Apple Watch series 2 - ще носять?

Знайома продає в ідеальному стані, з усім комплектом. Чи такі вже не варто купувати?
Забобонний фрукт 04 апреля в 16:42
Вони випускались з 2016 року, як показує практика 8 років це досить для того щоб вважати цю модель застарілою. Чи ви про СЄ 2?
муха в кедах 04 апреля в 16:44
Нужно смотреть когда на них обновления перестанут заходить. И если они уже не обновляются то покупать смысла нет
автор Планшетница 04 апреля в 16:44
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вони випускались з 2016 року, як показує практика 8 років це досить для того щоб вважати цю модель застарілою. Чи ви про СЄ 2?
Ні, саме 16 року куплені. Але вона користувалась мало і акуратно, це я знаю..
автор Планшетница 04 апреля в 16:44
Ответ длямуха в кедах
Нужно смотреть когда на них обновления перестанут заходить. И если они уже не обновляются то покупать смысла нет
А де можна глянути?
Забобонний фрукт 04 апреля в 16:46
Ответ дляПланшетница
Ні, саме 16 року куплені. Але вона користувалась мало і акуратно, це я знаю..
Розумієте, в мене є планшет 2-го покоління, він в ідеальному стані але без оновлення це тупо екран на якому можна дивитись відео з інета все, він вже більш ні на що не здатний.
автор Планшетница 04 апреля в 16:49
Ответ дляЗабобонний фрукт
Розумієте, в мене є планшет 2-го покоління, він в ідеальному стані але без оновлення це тупо екран на якому можна дивитись відео з інета все, він вже більш ні на що не здатний.
В мене теж такий є))
Забобонний фрукт 04 апреля в 16:49
Купіть менш відому марку 23-24 року і там буде купа різних приколів за не великі кошти. І батарея буде тримати досить гарно, а на годиннику якому 8 років це нереально.
автор Планшетница 04 апреля в 16:49
Ответ дляЗабобонний фрукт
Купіть менш відому марку 23-24 року і там буде купа різних приколів за не великі кошти. І батарея буде тримати досить гарно, а на годиннику якому 8 років це нереально.
Наприклад?
Забобонний фрукт 04 апреля в 16:49
Ответ дляПланшетница
В мене теж такий є))
Ну і як вам ? Те ж саме з цим годинником
муха в кедах 04 апреля в 16:50
Ответ дляПланшетница
А де можна глянути?
Если часы реально 2016 года то уже вряд ли ловят обновления. У меня айпад мини 1, купленый в 2012 году обновления системы перестал грузить в начале ковида (если не раньше). Да, он в идеальном состоянии, но програмы на него поставить нельзя, обновить ничего из установленного нельзя. Сафари тупит. Весь прошлый год использовался сыном чисто как читалка для учебников. Месяца 2 назад и учебники тянуть перестал. Думаю часы 2016 года тоже уже «кирпичик», хоть на вид и новые ). Это ж техника.. без обновлений функционировать будет хуже и хуже.
Забобонний фрукт 04 апреля в 16:50
Ответ дляПланшетница
Наприклад?
В мене Amazafit, я ними дуже задоволена і ваги теж цієї фірми взагалі супер і не за всі гроші світу, батарея тримає два тижні точно
Безпорадна Кроко 04 апреля в 17:04
Не беріть, це вже хлам, еппл техніка ще має цінність поки оновлення виходять, зараз оновлення ще мають еппл вотч з 4 серії. Та й дизайн навіть в 3 серії морально застарілий квадратний, скруглений сучасний вже пішов з 3 серії
Безпорадна Кроко 04 апреля в 17:11
Можна купити хіба що за 1000-1500 грн продає подруга і бажаєте протестувати за недорого що воно таке
Княгиня пітьми 04 апреля в 17:17
Ответ дляЗабобонний фрукт
Розумієте, в мене є планшет 2-го покоління, він в ідеальному стані але без оновлення це тупо екран на якому можна дивитись відео з інета все, він вже більш ні на що не здатний.
Детям мультики оставьте смотреть
Міряю від одиниці 04 апреля в 21:11
В мене такі були з їх випуску і до минулого року, раптом почали глючити (після включення додатку Тренування через 20 секунд годинник просто вимикався). Полагодити не вдалося, купила 8 серію. Якщо ви плануєте просто як годинник носити, то може й нічого, а якщо користуватися додатками то невідомо які і коли епл перестане підтримувати.