Пешеходик• 02 апреля 2024

В кого між дітками невелика різниця... До вас питання?

Одній дитині 2 рочки , друга тільки народилась... Звичайно неможливо створити тишину повну для того вкл музику, дитина на змішаному годуванні , переважно засинає біля груді, сита, але якщо стати піти то через трошки сльози і знову плач і так по кругу, соску нехоче випльовує
Як ви ложити своїх діток, і як спали вони у вас?)
Дуже цікаво послухати 🤗
Всюди влазю• 02 апреля 2024
укладывать двоих сразу - по возможности

Заикальница• 02 апреля 2024
У мене у дітей два роки різниця. Це був капець
Однокімнатна квартира 🤪
Одну ложила на кухні, іншу в кімнаті. І бігала між ними. Вже в рік молодшої ложила разом
автор Пешеходик • 02 апреля 2024
Ответ дляВсюди влазю
укладывать двоих сразу - по возможности
Старша дитина засинає довго і тільки раз в день як меншій треба спати майже весь день
Зоряний Шлях• 02 апреля 2024
Младенцы спали на прогулке. Дома хуже, но укладывала с грудью на большой кровати. Могла уснуть рядом, если уйти, почти всегда просыпались сразу, поэтому спали дети- спала и я
Заикальница• 02 апреля 2024
Ответ дляВсюди влазю
укладывать двоих сразу - по возможности
Не виходить, в новонародженого значно більше снів ніж у 2-х річки
Пез Году Неделя• 02 апреля 2024
Привчила старшу ще до народження меншої засипати самостійно, але у мене квартира більше 150 метрів і ізольовані кімнати
Душка-свекрушка)))• 02 апреля 2024
Все вирішили няня і бабуся, що допомагали мені. Досить зручно було те що допомога була не тільки погуляти і побавити. Але саме цікаво стало коли молодший син пішов в рік оттоді стало зовсім весело. Бо обидві дитини дуже хотілося на ручки до матусі і коли бігли гуляти то завжди в різні боки. Але поступово все налагодити вдалося. Головне що дітки дружні і люблять один одного.

Борець за гаманець• 02 апреля 2024
Тишину специально не делала, дети засыпали под любые звуки. Утром гуляли, млаший спал в коляске. При плохой погоде или если мы по какой-то причине не выходили на улицу младший ребенок спал в коляске на балконе. Днем все вместе спали на большой кровати. Ночью старший ребенок спал с папой, младший со мной.
Напланетянка• 02 апреля 2024
Різниця 1.9 але такої як у вас проблеми не було
Борщик• 02 апреля 2024
У дітей різниця 1.1, але вони були в мене на суміші. Спати лягали на довгий денний сон та в ніч разом. В інший час донька гралась, син спав, ніякої спец.тиші. Проблем ніколи не було. Але ж то від самих дітей залежить.
Царівна Жабка• 02 апреля 2024
Разница между детьми 10 мес. С самого начала не приучала их спать в тишине, были звуки улицы, шум стиралки, телевизор,музыка и дети научились не реагировать. Ну и укладывала двоих одновременно, когда было возможно. Когда нет, то младший спал в слинге, а старший не спал.
Не боюся осуду• 02 апреля 2024
Старший спал в своей кровати в детской, младший в своей кроватке в нашей спальне. В год младшего кроватку перенесли в детскую.