forumchanka• 03 апреля 2024

Порошенко заявив,що йде в президенти.Будете за нього голосувати?

?
Реверанс• 03 апреля 2024
Ответ дляМарика-bf42
Удалено администрацией...
А чому оцінку Зеленського Степаном Хмарою ігноруєте?
Такої мафії як зараз,мабуть ще ніколи не було.
І нікого не покарали.Жодного
Чомучка• 03 апреля 2024
Ответ дляsammy
Знову те саме- грають на виборі ’ найменше з двох зол’
Так а що ви пропонуєте? В мене лише два варіанти: йти самій або голосувати за менше, на мою думку, зло.
За Зе й Коломойшу я точно не голосоватиму, вони і т ак третину країни втратили.
автор forumchanka • 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
шо вже таке.у вас в америци нич чи день?
K@pelka• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Ідеальних в світі нема.
А в нас і зовсім жеброта прийшла,мільйонер,який татку з бюджету України під час війни не погребував персональну пенсію підписати.Голитьба ненажерлива саранча.
Де ще гуманітарку тоннами крали під час війни?
Тільки в нас при цьому президенті.
Ну гуманітарку крадуть нелюди, і я не думаю, що навіть в цьому можна звинуватити зеленого. Он волонтери деякі зібрані кошти собі забирають, і не малі. Теж звинуватите зеленого в цьому? Завжди були хороші та погані люди
автор forumchanka • 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
а чого петя не сказав що буде вийна?де вин був з дитьми?
СвітланкаОК• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
В Лондоні )))))
tu85• 03 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Петро себе отмазку придумал. То не война значит была у него, и люди не гибли и территории не отжимали...и все не взаимосвязано... главное в это поверить
Точно, то ж не війна була, а АТО. І путлера теж не війна…
автор forumchanka • 03 апреля 2024
Ответ дляK@pelka
при порошенку крали так аж гай шумив просто деребанились з ким треба.
Реверанс• 03 апреля 2024
Ответ дляK@pelka
50 вкрадених кирилом тимошенком,замом ермака авто Дженерал-Моторз,на одному з яких кирюха регулярно їздив в ОП він без відома Зеленського взяв? Справді?
Нина____• 03 апреля 2024
Ответ дляМанула
А ось і відповідь, чому тема з´явилась
https://t.me/insiderUKR/72536

Вона працює!
А должность- то какая! Аж целый председатель правления Института мировой политики)) это вам не цацки- пэцки. Главный по тарелочкам)
автор forumchanka • 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
хано закинчиться вийна и ми з людьми пиднимемо хай на всю краину.жк княжий двир шервуд и ще 4 будинки .1000симей кинули на квартири мер ирпеня при пети.
smilingsky2010• 03 апреля 2024
Ответ дляK@pelka
Про порошенко не согласна
Ну когда 20 лет пройдет, как после Ющенко, тогда согласитесь ))
Нина____• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
А чого тільки це?
А коханий през,який ні до чого крім фоточок не здатний.І просити,просити без кінця у всіх.
І Батьківщину Україну проституткою називати.
Гарний президент
Очень удачно получился на втором скрине)
ТашаНаташа• 03 апреля 2024
Ответ дляlilu502
Нормальний хто по-вашому?
Черновол
Марика-bf42• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
Не перегравайте))
Marino4ka1• 03 апреля 2024
Буду !
Leto32• 03 апреля 2024
А когда выборы?
автор forumchanka • 03 апреля 2024
афери з дилянками.з жк.влада в долях.нас посилали и навить криминал справу не видкрив петя.ми дорогу перекривали с плакатами.а зеля видкрив и занялась прокуратура деяниями попередника.але вийна.ми почекаемо.
катерина12009• 03 апреля 2024
У нас голосують не за когось, а проти іншого. Нажаль. Вибір один гірший за іншого. Особисто я буду голосувати проти зеленого і його ’чесної’ команди
VA 11• 03 апреля 2024
Ответ дляOnyx83
Я читала, что он ещё и в Европарламент собирается. Там планы ого-го и иго-го у сывочолого.
Ну, а думаете, что ,он зря мельтешит везде с Маринкой и покупает помощь для армии за спижженые деньги?)
Solnet• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
А чого тільки це?
Гарний президент
Чий коханий?
Leto32• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
ну если зе не пойдет на второй срок то..не знаю..кого то из военных .наших героев.простого умного человека.ну на самый край то петя.ким мне так ниче еще и этот гайдай или как его с мукачева.и мер днепра вроде ниче
Побойтесь бога ,вы филатове?это же проходимец бандит
Манула• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Так Зе ж обіцяв, що йде лише на один термін. І тут брехав?
ТайТаке• 03 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ні, звичайно. У нього рейтинг недовіри 70+%. Нехай іде, отримає свої +/- 10% і заспокоїться.
А у бубочки скок?
ТайТаке• 03 апреля 2024
Ответ дляnikolayev
Нет. И раньше, тоже было нет.
А шо, за зелененького ?
Татьяна-8275• 03 апреля 2024
Лошадь сдохла - слезь.
ТайТаке• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
что то мне подсказывает,что вы за медведчука.не?
Шота подскащывают ваши темы шо вы за зегривночку тут днями и ночами
Smusish• 03 апреля 2024
Ответ дляKlodia
Ну...Э... Прытула, Юлия Владимировна, Николай Тыщенко....
Готова на деньги спорить, что эти попрутся.
У притули вообще комплекс неповноцінності розвився, після того як зеля виграв президентські вибори. Він це пережити не міг!
nikolayev• 03 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
А шо, за зелененького ?
Последний раз, за Ющенко голосовала, в 2004 году.
asjaua• 03 апреля 2024
Особисто я- так, буду. Бо я в Лисичанську у 2014му бачила наших військових зимою в кедах та заготовки на борщі, білизну і сигарети їм носила, а в листопаді 2015го- в них все тактичне, класне і сказали що в них все є.