Викликаю на дебати• 01 апреля 2024
нарешті пофарбувала волосся
всі відмовляли завжди
дівчата оцініть як вам
як думаєте скільки тут відсотків пофарбованого волосся?
дівчата оцініть як вам
Липка-прилипка• 01 апреля 2024
мне больше понравился цвет ДО.
Он живой, и волосы здоровые.
А ПОСЛЕ - модный. и все.
Как то грустно стало.
Он живой, и волосы здоровые.
А ПОСЛЕ - модный. и все.
Как то грустно стало.
Из Кукуева я• 01 апреля 2024
Ответ дляПланшетница
Волосся своє справді класне. А зберегти довжину після всьго, що там зробили....Особливо кінці більш висвітлені і на них найсвітліший тон, який швидше за все змивається.
Догляд відповідний і все ок
Але про солому писати це вже від заздрощів
МадамОхмури• 01 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Спасибо но они по освещении искусственном выглядят светлее наверное
Так темнее , и цвет не очень и слишком большой контраст с отросшим блондом
Ну и светлый мне идет больше , темное прям не мое (
Но и красить не могу уже потому что убитые волосы , думаю какую покраску выбрать что б светлые акценты добавить но и не портить
Не,все ок у вас и цвет тоже , отросшую часть на 6% крашеные на 1.5%, эйртач или шатуш штопкой, потом тонировка в теплый тон 9.3+10.2)
Добра всем!• 01 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Вы однозначно Победили в номинации «самый змеиный комментарий»
🐍❤️ а автор так и не ответил
Планшетница• 01 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Догляд відповідний і все ок
Догляд за спустошеним волоссям, з якого швиденько вимивається штучний пігмент, якого і так небагато. Чим вищий рівень, тим менше пігменту. Догляд- це тонуючі шампуні, які надалі висушують? Чи чисто зовній ефект від силіконів, спиртів та протеїнів, що роблять чисто декоративний ефект?
люблю_тортики• 01 апреля 2024
Ответ дляПланшетница
А це взагалі що? Вам справді подобаються оті грубі плямі і помаранчево- курчачий фон?
Курчачий фон-це ви на цьому форумі))
Істеріомама• 01 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
Тут краще, а чому фарбували? Сиве, чи просто?
МадамОхмури• 01 апреля 2024
Ответ дляПланшетница
Вы борец за натуральность ?))) Тональники ,краски для волос , татуажи , гиалурон- все в топку😅
Істеріомама• 01 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
мне больше понравился цвет ДО.
Он живой, и волосы здоровые.
А ПОСЛЕ - модный. и все.
Как то грустно стало.
Он живой, и волосы здоровые.
А ПОСЛЕ - модный. и все.
Как то грустно стало.
Стало, как все
Чебураха з перцем• 01 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
Гарно. Але через місяць у вас буде так як було ДО. А тисячі 3 мабуть віддали
Думая,вдвічі більше
Планшетница• 01 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Курчачий фон-це ви на цьому форумі))
Ваше фото, де повністю видно довжину виглядає саме так. Це ви ці фото загрузили, щоб що? Щоб не фото обговорювали, які ви даєте з власної волі, а переходили на особистості, якщо вам не пишуть те, що ви хотіли почути?
А Я Самая Самая• 01 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Мне ужасно не нравится ( единственное что седых нет плюс а так мышь (
Согласна с вами. У меня тоже такой чуть темнее. И вот отрастает вроде класный цвет, седины пока не видно) Но когда иду делаю мелирование/эиртач, то прям лучше )) Не слушайте кто пишет ходить со своим цветом. Это те кто никогда не красились
. Реально лучше когда мелирка/эиртач на такой цвет волос) Прям светлее выглядишь. Это я по опыту )
Викликаю на дебати
• 02 апреля 2024
Ответ дляІстеріомама
просто хотілося змін вже находилася з 100% натуральним
СкокоМнеДадите• 02 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
та ні то так сонце падає ось вдень
Це в Луцьку?
Гл. Амурная• 02 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Тут точно не 20%, минимальный % блонда выглядит вот так, на волосах автора не меньше 50%
Если делать мелирование только верхнего слоя волос, то и процентов 10 хватит
Викликаю на дебати
• 02 апреля 2024
МадамОхмури• 02 апреля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Впервые слышу такое пожелание ))это как наростить 50 грамм волос)
Гл. Амурная• 02 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Мне делали так много лет
Викликаю на дебати
• 02 апреля 2024
Дівчата всім дякую за компліменти, мені дуже приємно 🌷🌷🌷волосся це моя болюча тема і я дуже над ним тряслася , ставлюся зараз простіше. Тим більше через війну за два роки вилізла сивина зверху то буду фарбуватись більше вже через років 5
Ответ дляМиззери
6 ка
Неваляшкина• 02 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
Та ні
пфф, в мене каре коротке, ходила тиждень тому фарбувати волосся - 2 тисячі.
тут точно не 3)
Неваляшкина• 02 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Ви така гарна 😍 і колір волосся гарний. але ж нам жінкам завжди шось не подобається в собі))
бЭйбА• 02 апреля 2024
Ответ дляНеваляшкина
тут точно не 3)
4. Автор же написала
Гірчинка• 02 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
на відео не таке як в старпості доречі ось тут видно що пофарбованого мало
Таке волосся-це нагорода! Просто заздрю тихенько