Джавеліна• 04 апреля 2024
Син страждає за дівчиною .
Сину 18 років ми закордоном ,він страждає за дівчиною ,сьогодні напився і сказав ,що він хоче до дому ,що йому погано без неї .Я йому кажу що її буде 18 років літом і нехай переїжджає до нього та будуть тут разом .Він нічого не хоче чути ,хоче до неї ,йому погано і йому так легше ,коли він п´є.Я хотіла його залишити тут та повернутися до дому .Не знаю що мені робити ,як його залишати.
Вишнёвая Леди• 04 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Не згустила ,все не дуже .Я вже і не знаю ,може нам краще повернутися до дому .Якщо він не хоче ,я його не можу примусити знаходитися тут закордоном .
Нет, возвращаться точно не нужно сыну. А девушка готова приехать к нему с 18?
Молчунья• 04 апреля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Господи, вы всюду со своими комментариями
скучно ей за границей
всегдаДаДа• 04 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Алкаші по різному оправдовують свій алкоголізм
алкаш в 18 лет? рили?
я чего-то не стала алкашкой, водку в 18 лет с друзьями залпом пили, я всех перепивала, в 20 отрезало, с тех пор даже на НГ и ДР не пью алкоголя, никакого вообще
Щебетушка• 04 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
А что дома? Ну заберут его служить через пару лет, так он дезертировать будет ради девушки? Пусть головой думает.
Суцільна зрада• 04 апреля 2024
Автор, я б на вашому місці поговорила добре з сином.Він молодий, все життя попереду,звичайно хай все буде добре, але дівчина може ще бути і не одна , і якщо через кожну пити , загубить життя своє.Нехай розвивається , вчиться, працює.Вона якщо кохає приїде, і все буде в них добре.Життя не закінчується на стосунках тільки.
Крихітка на всі• 04 апреля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
сейчас никак.
а почему надо ждать ее 18 лет?
Потому что у нее как бы есть еще и родители, которые могут быть против того чтобы дочь ехала к кавалеру за тридевять земель
Джавеліна
• 04 апреля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Він не слухає я йому казала ,тільки вона і він нічого не хоче слухати.
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор, я б на вашому місті поспілкувалась С батьками дівчинки. Вона ж школу закінчує? Може в Польщі зможе вчитись. Під вашим наглядом.
Нормальные родители не отпустят девочку к пьющему парню в чужую страну ради чужих страданий. Какая там будет учёба. Вдруг беременность, кто будет расхлёбывать. Посланы были бы куда подальше, не последний парень на земле.
МАМА НИКИТКИ-2• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Нормальні батькі пропитають шо хоче їх донька. І не будуть лопати їй життя.
Ви так наввипередки бігли мені відповідь писати, що мабуть пропустили, що ця 16 річна дівчинка вже приїздила до хлопця.
Так шо в 18 можна запросто відпустити, якщо захоче
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Конечно ради чужого сынульки надо отпустить, а то он сопьётся бедняга. В 18 лет совершеннолетие, может ехать без всяких разрешений.
МАМА НИКИТКИ-2• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну заради ж чужого синульки в 16 же відпустили…
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кто отпустил автор ничего такого не пишет.))
Сільський ансамбль• 04 апреля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А дівчина у гості до вас їздила ? Чого його накриває неначе вона його кинула ?
Скорее всего она выносит ему мозг на расстоянии.
Сільський ансамбль• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Так и она не последняя. Приедет парень, чтоб потом не выехать. Послать её тоже куда подальше. Сколько ещё тех девочек будет)
И сто процентов она ноет ему в переписке и в разговорах. А кто потом будет расхлебывать его приезд?
РокерША• 04 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Ви повторюйте цю розмову багато разів. І це треба було обговорювати ще з 10 його років, що правильно мати ціль не дівчат всіх хотіти а ставати на ноги. Бо час пройде а він буде мати список гордості що трахнув сотню дівчат і всі його досягнення, а сам босий голий, з ним ніхто не буде. А якщо буде мати апослужний список досягнень в науці роботі то тоді зовсім інша розмова.
А по факту вашому сину скучно, він хоче з дівчиною сексу. І алкоголь це дуже зле, так сідають на пляшку. Покидати сина не можна. Якщо що робіть все щоб дівчина до нього приїхала, звісно якщо він її потрібен хоча б на тиждень. Жаль що хлопець тужить.. і тупить
Сільський ансамбль• 04 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Не, ради чужой капризной дочурки надо ехать в страну, из которой потом не выехать. Родителям пусть капризы она устраивает)
маска Ілона• 04 апреля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Я не вижу. Я выехавшая, у знакомой дочка подросток бухает. Такие проблемы могут быть, и человеку, может, реально не кем поделиться. Я тут тоже что-то писала, меня тролем сразу обозвали.
І мене теж обзивали тролем. І теж дітям двом за кордоном було погано, хоч і не пили, хотіли додому, ми повернулися.
оксюморон• 04 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Дівчата, Ви реально не бачите по форуму, що пішла знову хвиля тягання виїхавших? Чи не бачите по стилю стартпоста, що пише троляка, котра видає себе за виїхавшу?
Так если каждая вторая тема о выводе взрослых сыночек, то понятно, что их количество, а , следовательно, и проблемы - увеличились.
Парень моей племянницы в 17 лет вернулся к ней, такая любовь. У подруги сын к отцу поехал жить из германий.
По-вашему, там всем классно и у всех огромные адаптивные возможности.
Не вижу никакого троллизма, обычная житейская проблема.
Кастрюлька• 04 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Согласна, пожросткам труднее адаптироваться, та даже взрослые люли не все могут привыкнуть к чужой стране, среде,языку. Все люди разные.
ХвилювАллочка• 04 апреля 2024
Усі так дивуються, а чому це дівчина до 18 не їде до нього, він же страждає і п´є.
А дівчину і її батьків взагалі хтось запитав?
Хоче вона в іншу країну до хлопця, який пиячить.
У мене, як у мами дівчинки, виникає питань.
Якщо він зараз не може себе взяти в руки, а потім буде при будь-якому приводу за чарку хапатися. І навіщо дівчині одразу після школи це ярмо на шию.
Астоновитесь!• 04 апреля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ему 18, он пьет и вы собираетесь оставить его зарубежом, чтоб вернуться домой? Почему девушка не может приехать раньше? Как давно они на расстоянии?
А якого хєра дівчинка повинна їхати світ за очі до підюпочного мамкиного алкаша?!
Миссис Буркул• 04 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Один раз напився і одразу алкаш?
Астоновитесь!• 04 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так а шо ж автор як нормальна мати тримає свого бусю і не дозволяє робити шо він хоче?
Ви так бігли відповідати що навіть не зрозуміли хто писав про приїзди дівчини?
Астоновитесь!• 04 апреля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Та капризи і пʼяні істерики тут влаштовує мамкин підʼюбник, а не дівчина.
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Разве кто-то заставляет ехать?)
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Правильное решение.
Біток чи ефір?• 04 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Психолога психиатра денег не давать