Кракадэ• 04 апреля 2024
Мені цікаво, де адекватність невістки?
Я послухала ваші поради. І вирішила запропонувати синові зустрітися з ними десь в них на території, щоб побачити онука. Син сказав, що запитає у невістки чи можливо всім нам знову зустрітися? Невістка відмовилася від зустрічі. Сказала, що їй не потрібно це. І вона в цьому не бачить ніякого сенсу, щоб бачитися зі мною. Вона запропонувала синові, щоб він взяв онука і щоб ми зустрілися без неї. Син не погодився. Тому що дитина дуже привʼязана до матері. І без невістки починає дуже сильно плакати, що ніхто й не заспокоїть. Тому в зустрічі мені відмовили. А невістка остаточно сказала, що вона не хоче зі мною спілкуватися. Мовляв, навіщо далі продовжувати спілкування? Якщо у нас не виходить побудувати нормальні відносини. Для неї краще жити в спокої, а ніж спілкуватися зі мною і тріпати собі нерви. Син її в цьому підтримує. А онук якщо захоче по невісткиним словам спілкуватися коли виросте, то вона забороняти не буде. А поки дитина маленька. То бабусю, допобачення! Це адекватно? І жартуючи сказала синові, що якщо мені такі умови не підходять, то я можу звернутися до суду, можливо мені і виділять годину в тиждень на зустріч з онуком, але вона впевнена, що я з ним не справлюсь…Я? Яка виростила трьох дітей і зараз працюю нянею? Не впораюсь з дитиною? Дуже образливо… Скільки злості, не можу вам описати просто.
Да будет так• 04 апреля 2024
Погуляйте с ребенком возле дома, где они живут, в парке недалеко можно встретиться.
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляfrolik
Ви оберіть вже якусь одну версію, а то у вас:
- хочу бачити і сина, і невістку
- дитина кричить і плаче без нього вістки
- невістка проти, щоб він привозив дитину.
Може ще щось пропустила.
- хочу бачити і сина, і невістку
Може ще щось пропустила.
Це все разом. З невісткою хотіла налагодити спілкування, щоб далі нормально спілкуватися та бачити онука. Тому що онук без неї не може. Неодноразово син розповідав, як онук плаче без неї постійно. Якщо вона кудись йде. І так, син мені казав, що невістка проти, щоб мені він привозив онука. Тому що, дитина буде без її нагляду, сину моєму вона недовіряє, мені також.
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляНога на ногу
Это что, игрушка?....
До чого тут це? Залишити на 4-5 годин. Що тут поганого? Всі ж тут на форумі кричали, що мов «невістка сама, без допомоги постійно.@ що я така погана, не допомагаю. Так ось, допомога, вільних 4-5 годин.
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А напомните, третий ребенок самый старший и с автором не общается?
Третя дитина-молодша.-донька. Не спілкується з невісткою.
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Эту девочку помню, сына помню. А кто третий?
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Это топ. Если вдруг невестка передумает, то предупредите ее обязательно.
Тю, всі пюре та каші однакові.
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Тю, всі пюре та каші однакові.
Даже не буду спорить.
Напланетянка• 04 апреля 2024
Не треба доводити до того, щоб невістки були неадекватними. Мені в 40 теж надоїло мовчати і терпіти, бо то мама чоловіка. З мене досить! Тож путь їй за російським кораблем, схоже як і вам. Ви вже порадницю задрали, що вже казати про невістку.
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Я запропонувала такий варіант. Без невістки це неможливо. Мені відмовили. Бо син ніколи не виходе сам гуляти з дитиною. Тільки з невісткою. Бо у невістки він не плаче.
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Середній син, ще є.
задумчивая мордочка• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Старший син утримував автора і її інших дітей до свого одруження, купив будинок. Про нього мова в темі.
Середній 18 здається років працює, сплачує квартиру в якій вони втрьох живуть. Решту віддає мамі, а вона виділяє йому на погуляти з дівчиною.
Третя донька 12 років, яка дозволяє собі втручатись у сім´ю брата оскільки автор настроїла її проти невістки
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
О, спасибо, за такой подробный обзор. Все таки я невнимательно читаю темы автора.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Буду давати те,що і даю дитині роботодавців.
Аж цікаво стало - дитині роботодавців все на свій розсуд даєте? Чи все ж робите так/даєте те, що кажуть батьки?
Бо якщо на свій розсуд все робите.. то що за батьки довірили Вам свою дитину?
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Прикорм я вводила самостійно. Мені дали на це дозвіл. Все даю на свій розсуд.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Капець.. що б я якійсь тітці дозволила на свій розсуд годувати/навчати мою дитину.. танунафіг... а хтось за це ще й гроші сплачує…
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так, годую, навчаю все на всій розсуд. Невістка мені б такого не дозволила. А тут люди мені довіряють. Батько дитини працює, мати також віддалено працює та займається своїми справами. Тому дитина кожен день з ранку до вечора зі мною.
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Когда Вы успеваете заниматься воспитанием 12-летней дочери и зачем вам ещё внук в этот дурдом?
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Частіше дитину до мене додому привозять. Тому я займаюся дитиною роботодавців і контролюю свою. Коли приходить зі школи. А взагалі то, вона в мене самостійна. А онука хочу просто іноді бачити. І чому це дурдом?
Сорока-ворона• 04 апреля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Это ваша невестка готовит авторские блюда?
Нет, кота из туалета в коробке выносит - какать он ей мешает.
буреЛОМКА• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Це не дурдом, це пізд@ць. Тобто, ви цілими днями займаєтесь чужою дитиною, а рідного онука хочете всього-навсього іноді бачити? Круто. Але для чого? Для чого вам бачити онука? У вас є дитина роботодавців, ваша «іграшка», ось нею і займайтеся, дітьми своїми також займайтеся. Ваша 12-ти річна донька дуже багато на себе взяла, і щось хоче довести дорослій дівчині(невісткі.) Видно, як ви займаєтесь дітьми…
задумчивая мордочка• 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Думаю, роботодавці оплачують няню набагато нижче ринку і до того ж наглядають за своєю квартирою.
А донька виконує функції попелюшки вдома
буреЛОМКА• 04 апреля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А мені цікаво. Скільки отримають в місяць няні, які працюють неофіційно і без досвіду роботи. Тобто людина не з агентства якогось, а просто з вулиці. Скільки +-вона буде отримувати? Наприклад, в місті Київ.
Ответ длявсемВсёИмного
Я чего то подумала,что вам за 65... Оставьте невестку в покое, серьезно. Займитесь своей жизнью.а сыну скажите, что если понадобится ваша помощь - вы будете только рады и лезть больше не будете. Точка. Только ж сдержите обещание - не лезьте совсем.
Я тоже так подумала. А я её старше, блин ))
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
мені цікаво, де адекватність ваша?)
А в чому ви мене вважаєте неадекватною?