миссДавеча• 02 апреля 2024

Крокуси в горах

В минулому році побачила в інстаграмі і загорілась! Нажаль побачила пізно, тому чекала весь рік. І ось - в суботу я це побачила на власні очі.
Емоції не передати! Якщо хтось не знає як провести вихідні - дуже раджу.
Я була на Кукулі. Як на мене - це найкращий варіант. Але є й інші.
Фима Собак• 02 апреля 2024
Гарні фото вийшли у Вас.
автор миссДавеча • 02 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Гарні фото вийшли у Вас.
Фото, на жаль, не передає тої краси (((
Раджу побачити це на власні очі. Сезон тільки почався
Рву и мечу• 02 апреля 2024
Молодці
Нафаня Маня• 02 апреля 2024
Нащо ото там лазити та топтати їх.
Кондуктор автобуса• 02 апреля 2024
Гарненькі фото :)

Кидайте фото ще)) Молодці. Дуже суперово!
Оцененная• 02 апреля 2024
Дякую, авторе, Крокуси мої улюблені квіти)
Якщо будуть ще фото, кидайте ще)
А Кукулі - це де.
Булькаю• 02 апреля 2024
Дуже гарно!
автор миссДавеча • 02 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Якщо будуть ще фото, кидайте ще)
А Кукулі - це де.
Це гора Кукул. 1540м. Підйом зі старої Ворохти. Турів на Кукул дуже багато різних. Я була в одноденному.
Білка в колесі• 02 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
С эдельвейсом ходили?
автор миссДавеча • 02 апреля 2024
Ответ дляБілка в колесі
С эдельвейсом ходили?
ні. якось по іншому називаються - найс ... щось таке.
Vladislava-n• 02 апреля 2024
Краса!!!
Гарні фото,аж захоплює дух.
Люблю таке теж.
Пополняю_Карму• 02 апреля 2024
Як довго вони ще будуть цвісти? Не підкажете?
автор миссДавеча • 02 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
В цьому році рано зацвіли. Але в інста дуже багато різних груп на Кукул ще на 6 квітня та на 13-14. Але я б радила на 6 (якщо на Кукул). Іх вже дуже багато розцвіло і 13-14 думаю вже багато буде перецвіту.
Ще є Кострич і Драгобрат - там пізніше, на Драгобраті взагалі здається в травні аж
Фима Собак• 02 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
Фото, на жаль, не передає тої краси (((
В мене крокуси массово на дачі квітнуть. Вперше за багато років. А на фото не получається зняти так, як це виглядає в дійсності. Ще колись восени була в горах Криму, і тоді теж квітли крокуси. Це було на початку жовтня, дуже здивувалася.
Бяки-козяки• 02 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
Скільки часу зайняв підйом і спуск? Важко?
автор миссДавеча • 03 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Десь 2,5 години підйом, спуск до години. Важко спочатку - бо відразу крутий підйом, не очікувано ))) Але потім ок - останню 1/3 шляху по рівному по лісу прогулюєшся.
Бяки-козяки• 03 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
Дякую. А то я бачила екскурсію на крокуси, то написано було 22км йти😮
Пополняю_Карму• 03 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
А звідки саме ви піднімались? чи є болото на шляху?
автор миссДавеча • 03 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Все можливо, є різні маршрути. тут десть 10 км було
автор миссДавеча • 03 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ох, якби я знала - нас підвіз трансфер до самого початку сходження, чула як казали що їхати треба за кпп чи кп ... Стара Ворохта. Болота не було. Трошки було снігу в деяких місцях, але це буквально пару метрів десь у 3-х місцях.
автор миссДавеча • 04 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
ось, оцим маршрутом йшли
https://vpohid.com.ua/routes/v/route/71/
Пополняю_Карму• 04 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
ось, оцим маршрутом йшли
Дякую🌸