Чи вживаєте алкоголь на самоті?

У мене не має з ким випити.
Тобто для мене це завжди привід випити та поговорити.
Чоловік не п´є. Вірніше, дуже рідко п´є. Разів 2-3 на рік.
Подруга з якою, ми кожної третьої пятниці зустрічалися - виїхала в 22-му.
Інша подруга не вживає із-за проблем із здоров´ям вже років 10.
В офісі під час сабонтуйчика ніхто не п´є, бо за кермом.

Пила останній раз на новий рік. Чоловік погодився скласти компанію.
І вже аж слина котиться. Самій пити - нецікаво. Я і півбокала не можу випити. Чоловік, якщо і захоче випити, то на свій ДН у червні, і то не факт, що захоче.
Є у когось такі ситуації? Самі п´єте наодинці, чи взагалі живите бе з алкоголю, якщо компанії не має?
Результат:
вже голосів: 110
84 (76.36%) П´ю собі сама
21 (19.09%) Не п´ю
5 (4.55%) Прпосто цікаво.
1 1 3
Горня капучіно 04 апреля в 17:37
Yes, and?
6 2
Заліковий троль 04 апреля в 17:37
иногда могу выпить бокал вина сама, пока смотрю сериальчик. я люблю вино. но в целом - пью редко. в этом году только один раз пила вообще, на свадьбе у друзей
Мая твая не панимать 04 апреля в 17:38
Слина котиться...
Яжемать Мне можно 04 апреля в 17:38
Такая же фигня, непьющий муж.. Подруга выехала в Норвегию.. Звоню ей с видео, трындим и пьём по видеосвязи, а что делать, жизнь такая...
1 7
Не гоню 04 апреля в 17:38
Ви можете спілкуватися лише під алкогольне сп´яніння?
11 3
автор Обижулька 04 апреля в 17:38
Ответ дляГорня капучіно
Yes, and?
Yes, I do.
Yes - I don´t drink
Горня капучіно 04 апреля в 17:38
Компания желательна, но необязательна. Могу и сама под фильм/сериал.
автор Обижулька 04 апреля в 17:40
Ответ дляЯжемать Мне можно
Такая же фигня, непьющий муж.. Подруга выехала в Норвегию.. Звоню ей с видео, трындим и пьём по видеосвязи, а что делать, жизнь такая...
У мене трохи трагічніша ситуація. Ми говоримо з нею, коли її чоловік на роботі. Але я в цей час теж на роботі. І за 10-15 хвилин прозмови не вип´єш і не розслабишся(((
3 1
автор Обижулька 04 апреля в 17:41
Ответ дляНе гоню
Ви можете спілкуватися лише під алкогольне сп´яніння?
Ага. Враховуючі, що за 2 роки війни ще і 5 разів не було приводів алкогольного сп´яніння, то мабудь просто мовчу весь цей період)))
автор Обижулька 04 апреля в 17:42
Ответ дляГорня капучіно
Компания желательна, но необязательна. Могу и сама под фильм/сериал.
Цікаво. Ніколи не пробувала під фільм.
Яжемать Мне можно 04 апреля в 17:42
Ответ дляОбижулька
У мене трохи трагічніша ситуація. Ми говоримо з нею, коли її чоловік на роботі. Але я в цей час теж на роботі. І за 10-15 хвилин прозмови не вип´єш і не розслабишся(((
Мне проще, её муж не против нашего общения, как и мой, поэтому можем и час общаться вечером, как раз всё обсудим за бокалом вина...
постою_послушаю 04 апреля в 17:43
Ответ дляНе гоню
Ви можете спілкуватися лише під алкогольне сп´яніння?
А где вы это прочитали?
Автор общаться может и с алкоголем, и без. А вот пить только под общение
Автор, я очень редко пью, не на все праздники даже, но когда есть настроение выпить, то пью независимо от наличия собутыльников . Но мне, правда, общаться не нужно, я могу под музычку, под чтение выпить
3 7
автор Обижулька 04 апреля в 17:47
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мне проще, её муж не против нашего общения, как и мой, поэтому можем и час общаться вечером, как раз всё обсудим за бокалом вина...
Супер. У мене така родичка була з Америки. Ми раз на місяць, ще за часів скайпу тринділи по годині-півтори. Ех. Були часи. Спочатку домовлялися, що будемо пити, потім піллаштовували час, бо 6 годин різниця.
Шкода, що в неї російські погляди на ситуацію.
КрестьянинДиор 04 апреля в 17:48
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
1 2 8
автор Обижулька 04 апреля в 17:48
Ответ дляпостою_послушаю
А где вы это прочитали?
Автор общаться может и с алкоголем, и без. А вот пить только под общение
Автор, я очень редко пью, не на все праздники даже, но когда есть настроение выпить, то пью независимо от наличия собутыльников . Но мне, правда, общаться не нужно, я могу под музычку, под чтение выпить
Та я он читаю, що під серали люди пропускають по бокальчику. У мене якесь стериотипне випивання. Мені спілкування потрібно.
автор Обижулька 04 апреля в 17:50
Ответ дляКрестьянинДиор
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
Оце й мені сьогодні захотілося шампанського))) Зателефонувала човловіку, а він каже: ’якого фіга?’ Зрозуміла, що компанії не має(((
1 4
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 04 апреля в 17:51
Ответ дляНе гоню
Ви можете спілкуватися лише під алкогольне сп´яніння?
Белое пальто прилезло.
Оле Лукойе 04 апреля в 17:53
Ответ дляКрестьянинДиор
вдула уже бутылку вина сухого белого
хочу еще
как меня бесит все вокруг, нет слов
ого, про меня сегодня. Прям бесит все! сухое итальянское за день вылакала
Матраскин Брат 04 апреля в 17:54
Люблю как раз в одиночестве. И не напиться в хлам, а включить кино смешное, музыку и винишко с легкой закуской. Раз-два в месяц. Расслабляюсь
Регионщица 04 апреля в 17:57
Завтра нажарю беляшей, и как надерусь пивком под сериальчик.
Допоможіть знайти 04 апреля в 17:57
Пью)) и могу прилично так выпить под фильм или сериал правда последний раз тоже пила в январе. Надо исправлять ситуацию))
КрестьянинДиор 04 апреля в 17:59
Ответ дляОбижулька
Оце й мені сьогодні захотілося шампанського))) Зателефонувала човловіку, а він каже: ’якого фіга?’ Зрозуміла, що компанії не має(((
в смысле? потому, что хочу, я разрешения не спрашиваю, взрослая девочка, делаю, что хочу..хочу пью, хочу не пью
мужу купила пивка, но он работает... до поздна
чувствую его пивко сейчас пойдет мне
и да, мне не стыдно
и да, у меня ребенок в соседней комнате
и да, я по версии советчицы алкоголик ( тут никто никогда не нюхает даже, но зная как минимум человек 40 отсюда..ха ха..на лавочках в парке я никогда пиуко не пила, в отличии от них)
fialka123 04 апреля в 18:01
Я как ваш муж - пью пару раз в год и то заставляю себя
КАПСЛОЧНИЦА 04 апреля в 18:07
І поїсти можу сама, і випити. Якщо немає компанії і сама себе можу добре розважити
Хомо_сапиенс 04 апреля в 18:08
Ответ дляfialka123
Я как ваш муж - пью пару раз в год и то заставляю себя
Аналогічно. Якось так сталось, що я взагалі не розумію кайфу від алкоголю. Міцні спиртні напої взагалі не вживаю, можу пригубити вина. Але буквально ковток. Коли сімейне застілля, то можу випити до 100 гр вина, але намагаюсь обійтися 1-2 ковтками.
Напевно, це якось на рівні фізіології, алкоголь в мене викликає лише сонливість і втому. Колись давно, якщо вип´ю трохи більше, то блюю.
Ніякого задоволення.Для приємної бесіди з друзями мені достатньо філіжанки кави чи склянки води.
fialka123 04 апреля в 18:09
Ответ дляХомо_сапиенс
Аналогічно. Якось так сталось, що я взагалі не розумію кайфу від алкоголю. Міцні спиртні напої взагалі не вживаю, можу пригубити вина. Але буквально ковток. Коли сімейне застілля, то можу випити до 100 гр вина, але намагаюсь обійтися 1-2 ковтками.
Напевно, це якось на рівні фізіології, алкоголь в мене викликає лише сонливість і втому. Колись давно, якщо вип´ю трохи більше, то блюю.
Ніякого задоволення.Для приємної бесіди з друзями мені достатньо філіжанки кави чи склянки води.
Аналогично! Хочется от алкоголя спать и все
Мрію про космос 04 апреля в 18:23
Ответ дляОбижулька
Цікаво. Ніколи не пробувала під фільм.
Я собираюсь сериал смотреть и просекко выпить
А что тут такого?
Муж работает за компом и тоже пьет
В перерывах то он ко мне придет с бокалом, то я к нему. Пообщаемся и снова расходимся по комнатам)
Не гоню 04 апреля в 20:16
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Белое пальто прилезло.
Дратуйтє, Пальто! Відповзайте!
Бо автору, це завжди привід випити та поговорити.
Ухахайкина 04 апреля в 22:02
Ну раз на рік чи два мені може захотітися атмосферненько посидіти з гарним бокалом і дорогим вином та сиром)
Як нема компанії, то залюбки і сама собі посиджу.