Леди_на_драндулете• 03 апреля 2024
А давайте уявимо що яник йде в президенти?
Хто за?
Результат:
вже голосів:
78 (67.83%)
Проти яника
37 (32.17%)
За яника
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
А чому таємне лишились?)
Раша не приютила?
Полонянка SexShop-а!• 03 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
Може навіть заскрінити. Якщо тут буде руснявий презик я покину цю країну. Ніколи не буду жити під рашкою.
30 лет жили и норм было, разве нет?
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А они за это погибали? Лишь бы раша не керувала? Серьезно?
А ви думали за що?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Удалено администрацией...
Отож ,чогось не захотіли там залишатися
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
А у нас зараз все чудово?
Краще аніж в них звісно
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Так я так и говорю: мне пофиг в какой стране жить и кто у власти. Для меня важно, чтоб мои дети, я и муж были в безопастности. Это ужасно? Зазорно? У всех свои ценности, кому/то важна земля и власть, а кому/то жизнь близких
Шлунок на палиці
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Тому що вони створили образ для росії -’идиие нас спасать’
Ми ж російськомовні нас тут ущемляють.
Взагалі ваші коментарі то дно,тобто вам ок підгувши жопу під рашку жити,як наприклад чечня ,дагестан зараз тощо, аніж жити в своїй незалежній країні?!!!???
Я ніколи такого не зрозумію.
Ми ж російськомовні нас тут ущемляють.
Я ніколи такого не зрозумію.
А наші створили образ ’ Захищають ваші жопи’. А може не треба ні спасать не захищать тих хто не просить. Жити в своїй країні? В війні і переживати, щоб чоловіка сина не забрали на війну і він не загинув заради того, щоб я жила в своїй країні? Серйозно? Ні, мені життя рідних дорожще. А в іншому я не проти, якщо ви хочете здобувати свободу - здобувайте і більшість тут би нічого і не писали, якби їх насильно не заставляли приймати в тому участь.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
30 лет жили и норм было, разве нет?
Чого 30 років?
Кокосиха• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не, они любят чужими руками и мужьями. Самые голосистые патриотки форума полным составом за границей
Полонянка SexShop-а!• 03 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Не треба було вестись на розводи Клінтона і Єльцина і віддавати ядерну зброю - і наші хлопці були б живі.
Все так, но чтобы не отдавать мало просто топать ногами. Там были условия, которые Украина выполнить не могла, потому что властям надо было срочно пилить все и карманы набивать. А людям пофиг на все было. Да и сейчас оглянитесь. Все заканчивается возмущениями на форумах или в соцсетях. Ноль реакций и ноль действий.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви в собі ?
в росії це постійно довелося б переживати,на скільки країн вони нападали ви не в курсі взагалі?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляКокосиха
Я в Україні живу
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Ви в собі ?
Вкурсі, Грузія наприклад.
А що таке?• 03 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Афигеть...
Народ, голосующий за яныка, вы реально в россею хотите??? Вам мало того, что с 2014 года происходит???
Если б то чувырло осталось у власти, мы бы уже давно были их республикой нафиг....
И шли бьі сбрасьівать НАТу в Ла -Манш
Полонянка SexShop-а!• 03 апреля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А ви думали за що?
Это вам лучше у парней уточнить.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Вкурсі, Грузія наприклад.
Так до чого тоді ваше захоплення рашею?
Татьяна_М5• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Як були живі ви знаєте рівень злочинності в рф???
На меня 2 раза в Украине маньяки нападали. Благо, отделалась легким испугом. Как только я уехала, нашу квартиру ограбили. А ещё у меня муж юрист, если я вам буду рассказывать про криминальную обстановку в Украине, то вы начнёте бояться выходить из дома
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
То йдіть в полон до хароших орків і ніхто вас там не образить.
А що таке?• 03 апреля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Для мене назавжди залишиться загадкою чого хуйтін не окупував нас, коли яник царював. Взагалі було б без проблем, ми б нічого і не зрозуміли...
Може грошей пошкодував?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
А про кримінальну обстановку в росії він нічого не знає часом???
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Так до чого тоді ваше захоплення рашею?
В якому пості моє захоплення? Грузію я навела, бо там влада вибрала життя своїх людей.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну ви ж хочете туди ,бо тут боїтеся за своє життя
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это вам лучше у парней уточнить.
У яких парнєй? У тих, що з челябінська прилетіли вбивати українців, тому що в них кредити?
Мусик Пусик• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Краще аніж в них звісно
Так, особливо під бомбами та ракетами, чудове життя.