втомилась від усього. А ще помітила, що коли я щось одягаю гарне, сукню, спідничку, блузочку її аж починає "передьоргувати", починає коментувати "такі речі носять дівчата з красивою фігурою, не такі як ти". Або всі мої речі називає дешевою синтетикою, хоча речі я купую хлопкові в основному. Наче виговорилась, але на душі так важко. Післязавтра домовилась з чоловіком(на тіндері познайомились) вперше зустрітись, після співбесіди. Тепер в мене немає настрою ні на що, відчуваю себе якимсь непотребом(
Пацан к успеху шел
• 01 апреля 2024
Ответ дляСапай вазони
Бажаю вам знайти роботу і жити окремо
Я до цього і йду. Бо бачу хотіла зекономити на зйомі, тепер розплачуюсь своїм ментальним здоров´ям
Пацан к успеху шел
• 01 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Интересно что движет такими матерями, чего они добиваются.
Добилась того, що в шкільні, студентські роки я не мала ні подруг, ні хлопця. Була зашугана якась. Потім коли почала працювати, стало легче, бо з´явились свої гроші, я стала незалежна, отримала свободу вибору, нові знайомства. Але всеодно глибоко в душі я соціофоб, мені страшно, я не можу перша знайомитись, з легкістю вриватись в нові колективи, знайомитись з чоловіками
Fresh_coconut• 01 апреля 2024
У вас мама обьюзер, я сама с таким сталкиваюсь это очень тяжело морально выносить таких людей, единственный вариант, жить отдельно и как можно меньше контактировать и не обращать внимания на её высказывания, одеть наушники музыку по громче и до свидания, а там хоть пусть разорется
Сапай вазони• 01 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну,вкрай вимушені життєві обставини.
Не за Будка• 01 апреля 2024
А в дитинстві вона якось інакше до вас ставилася? Здивуйте мене і скажіть, що в дитинстві вона себе з вами інакше вела.
Пацан к успеху шел
• 01 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Ні. Так само, навіть гірше. Могла вдарити по обличчю, коли до мене математика не доходила, обзивала тупою. Через те що татко інколи приходив на підпитку з роботи, влаштовувала скандали, грозила що піде з дому, і кине нас усіх. А я маленька тоді була, і плакала в темноті, бо боялась, що вона піде від нас. Якось так
Не за Будка• 02 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Тоді не розумію чому ви дивуєте і чому ви переїхали до неї жити. У вашому випадку краще хоч прибиральницею працювати, але до матері жити не йти, а ви так легко на це погодилися, ніби хотіли цього.