04 апреля в 15:37

Мені цікаво, де адекватність невістки?

Я послухала ваші поради. І вирішила запропонувати синові зустрітися з ними десь в них на території, щоб побачити онука. Син сказав, що запитає у невістки чи можливо всім нам знову зустрітися? Невістка відмовилася від зустрічі. Сказала, що їй не потрібно це. І вона в цьому не бачить ніякого сенсу, щоб бачитися зі мною. Вона запропонувала синові, щоб він взяв онука і щоб ми зустрілися без неї. Син не погодився. Тому що дитина дуже привʼязана до матері. І без невістки починає дуже сильно плакати, що ніхто й не заспокоїть. Тому в зустрічі мені відмовили. А невістка остаточно сказала, що вона не хоче зі мною спілкуватися. Мовляв, навіщо далі продовжувати спілкування? Якщо у нас не виходить побудувати нормальні відносини. Для неї краще жити в спокої, а ніж спілкуватися зі мною і тріпати собі нерви. Син її в цьому підтримує. А онук якщо захоче по невісткиним словам спілкуватися коли виросте, то вона забороняти не буде. А поки дитина маленька. То бабусю, допобачення! Це адекватно? І жартуючи сказала синові, що якщо мені такі умови не підходять, то я можу звернутися до суду, можливо мені і виділять годину в тиждень на зустріч з онуком, але вона впевнена, що я з ним не справлюсь…Я? Яка виростила трьох дітей і зараз працюю нянею? Не впораюсь з дитиною? Дуже образливо… Скільки злості, не можу вам описати просто.
После 18 04 апреля в 15:39
Вже весь форум зрозумів, що вас викреслили. А до вас ніяк не дійде.
1 1 122
Ирина_Б_ 04 апреля в 15:39
хорошо сына воспитали
18 24
Радість моя 04 апреля в 15:39
тепер ви пожинаєте плоди своєї неадекватності, ВІТАЮ!
2 92
из_под_тишка 04 апреля в 15:40
Боже , опять ...
3 1 38
Уравнобешенная 04 апреля в 15:40
Это ваша невестка готовит авторские блюда?
vecya 04 апреля в 15:40
Сожалею, что у вас так вышло. Отпустите ситуацию и не просите никаких встреч, не надо никому ничего доказывать, все наладится, надо вам немного всем отдохнуть друг от друга
Стриптизерка 04 апреля в 15:42
Не вижу вообще неадекватности невестки, она даже предложила мужу ребенка отвезти на встречу с бабушкой. И это его ответственность что он не в состоянии о ребенке без жены позаботиться. Сын видимо весь в вас, мамо
Патріотка з дивану 04 апреля в 15:42
А для тих хто перший раз бачить цей серіал, шо було в перших серіях?
1 73 10
буреЛОМКА 04 апреля в 15:42
А мені цікаво, де мамо ваша «АДЕКВАТНІСТЬ»?
Досить вішати собі медальки, за те що ви «няня.» Звичайно, можете з онуком і не впоратися тому що дитина маленька, вас не знає. Ви самі написали, що дитина привʼязана до матері.
Блакитне небо 04 апреля в 15:43
У вас розумна невістка
Allemagne 04 апреля в 15:43
Сын теперь как между молотом и наковальней.
Потринділиця 04 апреля в 15:43
Подумайте сами, до чего довели невестку, что она вас отталкивает, как токсичного человека? Оставьте их в покое, вам ничего не должны.
ТрамвайGirl 04 апреля в 15:44
Захоплююсь адекватністю вашої невістки. Я довго до такого рішення йшла.
Eva030330 04 апреля в 15:45
Все защищают невестку.
А мне жалко автора.
Я бы своей свекрови так никогда не сделала, потому что она прежде всего старше.
Хотя есть у нас тоже разные взгляды, но ни я бы так не поступила и муж бы так не позволил поступить.
Любит меня, но и мать не забывает.
Техпаспорт на медузу 04 апреля в 15:45
Супер адекватна дівчина! Молодець!
19 1
Маргарита и Мастер 04 апреля в 15:45
Борисфенка ,заспокойтеся вже з тією невісткою
8 17
автор Кракадэ 04 апреля в 15:45
Ответ дляИрина_Б_
хорошо сына воспитали
В сенсі?
Мстящий за Зайца 04 апреля в 15:45
Ви вже весь форум задовбали) Уявляю, що Ви виробляли з невісткою та сином.
Невістка - мудра жінка, мінімізує контакт з токсичною людиною.
1 52
Чумачечая Весна 04 апреля в 15:45
Ответ дляAllemagne
Сын теперь как между молотом и наковальней.
Он всегда на стороне жены
Простоваля 04 апреля в 15:45
Ответ дляПатріотка з дивану
А для тих хто перший раз бачить цей серіал, шо було в перших серіях?
теж цікаво
Чумачечая Весна 04 апреля в 15:46
Ответ дляEva030330
Все защищают невестку.
А мне жалко автора.
Я бы своей свекрови так никогда не сделала, потому что она прежде всего старше.
Хотя есть у нас тоже разные взгляды, но ни я бы так не поступила и муж бы так не позволил поступить.
Любит меня, но и мать не забывает.
Так - это как?
1 6
ЖаннаНеАгузарова 04 апреля в 15:46
Боже.. Да напишите уже без анонима, чтоб я тоже могла Вас заблокировать.. Бедная невестка...Постоянно ей перемываете кости...
Маргарита и Мастер 04 апреля в 15:46
Ответ дляПатріотка з дивану
А для тих хто перший раз бачить цей серіал, шо було в перших серіях?
Любила жаба гадюку
5 1
Lilian-nochka 04 апреля в 15:46
Отстаньте от невестки,ну не хочет человек общаться,чего вы прете нахрапом?)
автор Кракадэ 04 апреля в 15:47
Ответ дляСтриптизерка
Не вижу вообще неадекватности невестки, она даже предложила мужу ребенка отвезти на встречу с бабушкой. И это его ответственность что он не в состоянии о ребенке без жены позаботиться. Сын видимо весь в вас, мамо
Син просто багато працює. Дитина постійно з невісткою. Тому й так виходе.
из_под_тишка 04 апреля в 15:47
Ответ дляПатріотка з дивану
А для тих хто перший раз бачить цей серіал, шо було в перших серіях?
В первых 10 или 15 сериях невестка неправильно мыла посуду , у нее было неправильное лицо , вышла из комнаты поговорить с мамой по телефону , не забрала на НП посылку автора с подгузниками и смесью . Автор звонила маме невестки и высказывала , что та воспитала неправильную дочь и спаивала отца невестки . Дочь автора 12ти лет учила невестку жизни . Это то , что сходу вспомнила .
15 46
Пишу каліграфічно 04 апреля в 15:48
Такая молодая и такая мудрая! Завидую. Ко мне эта мудрость пришла к 40, теперь тишина покой и муж всегда на моей стороне)
1 32
автор Кракадэ 04 апреля в 15:48
Ответ дляAllemagne
Сын теперь как между молотом и наковальней.
Чому?
Allemagne 04 апреля в 15:49
Ответ дляЧумачечая Весна
Он всегда на стороне жены
Это не ликвидирует мозгоклюйство мамы.
из_под_тишка 04 апреля в 15:49
Ответ дляКракадэ
Син просто багато працює. Дитина постійно з невісткою. Тому й так виходе.
Лишите невестку родительских прав . Чтоб знала .
1 19