Леди_на_драндулете• 03 апреля 2024
А давайте уявимо що яник йде в президенти?
Хто за?
Результат:
вже голосів:
78 (67.83%)
Проти яника
37 (32.17%)
За яника
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Так, особливо під бомбами та ракетами, чудове життя.
Тобто ви хочете до агресорів ,так?
Татьяна_М5• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
А чому таємне лишились?)
Раша не приютила?
А почему из раша должна была приютить? Их и Украина не приютила. Они с западной Украины, переехали к морю, потому что у ребёнка была тяжёлая форма астмы. Нужен был морской воздух. Жизненно необходим. А потом окупация. Украина болт забила. Ну и они забили и уехали подальше от Украины и раши, оставив эти две страны разбираться между собой без их участия
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
В якому пості моє захоплення? Грузію я навела, бо там влада вибрала життя своїх людей.
Владу там поставили свою.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
А якщо раша на Польщу піди,то потім куди, до вас в Італію пустити жити?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Владу там поставили свою.
Як і в нас хотіли зробити
А що таке?• 03 апреля 2024
Ответ дляШеллар
На Лукашенка можна?
Дивлюсь я на все, що робиться і розумію, що в Білорусії йому пам´ятник при життю поставити потрібно. Третій рік водити за ніс оркостан і берегти власний народ.
Він ще буде не злочинцем, а жертвою рашки
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Ну ви ж хочете туди ,бо тут боїтеся за своє життя
З чого ви взяли, що я зочу туди чи я зочу щоб вона перемогла? Абсолютно ні. Я просто хочу, щоб мене не заставляли воювати і дали можливість спастися. А не закрити виходи і підкидать жертви маньяку. Просто не хочу в цьому приймати участь і все і побиватися з будь якого результату я не буду.
Самоучка• 03 апреля 2024
Чому політична тема створена в розділі -’ гумор’???
Де адміністрація!
Ну бот руснявий це зробив!
Де адміністрація!
Ну бот руснявий це зробив!
Татьяна_М5• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Да, переедут хоть в Гондурас. Как и я. Если будет на то необходимость. Умирать за 4 стены и землю никто не станет.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви не виїзд на?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Я кажу шлунки на палиці
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
А що таке?• 03 апреля 2024
Ответ дляФорточка
Он уже готовится к войне, снимите розовые очки. Они живут там в бомжатнике, даже не знают ситуацию в мире, всё ограничено.
Вы были в Минске? Я была в 2012 году, мнение о бомжатнике сильно преувеличено
Полонянка SexShop-а!• 03 апреля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Для мене назавжди залишиться загадкою чого хуйтін не окупував нас, коли яник царював. Взагалі було б без проблем, ми б нічого і не зрозуміли...
А зачем? Вот чтобы что?
Для меня загадка в другом пока. Что-то не клеится. Украину хотят уничтожить, народ убить весь. Мы должны спасать государственность. И прочее -прочее. Ок. Почему бы тогда просто не воспользоваться прекрасным замыслом дядюшки Иосифа Виссарионовича по украинскому вопросу?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляА що таке?
І що там цікавого?
Нічого!
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Ви не виїзд на?
В мене є чоловік і діти, яким потрібен батько. І жертвувати сім´єю я теж не збираюсь тільки тому, що кому треба здобувать а спастися ми навіть по Україні не можемо, бо там повістки .
Полонянка SexShop-а!• 03 апреля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У яких парнєй? У тих, що з челябінська прилетіли вбивати українців, тому що в них кредити?
А сейчас парни из челябинска умирают за «лишь бы не под оашей»? Где?
Жертва интернета• 03 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
На меня 2 раза в Украине маньяки нападали. Благо, отделалась легким испугом. Как только я уехала, нашу квартиру ограбили. А ещё у меня муж юрист, если я вам буду рассказывать про криминальную обстановку в Украине, то вы начнёте бояться выходить из дома
Тільки не в усій Україні, а у вашому східному регіоні.
Мова тотожна ментальності. Тому зрозуміло, що в рсоійськомовному регіоні криміногенна ситуація буде така ж, як у параші.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви дивна надто, хочете спасатися та не брати участі в війні,виїзд для жінок із дітьми відкритий ,вас ніхто не тримає тут
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Солоденька цукОрка• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
А чоловіків підкидати маньяку? Чивони не зочуть жить? Чи вони завинили ?
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну то треба значить усіх кинути під рашинські чоботи, щоб ваш чоловік і ви симпатики раші були задоволені?
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
То хай в тюрму іде посидить , якщо там боїться на фронт
Татьяна_М5• 03 апреля 2024
Ответ дляСамоучка
Удалено администрацией...
А ещё путешествовать, купаться в море, греть жопку на пляже, радоваться достижениям детей, спать с мужем, а не с его фоткой, развлекаться, веселится, мечтать, строить планы и беззаботно жить.
Ну а великие дела оставлю тем, у кого 7 жизней
Форточка• 03 апреля 2024
Ответ дляА що таке?
Дочь общается с девочкой из этой недостраны. Та хочет сбежать от туда и приехать к нам в город, потому что у них такого нет. Может это о чем то говорит???
Заюшка_хозяюшка• 03 апреля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спитайте Сирського чи в сбу.
Самоучка• 03 апреля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Побула б в окупованій території,то б зрозуміла