Я-ваш шанс• 02 апреля 2024
Як вибратись із зажору?
Їм весь вільний від роботи час(( Вага зашкалює. Я настроююсь, купую їжу для правильного харчування, а потім нападає жор і їм все вперемішку, що є вдома((
svetikmolcha• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я працюю до обіду без можливості поїсти, говоряща голова нонстоп, емоційно навантажена робота.
Тоді вам обов’язково треба пересилити себе і не їсти пізно, легка вечеря до 19.00. Повірте, будете вранці вставати з думкою про сніданок. Кажу як у мене. Поснідаєте нормально, потім о 15.00 обід і вже ввечері все підряд вам не захочеться їсти.
Распутница• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вот поэтому потом восполняете запасы энергии, вам ее элементарно не хватает, раз такой жор. А не будете есть, будет голова болеть и без сил. Вам надо полноценно питаться и вычислить свою норму, не обязательно голодать вечерами у всех разный подход.
Библиотекарь• 02 апреля 2024
Ответ дляІстеріомама
Чорний шоколад з кавою без цукру, коли хочеться їсти. Тільки не цілу плитку, а пару шматочків.
И как оно поможет от голода?
Істеріомама• 02 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
И как оно поможет от голода?
Убивает аппетит. Возникает чувство насыщенности. Мне помогает.
Галя із Дарниці• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я передивилась дууже багато і про РХП, компульсивне переїдання, психосоматика зайвої ваги, можу лекції читати, а толку..
Конечно, проще всё спихнуть на расстройства, психику, травмы, чем признать свою лень, нежелание менять привычки и брать ответственность на себя. Ходите тогда постоянно дома голой. Это всё так смачненько будет трястись на вас
Малая Налегке• 02 апреля 2024
Ответ дляsvetikmolcha
То їжте до 15.00 години, потім не хотітиметься.
Это верный путь придти к 100 кг.
svetikmolcha• 02 апреля 2024
Ответ дляМалая Налегке
15 часов перерыва.
Где? Я советую автору утром завтракать, если к неё по работе получается только в 15.00 поесть. Принормальном завтраке сметать все подряд не захочется. Потом пообедать в 15.00, и лёгкий ужин в 19.00. Завтракать ей не хочется, потому что ест пока не уснет, то есть доедает после обеда и на ночь.
ТигрЛьвович• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я не їм з ранку((нудить прям від їжі до 10 години, п´ю чай або каву, їм пізніше.
а ну ешьте чуть позже
но полноценный завтрак
но если не есть за 4 часа до сна то с утра очень даже хочется есть
но полноценный завтрак
ТигрЛьвович• 02 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я думала, що не їсти сніданок це і є слухати себе, ніколи вранці не голодна, а зараз розумію, що нудить вранці мабуть бо вночі їм.
пк ви можете бути зранку голодна якщо ви пхаєте в себе їжу до опівночі?