Чорт і Шо• 02 апреля 2024

Молодий хлопець шукає старшу жінку/пухкеньку жінку. Львів.

Молодий хлопець шукає жінку зі Львова для розваг та пестощів)
Чекаю ваше повідомлення в тг, кішечко)
Мій тг: @Amateuraccount
Указка• 02 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Да, вижу уже на границе с Польшей стоит, плачет чтоб пустили.
Ловіть його, бо втече

Творческий типаж• 02 апреля 2024
Ответ дляУказка
Ловіть його, бо втече
Есть, мой генерал.
Раз одела не бу• 02 апреля 2024
Ответ дляУказка
Куди? В нас і у Києві свої люди є
Оголошено план перехвату))
Може по ак/ телеграму можна його місцезнаходження встановити...ой попав хлопець)) відкрили сезон охоти на дІчь
Тектологиня 80lv• 02 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Дівчата, налякати Ви автора,певно тепер збирає валізи і тікатиме зі Львова))
Так, дівчата, спокойно, автор нікуди не тікає (вже), він їде до мене в Київ.
Побачимо, якщо гарно отпестить - відпущу на волю. Якщо буде халтурить, хай вибачає, але поки не навчиться по-людськи - ніхто нікуди не тікає.
16см - переміряю особисто, бо я ці приколи знаю... 16-16!! а по факту - тільки якщо ногою в стіну вертися і гаааарненько натягнуть
Раз одела не бу• 02 апреля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви ж там правильно міряйте від 0 )як не розберетесь, то викладайте фото сюди, ми допоможемо
Указка• 02 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Оголошено план перехвату))
Точно, влаштуємо групове сафарі
Тектологиня 80lv• 02 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
та ну а як же ж! я вже з рулєткою практично на низькому старті!
Раз одела не бу• 02 апреля 2024
Ответ дляУказка
Точно, влаштуємо групове сафарі
Доведемо людину,шо тільки у окопі спокій знайде, з автоматом у руках))
Бадабум• 02 апреля 2024
Ответ дляНЛОша
Дитинко, йди на Привокзальний, там таких цьоць багато
Они там в очереди за бесплатной едой стоят😂 только запах у этой очереди специфический. Как и вкусы на женщин у автора этой темы.

Указка• 02 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Зате буде, що згадати і хлопцям розказати. І пухкенькі, і старші...
курасаны• 02 апреля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
так скіко нас вже бажаючих? можемо всі разом)))
Я дивлюсь, що автор аж розгубився від такого шквалу пропозицій. Мовчить. Вибирає мабуть.
автор Чорт і Шо • 02 апреля 2024
Ответ длякурасаны
Та ні, навіщо робити демагогію в коментарях. Кому потрібно, нехай пишн в тг)
Перша скрипка• 02 апреля 2024
Ответ длякурасаны
А у нього нік ’Чорт і Шо’... Може то нам натяк від адмінів...
автор Чорт і Шо • 02 апреля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Якщо у вас нік ’Перша скрипка’, то це натяк, що вас грають як музичний інструмент?)
Сонячний зайчик• 02 апреля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Та всі вже давно помітили містичну відповідність ніків темі ))))
Перша скрипка• 02 апреля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Ох молодо-зєлєно...
Це натяк, що головною буду я
Не заздріть тьоті• 02 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Боже мой, и как жить мне теперь дальше. Я идеально подхожу, но я в Киеве
Бігом на інтерсіті Київ- Пшемисль!)