?
Ответ дляРеверанс
А чому оцінку Зеленського Степаном Хмарою ігноруєте?
Такої мафії як зараз,мабуть ще ніколи не було.
І нікого не покарали.Жодного
шо вже таке.у вас в америци нич чи день?
Ответ дляРеверанс
Ідеальних в світі нема.
А в нас і зовсім жеброта прийшла,мільйонер,який татку з бюджету України під час війни не погребував персональну пенсію підписати.Голитьба ненажерлива саранча.
Де ще гуманітарку тоннами крали під час війни?
Тільки в нас при цьому президенті.
Ну гуманітарку крадуть нелюди, і я не думаю, що навіть в цьому можна звинуватити зеленого. Он волонтери деякі зібрані кошти собі забирають, і не малі. Теж звинуватите зеленого в цьому? Завжди були хороші та погані люди
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
а чого петя не сказав що буде вийна?де вин був з дитьми?
СвітланкаОК• 03 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
В Лондоні )))))
Ответ дляK@pelka
при порошенку крали так аж гай шумив просто деребанились з ким треба.
Ответ дляK@pelka
50 вкрадених кирилом тимошенком,замом ермака авто Дженерал-Моторз,на одному з яких кирюха регулярно їздив в ОП він без відома Зеленського взяв? Справді?
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
хано закинчиться вийна и ми з людьми пиднимемо хай на всю краину.жк княжий двир шервуд и ще 4 будинки .1000симей кинули на квартири мер ирпеня при пети.
smilingsky2010• 03 апреля 2024
Ответ дляK@pelka
Про порошенко не согласна
Ну когда 20 лет пройдет, как после Ющенко, тогда согласитесь ))
Марика-bf42• 03 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
І нікого не покарали.Жодного
Не перегравайте))
афери з дилянками.з жк.влада в долях.нас посилали и навить криминал справу не видкрив петя.ми дорогу перекривали с плакатами.а зеля видкрив и занялась прокуратура деяниями попередника.але вийна.ми почекаемо.
катерина12009• 03 апреля 2024
У нас голосують не за когось, а проти іншого. Нажаль. Вибір один гірший за іншого. Особисто я буду голосувати проти зеленого і його ’чесної’ команди
Ответ дляforumchanka
ну если зе не пойдет на второй срок то..не знаю..кого то из военных .наших героев.простого умного человека.ну на самый край то петя.ким мне так ниче еще и этот гайдай или как его с мукачева.и мер днепра вроде ниче
Побойтесь бога ,вы филатове?это же проходимец бандит
Ответ дляforumchanka
Так Зе ж обіцяв, що йде лише на один термін. І тут брехав?