Гигиенишвили• 04 апреля 2024
Куда использовать желтки?
Осталось 10 желтков. Куда их использовать? Можно их заморозить?
Пожмаковна• 04 апреля 2024
Я готовлю сырники, сырную запеканку, варю крем для наполеона( коржи делаю из магазинного слоеного теста), делаю блинчики, готовлю творожную начинку для блинчиков
Гигиенишвили
• 04 апреля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Котики любят желтки, только не много.
Нет котиков(
120-120-120 (не худею)• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Нет котиков(
Может уличным? Хотя бы несколько.
ПотеряласЯ Я...• 04 апреля 2024
Яєчня, яєчня в лаваші. Додати до кисломолочного сиру і буде запіканка.
Гигиенишвили
• 04 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Паску спекти
Я думала. Но до паски ещё далеко. Можно заморозить?
Пожмаковна• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
А чому не спекти зараз?
Чому чекати?
Необовʼязково щоб це була паска, зробіть здобну булочку
Чому чекати?
бибизяна• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
А просто так не можна зʼїсти? :)) Мої люблять цю випічку, я печу протягом року. І порція як раз на 10 жовтків.
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
А маску на волосся не хочете зробити? Тримати 15 хвилин, потім спінити спочатку у невеликій кількості теплої води, потім прополоскати добре.
Вилосипедниця• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я морозила колись, залишились після безе. Потім паски пекла, абсолютно нормальні були. Морозилка в зіп пакеті.
Дуняша• 04 апреля 2024
Я жилетки просто одеваю на тонкую кофту какую то, весной/осенью. Только вопрос зачем 10 штук
ХикориДикори• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я замораживаю
Потом в выпечку использую
Засомневаю• 04 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
треба