З чоловіками вже все зрозуміло. Війна. Мобілізації.
Як я розумію, то все це потрібно було раніше і швидше робити.
Але в наш час війна виграється і матеріальною базою в тому числі. Неможливо лише людським ресурсом перемогти.
Наступний крок - мобілізація жінок.
І ось фантазуємо:
будуть так само як чоловіків, мобілізувати жінок. Ловити на вулицях і зразу на фронт. Питання:
1. що робити з дітьми? де і з ким вони будуть? садочки не працюють, в школах не має ліжок і фінансування на харчування, мало працівників для цього.
якщо дітей відправити до дідусей і бабусь, то не факт, що у всіх є і ще не факт, що розберуться де чиї діти. бо жінок же брати будуть з вулиці. і ніякі фрази, про те що в квартирі залишились самі діти - не прокатить.
і дитячі будинки на таку кількість дітей також не розразовані.
2. що вони будуть робити з специфікою жіночого організму - з нашими жіночими днями. жінки не зможуть місяцями бути на передовій без душу.
3. після таких всяких речей ми будемо мати безплідних жінок і травмованих дітей, що не будуть розуміти, що таке сім´я і мама татом.
і знищена нація.
і все.
українці винищені будуть.
бо крім як винищення українців, я не розумію навіщо це робити....
в кого які думки? як провернуть мобілізацію жінок?
і що з нами буде?
і я в Україні зараз і не виїжджала.
і я хочу жити на своїй землі.
Наступний крок - мобілізація жінок.
І ось фантазуємо:
і знищена нація.
і все.
українці винищені будуть.
і що з нами буде?
і я в Україні зараз і не виїжджала.
і я хочу жити на своїй землі.
Ответ дляJimson
’З чоловіками вже все зрозуміло. Війна. Мобілізації.
Як я розумію, то все це потрібно було раніше і швидше робити’
’Наступний крок - мобілізація жінок’
’крім як винищення українців, я не розумію навіщо це робити’
’як провернуть мобілізацію жінок?
і що з нами буде?
і я в Україні зараз і не виїжджала.
і я хочу жити на своїй землі’
Ви готові прямо зараз захищати та відстоювати свої переконання на полі бою, зі зброєю в руках?
Не треба співати пісні про статевий диморфізм, непрасовану білизну, слабке здоров´я та алергію на окопи.
Чи будете здавати Україну русні?
’Наступний крок - мобілізація жінок’
’як провернуть мобілізацію жінок?
і що з нами буде?
і я в Україні зараз і не виїжджала.
і я хочу жити на своїй землі’
Чи будете здавати Україну русні?
😹.. поэтому женщин туда и нельзя пускать ))) сдадут и пойдут маникюр 💅 освежить )))
Marie-Antoinette2• 21 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
если и будут женщин мобилизировать то сначала без детей или дети совершеннолетние.
Или у кого муж на брони/инвалид/не воюет
Fashion_besties• 21 мая 2024
Ответ дляJimson
Але ж ми повинні за всяку ціну звільнити Бодайбо, там золоті копальні. Після неминучого звільнення ми презентуємо їх Рінату Леонідовичу Ахметову. Він зазнав колосальної фінансової та моральної шкоди на початку війни. Саме тому він став таким злим та підвищує для нас тарифи на електроенергію. Він одразу ж підібреє і більше нас не ображатиме.
Так, є за що віддавати життя.
Ми не можемо допустити щоб ахметовичи і зеленовичи та їх друзі понесли невідворотні збитки
Ответ дляOllka
Ловити на вулицях не будуть
У мене чоловік військовий і дитина малолітня. Мене не мають права мобілізувати, хоча я в минулому військова.
Є дідусь з інвалідністю (немає ока, інше ледь бачить) і є свекруха 80 років. Далеко в прифронтовій зоні.
Щодо мобілізації все чоловік дізнавався у військових юристів на службі
Ваш чоловік високопоставлений офіцер?
Ответ дляFashion_besties
Так, є за що віддавати життя.
Ось-ось, обов´язково треба думати про найкращих людей нашої країни. Вони для нас усе, і ми для них усе, чисто по-чесному, пацанськи.
А кому ми віддамо тюменську нафту та уренгойський газ?
Ответ дляJimson
Тут одна дівчина вже вчора кликала всіх партизанити, хвалилася бойовим партизанським похідно-польовим педикюром. Пазурі були знаті, такими можна сполосувати тигра.
Не верьте ей . Эти ногти отлетают очень быстро , что акрил что гель . Какой там тигр , там пыль вытереть опасно с ними )))
Байрактарочка• 21 мая 2024
Ответ дляliss
У нас любая дичь в стране оказывается явью 🤷♀️
ну так я про те саме - поступово підготовлюють як було з усім іншим
Байрактарочка• 21 мая 2024
і згідно нового законопроекту жінки в окопах
будуть народжувати, щоб податки не платити
Ответ дляir.zhuck
жінка з місячною дитиною на фронті - це вже перегиб на перегибі.
хоча з вами згідна, що у нас тут таке як придумають, то....
Во времена союза декрет был до 3 месяцев,грудных детей отдавали в ясли .На тему ваших фантазий - детские дома для детей любого возраста,работники этих учреждений естественно будут под бронью ,все решаемо, фантазировать можно долго
Даже размышлять об этом не буду. Пусть из Рады вместе со своими родственниками идут на ноль и сами защищают свои интересы и имущество.
Я за начало переговоров чтобы сохранить людей, энергетику (если продолжим воевать то точно останемся без нее) и вообще начать двигаться вперёд.
А вообще подумайте лучше каким бы был мир со свободными экономическими отношениями без стран с разбойниками-политиками на верхушке, которые указывают как кому жить. Это поинтереснее и полезнее.