Перекус беру завжди• 04 апреля 2024

Немає сил ...

Хочу лягти, закрити двері в кімнату і лежати, щоб нікого не бачити і нікого не чути. Просто вже немає ніяких сил ні фізичних, ні моральних. Дістали всі і вся. Куди не поткнись всі щось з тебе хотять. Не знаю як вийти вже з цього стану.
So_so• 04 апреля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Но не все же вокруг вас безрукие инвалиды ,переложите на детей/мужа что то
Вы просто представьте ситуацию что сляжете вы ..и что потом ?
Так автор не может переложить, тогда придется отказаться от вторичной выгоды.
Сляжет и будет утешаться, что это кто-то другой виноват, а не она.

автор Перекус беру завжди • 04 апреля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Я вже майже злягла.
Я і так не або переклала на чоловіка, але ж роботу, свою маму ще якісь саме свої моменти я не можу перекласти на нього.
Ответ дляSo_so
Тогда страдайте дальше
А по суті питання щось буде?
Весняний Марафон• 04 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я вже майже злягла.
Мама лежачая ?
Ответ дляВесняний Марафон
Мама лежачая ?
Ні, але у віці і одна. Багато вже чого сама не може і потрібна моя допомога. Плюс вона за 100 км від мене.
So_so• 04 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А по суті питання щось буде?
Уже было. Я понимаю, что Вам не нравится, но другого выхода нет.