Кракадэ• 04 апреля 2024

Мені цікаво, де адекватність невістки?

Я послухала ваші поради. І вирішила запропонувати синові зустрітися з ними десь в них на території, щоб побачити онука. Син сказав, що запитає у невістки чи можливо всім нам знову зустрітися? Невістка відмовилася від зустрічі. Сказала, що їй не потрібно це. І вона в цьому не бачить ніякого сенсу, щоб бачитися зі мною. Вона запропонувала синові, щоб він взяв онука і щоб ми зустрілися без неї. Син не погодився. Тому що дитина дуже привʼязана до матері. І без невістки починає дуже сильно плакати, що ніхто й не заспокоїть. Тому в зустрічі мені відмовили. А невістка остаточно сказала, що вона не хоче зі мною спілкуватися. Мовляв, навіщо далі продовжувати спілкування? Якщо у нас не виходить побудувати нормальні відносини. Для неї краще жити в спокої, а ніж спілкуватися зі мною і тріпати собі нерви. Син її в цьому підтримує. А онук якщо захоче по невісткиним словам спілкуватися коли виросте, то вона забороняти не буде. А поки дитина маленька. То бабусю, допобачення! Це адекватно? І жартуючи сказала синові, що якщо мені такі умови не підходять, то я можу звернутися до суду, можливо мені і виділять годину в тиждень на зустріч з онуком, але вона впевнена, що я з ним не справлюсь…Я? Яка виростила трьох дітей і зараз працюю нянею? Не впораюсь з дитиною? Дуже образливо… Скільки злості, не можу вам описати просто.
Радість моя• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Дуже просто, мені привозять на 4-5 годин, а я бавлюсь з дитиною, цей час.
народіть собі ще одну дитину і бавтесь, виховуйте за своїми стандартами, а від невістки із сином відстаньте

из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Чому це я угроблю дитину?
Потому что с альтернативно одаренными оставлять ребенка опасно .
Нога на ногу• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Это что, игрушка?....
задумчивая мордочка• 04 апреля 2024
Ответ дляРадість моя
До досить їй, вона своїм трьом не може дати ради...
Радість моя• 04 апреля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
так це ж сарказм у мене) я в курсі цих перепетій)
Миззери• 04 апреля 2024
Ну она права , что не так ? Проблема в муже и вас что не можете справится с ребенком а терпеть ваше общение она не обязана после всех этих ваших закидонов
За что боролись на то и напоролись
Пусть сын учится проводить время с ребенком без жены и все будут в плюсе
Миззери• 04 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Не вижу вообще неадекватности невестки, она даже предложила мужу ребенка отвезти на встречу с бабушкой. И это его ответственность что он не в состоянии о ребенке без жены позаботиться. Сын видимо весь в вас, мамо
Вот-вот , невестка как раз адекватная, там сынуля и мама с прибабахом

Миззери• 04 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Все защищают невестку.
А мне жалко автора.
Я бы своей свекрови так никогда не сделала, потому что она прежде всего старше.
Хотя есть у нас тоже разные взгляды, но ни я бы так не поступила и муж бы так не позволил поступить.
Любит меня, но и мать не забывает.
Так пусть не забывает , невестка э не против общения сына и внука с матерью но сама не хочет общаться , в чем проблема ? Свекровь долго хотела доказать свою первоочередность и значимость в жизни сына вот и получила
вАлнуюся сильнА• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Так. Я дійсно бачила онука всього два рази. Але. Я хотіла дати той вітамін, але не дала. Тому що побачила невістка і накричала на мене.
то як вам можна довірити дитину?
Може ви обрізання йому вирішите зробити чи ще якусь дурню на власний розсуд?
Ви ж так і не зрозуміли в чому були не праві з вітаміном Д, вірно?
Миззери• 04 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
то ви просто минулі 20 тем не читали)
У автора зацикленість на цій темі, вона чи не кожного дня пише про невістку. Уявіть, як вона вже дістала сина з невісткою.
Я помню что сын обеспечивал ее и младших детей до женитьбы , отсюда видимо ненависть к невестке , спонсор переключился на свою семью
ЗдесяЯ• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Я хотіла зустрітися і з невісткою, і з сином.
а вона чомусь не хоче з вами зустрічаться..(скриті таланти у автора--це ж треба умудритись так достати людину..)
автор Кракадэ • 04 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
то як вам можна довірити дитину?
Зрозуміла. Що дійсно я була не права. Треба було запитати у невістки чи потрібен дитині цей вітамін д…
вкрации• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
В сенсі?
’Дитина прив´язана до мами’- це Ваш син просто знайшов відмовку, щоб не влаштовувати цю зустріч. Воно йому не треба )
І відчепіться від невістки.
Миззери• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Зайдіть в теми. Та почитайте.
Вы ж очень уверены были что самая важная в жизни сына и невестку подвинете и будете управлять чужой семьей как королева , вот рядом случился да? «Мама одна а жен много» не сработало …
автор Кракадэ • 04 апреля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ага , я это вижу . Восьмимесячный ребенок , который вас первый раз в жизни видит и вас не знает , 4 - 5 часов с вами играет ... Да он орать будет 4 - 5 часов ! Вы решили и над ребенком поиздеваться ?
Чому це перший раз бачить? До цього два рази я його бачила. Бо більше не було змоги бачити дитину.
frolik• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Я вже писала в одній із тем. Щоб налагодити спілкування, і бачити онука. Бо без неї бачити онука не виходить.
Вона не хоче налагоджувати спілкування. Домовляйтесь з сином, щоб бачити внууа.
из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Ага . За 2 раза он вас запомнил ... Женщина , угомонитесь уже .
Миззери• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Ну так пусть сын привозит , претензии к сыну что он ребенку как чужой дядька
Я вижу семьи с отцами и маленькими детьми где дети отлично с папами ладят как и с мамами , а ваш все на жену повесил поэтому и ребенку как чужой, вот ему мозги и промывайте
Миззери• 04 апреля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В один з двох разів, коли автор бачилась з онуком, вона в ничку від невістки напоїла 3 чи 4 місячну дитину сумнівним вітаміном Д, ще й незрозуміло якою дозою, навіть не спитавшись, чи можна. А дитині мама вже давала інший, призначений лікарем.
Я б на місці невістки тільки за це автору б руки повідривала. Там свята невістка, молоденька дівчинка, але розумничка.
От такого умереть можно кстати , я читала случай когда взрослый мужик умер от передозировки витамина д3

из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Думаю , что сын просто нашел отговорку .
автор Кракадэ • 04 апреля 2024
Ответ дляfrolik
Про що я з ним домовлюсь? Він привозити не буде онука. Бо невістка проти, щоб він до мене його возив. Вона мені не довіряє дитину, це мені син казав. Про що домовлятися?
из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Я бы вам тоже ребенка не доверила . Скажу больше - я бы вам не доверила и шелудивую собаку .
Лгин• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
а ви тілька за вітамін Д зрозуміли? ок, його давати не будете. А що будете давати? ковбаску? цукерочку?
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Вот жеж дрянь, скажите? Вы со всей душой, а она кричать вздумала.
автор Кракадэ • 04 апреля 2024
Ответ дляЛгин
Буду давати те,що і даю дитині роботодавців.
Клептоманка• 04 апреля 2024
Займітьсч своїм життям і дітьми. Що ви вчепилися до них. ПІдросте внук будете бачитися. Залиште сімю сина в спокої від вашої настирливості. У вас що своїх проблем мало?
автор Кракадэ • 04 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Поганого умислу в мене не було. Хотіла, як краще.
frolik• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Ви оберіть вже якусь одну версію, а то у вас:
- хочу бачити і сина, і невістку
- дитина кричить і плаче без нього вістки
- невістка проти, щоб він привозив дитину.
Може ще щось пропустила.
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
А напомните, третий ребенок самый старший и с автором не общается?
Вимагаю спілкування• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Это топ. Если вдруг невестка передумает, то предупредите ее обязательно.