Яку б обрали?

Квартиру яка в середині будинку з усіх сторін сусіди. Або торцеву квартиру, сусіди з низу з верху і по бокам, але з одної сторони тиші (бо торцева)
Результат:
вже голосів: 90
70 (77.78%) в середині будинку )зато тепло
20 (22.22%) Торцева (холодніша) може
1 1 4 6
Козяка-маляка 03 апреля в 14:52
Ой а я думаю куди ви пропали)))
12 14
Всюди влазю 03 апреля в 14:53
Вам же отвечали уже.
Ничего не изменилось с тех пор. В торцевой все так же тише, во внутренней все так же теплее.
16 2
ВільнаНазавжди 03 апреля в 14:54
Ааааа, да купите уже любую в конце концов.
Как вы ремонт будете делать, я вобще боюсь ленты советчицы
8 12
Рекламама 03 апреля в 14:56
Автор це на ЗУ чи в Польщі? Над комерцію? Новобудова чи вторинний ринок?
Стрекоза любви 03 апреля в 14:56
Ніяку у вашому випадку. Ні та, ні інша вам не підходить. Шукайте ще, можливу якусь знайдете і зрозумієте, що ось це вона і не буде ніяких «але».
Зам. зав. Анонима 03 апреля в 14:58
Торцева, живу 5й рік мені ідеально.
Теж боялась що холодна буде и тд.
Все добре, дім із червоної цегли і утеплен мін ватою. Я дуже задоволена, маю 2 кімнати на дві сторони і сусіди лише по кухні и знизу. ( останній поверх у мене)
В квартирі немає цвілі, зимою 24 градуси завжди.
Пацака-задирака 03 апреля в 14:58
купите дом....в лесу...без интернета
11 1
А у нас макарошки 03 апреля в 14:59
Ответ дляСтрекоза любви
Ніяку у вашому випадку. Ні та, ні інша вам не підходить. Шукайте ще, можливу якусь знайдете і зрозумієте, що ось це вона і не буде ніяких «але».
+1
А у нас макарошки 03 апреля в 15:00
Автор, а почему вы думаете что что то изменится в ответах с предыдущих разов?
Пацака-задирака 03 апреля в 15:00
так свекруха сегодня была, с квартирой была....кто там на очереди?
1 2
Обнимашкина 03 апреля в 15:09
Я бы выбирала ту, где меня больше устраивает планировка. Вопрос холода решается утеплением, нормальными батареями, теплыми полами и т.д. А отсутствие соседей только с 1 стороны - такое... Все зависит от соседей - напротив нас торцевая, наверху семья с 3 детьми, даже я блин иногда слышу как они прыгают там....
У нас в середине квартира - вокруг все тихие.
Тра Ля Ля 03 апреля в 15:09
ви вже питали.Однозначно всередині.Торцева холодніша завжди!
1 2
ЭтаваНиМожетБыть 03 апреля в 15:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Торцева, живу 5й рік мені ідеально.
Теж боялась що холодна буде и тд.
Все добре, дім із червоної цегли і утеплен мін ватою. Я дуже задоволена, маю 2 кімнати на дві сторони і сусіди лише по кухні и знизу. ( останній поверх у мене)
В квартирі немає цвілі, зимою 24 градуси завжди.
о, ми з вами мабуть в одній квартирі в мене все так само, торцева, дуууже тепло взимку, кутки всі сухенькі, теж утеплена стіна торця будинку.

Тому треба вживу дивитися квартири. Бо як в середині, так і з торця може бути гарна чи гімняна хатка.
ХтоЯкщоНеЯ 03 апреля в 15:19
Пока Вы определитесь, квартир не останется.
Забрызжу ядом 03 апреля в 15:19
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Торцева, живу 5й рік мені ідеально.
Теж боялась що холодна буде и тд.
Все добре, дім із червоної цегли і утеплен мін ватою. Я дуже задоволена, маю 2 кімнати на дві сторони і сусіди лише по кухні и знизу. ( останній поверх у мене)
В квартирі немає цвілі, зимою 24 градуси завжди.
верхній поверх, квартира кутова неутеплена, в наружніх кутах цієї зими з´явилась пліснява, в кутовій кімнаті помітно холодніше
Зам. зав. Анонима 03 апреля в 15:19
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
о, ми з вами мабуть в одній квартирі в мене все так само, торцева, дуууже тепло взимку, кутки всі сухенькі, теж утеплена стіна торця будинку.

Тому треба вживу дивитися квартири. Бо як в середині, так і з торця може бути гарна чи гімняна хатка.
В мене попередня була в середині дому, ось там була цвіль у кімнаті.(дім новобудова)
А торцеві як останній поверх - одні бояться, а інші обожнюють.( бо є як +, так і - у таких квартир)
Зам. зав. Анонима 03 апреля в 15:24
Ответ дляЗабрызжу ядом
верхній поверх, квартира кутова неутеплена, в наружніх кутах цієї зими з´явилась пліснява, в кутовій кімнаті помітно холодніше
ну бо у вас не утеплена квартира, а нові будинкі всі утеплені ззовні.
я писала що у мене була попередня кв в середині і була цвіль, а зараз за 5років все ідеально ( у мене торцева і 2 кімнати маюсь однакову температуру взимку, ще 2 великих панорамних вікна є в них)
Забрызжу ядом 03 апреля в 15:25
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ну бо у вас не утеплена квартира, а нові будинкі всі утеплені ззовні.
я писала що у мене була попередня кв в середині і була цвіль, а зараз за 5років все ідеально ( у мене торцева і 2 кімнати маюсь однакову температуру взимку, ще 2 великих панорамних вікна є в них)
думаю, що хороше утеплення стін + підлоги чердаку цю проблему вирішило б
Зам. зав. Анонима 03 апреля в 15:28
Ответ дляЗабрызжу ядом
думаю, що хороше утеплення стін + підлоги чердаку цю проблему вирішило б
звісно, я планую купівлю більшої квартири і хочу знову тільки торець.
думаю або новобудову, або сталінку і утеплити її ззовні ( але багато хто каже що вони і без цього теплі)
ХтоЯкщоНеЯ 03 апреля в 15:40
Автор, пожалуйста, с новыми ЖК нас не отвлекайте.
1 1
Забрызжу ядом 03 апреля в 16:04
Ответ дляЗам. зав. Анонима
звісно, я планую купівлю більшої квартири і хочу знову тільки торець.
думаю або новобудову, або сталінку і утеплити її ззовні ( але багато хто каже що вони і без цього теплі)
утеплення сталінок потрібно. Там хоч і бувають дуже товсті стіни, потрібний низький коефіцієнт теплопроводності не досягається + великий внутрішній об´єм завдяки високим стелям, тому товстий синтетичний утеплювач відмінно вирішує питання теплоізоляції.
Lacrimo 03 апреля в 16:28
У мене свекруха голий торець утепляла весь і це дорого, правда це панелька, її всерівно треба утепляти. Залежно яке там опалення , якщо котельня сильно гріє то від торця хіба з півночі буде відчутно холодніше. І вітер торець активніше видуває. Насправді по сусідах немає значення, якщо вона торцева, старий фонд квартири двосторонні, всерівно буде 2 сусіда збоку , що так що так. Якщо індивідуальне опалення я б торець не брала ніколи, і якщо на північ . До прикладу торець на південь взагалі не проблема.
автор Вапщета 03 апреля в 16:30
Ответ дляLacrimo
У мене свекруха голий торець утепляла весь і це дорого, правда це панелька, її всерівно треба утепляти. Залежно яке там опалення , якщо котельня сильно гріє то від торця хіба з півночі буде відчутно холодніше. І вітер торець активніше видуває. Насправді по сусідах немає значення, якщо вона торцева, старий фонд квартири двосторонні, всерівно буде 2 сусіда збоку , що так що так. Якщо індивідуальне опалення я б торець не брала ніколи, і якщо на північ . До прикладу торець на південь взагалі не проблема.
А чому з своїм опалення не бралиб?
Lacrimo 03 апреля в 16:36
Ответ дляВапщета
А чому з своїм опалення не бралиб?
До прикладу зі своїм за зиму можна включити всього декілька раз. Зараз зими теплі . Ми включали тільки в морози і то на вечір, коли всі вдома. А торець створює зимою найбільшу проблему в втраті тепла. Всередині будинку гріють сусіди. І часто з малими дітьми не економлять і жарять на всі 24 градуса. Вигідніше економічно.
автор Вапщета 03 апреля в 16:51
Ответ дляLacrimo
До прикладу зі своїм за зиму можна включити всього декілька раз. Зараз зими теплі . Ми включали тільки в морози і то на вечір, коли всі вдома. А торець створює зимою найбільшу проблему в втраті тепла. Всередині будинку гріють сусіди. І часто з малими дітьми не економлять і жарять на всі 24 градуса. Вигідніше економічно.
Брати в середині і недумати! Так?
Lacrimo 03 апреля в 17:24
Торець завжди гірший варіант, з точки зору майбутнього перепродажу.
Пацан к успеху шел 03 апреля в 17:57
Ответ дляВапщета
Брати в середині і недумати! Так?
Автор, вже вітри з Сахари пішли, зими не буде. Можете брати торцеву і не боятись плісняви і що обігріватимете вулицю свою автономкою.