?
Ответ дляSolnet
Нормального перзидента, нажаль, вбили. Хоча хто знає, що було б, якби його обрали
Війна б тоді була в 1994. Може й швидка. А може, як Молдова або Грузія залишилися б без території... Як можна цього не розуміти, що ми всі 30 років до 2014 були під чоботом і ’чуйним’ впливом раші, з їх агентурою у кожному органі правління?? Особливо в часи Януковоча. Для цього нам і поставили цього бандита-дебила. Щоб повністю взяти під контроль і подвести до цієї ситуації
Ответ дляРеверанс
Так все правильно.
Що танкам з Білорусі по грязі треба було їхати до Києва?
Не вправились би за три дні.
А так встигли...
Майже
Народ не дав,ЗСУ не пустили...
І гарні дороги не помогли ворогу нашу столицю здобути.
Не вправились би за три дні.
А так встигли...
Майже
Народ не дав,ЗСУ не пустили...
Я читаю і не розумію хто ще в ці казки вірить...зупинили, народ, ЗСУ. Да, і народ і ЗСУ старались і робили все, але цього було б замало.
Це все результат Стамбульських домовленостей
Ответ дляmari_klim
це ми можемо только здогадуватися що б було і як
Ответ дляРеверанс
При Пороху Маріуполь звільнили і люди ще 8 років пожили нормальним життям.
При цьому президенті вся Україна в вогні і кінця війні не видно.
Зате в Раду навіть Стефанчук перестав ходити,сидять служки і нізащо зарплати отримують.
русня на фронті не перемогла,то змогла завдяки служкам роботу Верховної Ради України заблокувати.
Але й до тупих служок,щось до мозку дійшло.
Несподіванно
Удалено администрацией...
Ответ длязавитушка
Ага, Чонгар розмінував, закордонні розвідки про російське вторгнення ігнорував, кордон з білорашкою не укріплював, все на шашлик звав і дороги будував. Прекрасні дороги скажу я вам, кажуть шо по них було дуже комфортно тікати від російських танків.
а что, дороги не нужно делать? Сейчас латают кусок от Харькова до Валок, иначе там никак не проехать уже, полностью была разбита техникой.
Вас не понять, делают дороги - плохо, не делают - тоже плохо.
И да, задолбали уже своими шашлыками, смените пластинку.
Ответ дляРеверанс
А треба 2-3 тижні і далі народ колисати,як недоумкуватих дітей?
Краще вже правда.
Що б підготуватись
Краще вже правда.
Що б підготуватись
Да. Но знаю, что люди не хотели уезжать даже когда в города зашли, не хотели покидать свои дома! У меня знакомые в Мариуполе так просидели в подвале своего дома до июля!!! А потом таки плюнули на дом и выехали. Через белорашку, польшу вернулись в Украину и сейчас в Тернопольской области . Были люди, которые услышав новости, уехали до 24, а были те кто не уезжал не смотря ни на что
Ответ дляK@pelka
А вы считаете, что очень легко всех вычислить? Я не голосовала ни за зеленского, ни за порошенко!Я просто понимаю, что даже при идеальном президенте будут подставы
То розкажіть нам яких крис спіймали, при баканові, друзяці зеленського.. а то мені здалось що завдяки потужній роботі баканова ми всіх зрадників проспали.
Ответ дляПодрысь
Є таке штука зветься ’не на часі’
Якщо всі розвідки волають ’чувак, готуйся буде війна!’
То, мабуть, треба укріпрайони будувати вздовж кордонів замість доріг.
Такі укріпрайони, як зараз русня набудувала на наших територіях. А ми тільки на третій рік війни почали це робити.
Ответ дляK@pelka
А хтось повіривши довбням з телевізора втратив своїх рідних
Ответ дляJave
Я вообще сомневаюсь, что мы что-то выбираем, если честно. Поставят те голоса и за того кого нужно. Или вы верите? на выборах Яныка просто приходили амбалы на участки, выкидывали бюллетени и писали нужные цифры . Или вы не в курсе ?
Medova_pasika• 03 апреля 2024
Нет, но если его два военнообязанных сына будут нас защищать, то так и быть - я подумаю.
Марика-bf42• 03 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Яке хамство? Я так часто бачу тут ваш петро-спам з картинками, що ми вже як рідні)
Це вас жаба давить, що не маєте методічки з картинками))) А люди готуються до виборів)))