Даха-сваха• 03 апреля 2024

Зради

В попередньому шлюбі чоловік зраджував постійно. Другий шлюб чоловік любить доньку від першого шлюбу,допомагає фінансово,готує разом зі мною,з роботи одразу додому,мене з роботи зустрічає. Але я постійно підозрюю у зраді. Як з цим боротися? Як у вас з цим? ЧИ БАГАТО ЗНАЄТЕ ЗРАДЛИВИХ ЧОЛОВІКІВ?
Угадайс• 03 апреля 2024
Я зрадила нареченому, а післязавтра розпис)) ось де треш)) сумні смайли не ліпіть, не шкодую))

А я кумедна• 03 апреля 2024
Я всегда хитро проверяла всех кандидатов на возможную измену, говорила что мне вообще все равно, главное прямо сказать чтобы отношения не испортились так они и проявились...Самый верный оказался тот, который к маме очень привязан и всегда ей помогает.
Миллениалка• 03 апреля 2024
Підвищуйте свою самооцінку і зрозумійте, що всі люди різні і по одному зраднику, не потрібно судити всіх чоловіків. Я чоловіку довіряю, перестану довіряти, не бачу сенсу бути разом, щоб себе з´їдати ревнощами і гробити своє життя та здоров´я. Навіть якщо він мені зрадить, я спокійно піду від нього і буду жити своє життя.
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляА я кумедна
Перший чоловік фінансово постійно казав не можу заробити,з дитиною не хотів поводити час,про допомогу взагалі мовчу
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
І не шкодуйте, наречений -не чоловік
Непонятно• 03 апреля 2024
У вас була психотравма, яка залізла глибоко в психіку. Тому в нових відносинах цей страх переноситься на іншу людину. Проаналізуйте себе на стан жертви, більшість того що ви зараз в такому стані.
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляНепонятно
Думаю так. Вже 6 років
Непонятно• 03 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Думаю так. Вже 6 років
Шукайте вихід, як вийти зі стану жертви, причини в дитинстві, треба мінятися. Вашим життям управляє страх, біль від зради, ви зливаєте купу енергії на це. Є сенс шукати спеціаліста, який працює саме по цій темі, щоб «перепрошити» мозок і прибрати токсичні емоції.

побольшомусекретику• 03 апреля 2024
Оце так було з моєю мамою.
Її зраджував чоловік в першому шлюбі.
І коли вона вийшла заміж вдруге, то доводила своєю ревністю до інфарктів свого другого чоловіка.
Так він і помер, бо нерви вже не витримували.
Не будьте такою.
Всі люди різні. І якщо перший зрадив, то не значить, що і другий такий же.
Работать надо• 03 апреля 2024
В мене перший зраджував, дуже гидко було, з другим живемо 10 років вже, зпочатку перевіряла телефон, придивлялась, через три роки попустило. Зараз не перевіряю, впевнена що мій.
Рожайтретьего• 03 апреля 2024
Мало секса и некачественный.
Пришлось изменять. Житейская ситуация.
Дома плохо кормят, приходится ходить по кафе.
Вы ж учитывайте что сами можете предложить в меню.
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Мало секса и некачественный.
Пришлось изменять. Житейская ситуация.
Не зрозуміла
автор Даха-сваха • 03 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Оце так було з моєю мамою.
Її зраджував чоловік в першому шлюбі.
Не будьте такою.
Дякую