04 мая в 23:50

Все- таки чи правда про силу думки?

Я завжди думаю негативно . В 95%. У мене зараз фінансова яма просто. Погано стало все - чоловік кинув, грошей немає . Борги ростуть. З роботою важко . Невже я дійсно тими негативними думками все це зробила ? Чи то від того не залежить ? Чи важливі позитивні думки і чи мають вони вплив на життя ,??
Вибачте завтра таке свято а я тут зі своїм..
Треба підробіток 04 мая в 23:52
влияют конечно, но не прямо так линейно
из желе я 04 мая в 23:52
Правда. Вы на низких вибрациях находитесь, поэтому вокруг такая Ваша реальность. Думайте позитивно и повышайте вибрации.
13 6 2
автор Пописанная парта 04 мая в 23:54
Ответ дляиз желе я
Правда. Вы на низких вибрациях находитесь, поэтому вокруг такая Ваша реальность. Думайте позитивно и повышайте вибрации.
Блін а як? В мене якийсь дурдом почався і фінансовий і зі всіх боків
Вже думаю як я так завинила , може то дійсно для мене рік карми
из желе я 04 мая в 23:58
Ответ дляПописанная парта
Блін а як? В мене якийсь дурдом почався і фінансовий і зі всіх боків
Вже думаю як я так завинила , може то дійсно для мене рік карми
Начните просто вечером благодарить за прошедший день, за всё, что было: за солнце, еду, хорошее настроение и т.д. И представляйте своё будущее так, как хотите именно Вы. Всё вокруг начнёт меняться!
31 3
автор Пописанная парта 04 мая в 23:58
Ответ дляиз желе я
Начните просто вечером благодарить за прошедший день, за всё, что было: за солнце, еду, хорошее настроение и т.д. И представляйте своё будущее так, как хотите именно Вы. Всё вокруг начнёт меняться!
Дякую Вам! От вже почала)
из желе я 05 мая в 00:01
Ответ дляПописанная парта
Дякую Вам! От вже почала)
Во благо! Всё получится.
Учитесь мыслить позитивно, гоните негативные мысли от себя, если что-то такое подумали или сказали, просто произнесите: «Это не моё!» Желаю Вам удачи!
Диви яка я пава! 05 мая в 00:02
Нехай все налагодиться у вас
Бритоножка 05 мая в 00:02
Сила мысли есть и она работает, только не всегда так как человек того желает.
ЗаведУющая 05 мая в 00:03
Ну смотрите - ни фига силой мысли орков в порошок стереть не могу, молчу о всех украинках ))

Значит сила мысли не такая могучая )
Туфли в чешуе 05 мая в 00:10
Возможно стоит начать с книг Вадима Зеланда
2 1
из желе я 05 мая в 00:11
Ответ дляЗаведУющая
Ну смотрите - ни фига силой мысли орков в порошок стереть не могу, молчу о всех украинках ))

Значит сила мысли не такая могучая )
Это не так работает, желание всегда должно быть экологичным, т.е. никто не должен пострадать. Поэтому это и не сбывается.
ГЛЮкоза 05 мая в 00:12
Ответ дляЗаведУющая
Ну смотрите - ни фига силой мысли орков в порошок стереть не могу, молчу о всех украинках ))

Значит сила мысли не такая могучая )
Вы почитайте темы , люди живут ненавистью и злобой , от этого ничего хорошего не будет .
А вот если бы пожелали рашистам справедливого наказания за содеянное , давно бы все закончилось и воздалось им по законам мироздания .
Ненависть и желание смерти другим ( даже врагам ) , разрушает именно того , кто это желает .
Так устроена Вселенная , она отдает вам то , что вы желаете другим .
18 2 1
Яжемать Мне можно 05 мая в 00:12
правда
расчитывать можно на худшее, но надеяться - на лучшее
Робітниця 05 мая в 00:12
Автор, це все фігня.
Я років п´ять напевно всіма силами і різними методиками намагалась ото силою думки змінити все на краще. Читала, консультувалась з фахівцями, пробувала всілякі способи...
Фігня це все.
Починаючи якусь справу - чим більше я вірила, чим більше намагалась силою думки та хвилями позитиву налаштуватися на кращий результат, тим гірше все виходило. Звісно, я не просто вірила, я ще й зусилля прикладала. Але чим більше позитивно налаштовувалась - тим хріновіший був результат.
І навпаки, коли щось робила без особливого ентузіазму, без емоцій, без усяких там посилів - результати без докладання особливих зусиль були хороші або навіть круті.
ЗаведУющая 05 мая в 00:13
Ответ дляиз желе я
Это не так работает, желание всегда должно быть экологичным, т.е. никто не должен пострадать. Поэтому это и не сбывается.
Ок, типа пускай вулкан проснётся или речка затопится?
1 1
ГЛЮкоза 05 мая в 00:15
Ответ дляРобітниця
Автор, це все фігня.
Я років п´ять напевно всіма силами і різними методиками намагалась ото силою думки змінити все на краще. Читала, консультувалась з фахівцями, пробувала всілякі способи...
Фігня це все.
Починаючи якусь справу - чим більше я вірила, чим більше намагалась силою думки та хвилями позитиву налаштуватися на кращий результат, тим гірше все виходило. Звісно, я не просто вірила, я ще й зусилля прикладала. Але чим більше позитивно налаштовувалась - тим хріновіший був результат.
І навпаки, коли щось робила без особливого ентузіазму, без емоцій, без усяких там посилів - результати без докладання особливих зусиль були хороші або навіть круті.
У вас был излишний потенциал , сопротивление из-за этого .
Почитайте Зеленда он доступно объясняет .
Надо желать спокойно , без надрыва , будто знаешь , что уже случилось и это случится .
То есть желая чего-то , полностью верить , что это уже у вас есть .
19 3 1
Яжемать Мне можно 05 мая в 00:17
Ответ дляЗаведУющая
Ок, типа пускай вулкан проснётся или речка затопится?
Вы не правильно понимаете понятие ’экология’,
но не расстраивайтесь, многие не понимают)
из желе я 05 мая в 00:18
Ответ дляЗаведУющая
Ок, типа пускай вулкан проснётся или речка затопится?
Нет, это не экологично!
Робітниця 05 мая в 00:19
Ответ дляГЛЮкоза
У вас был излишний потенциал , сопротивление из-за этого .
Почитайте Зеленда он доступно объясняет .
Надо желать спокойно , без надрыва , будто знаешь , что уже случилось и это случится .
То есть желая чего-то , полностью верить , что это уже у вас есть .
Дадада, і про це я теж читала, і пробувала спокійно, ніби це вже сталося, ніби я точно знаю що це буде і спокійно все приймаю...
Я ж кажу - багато часу, різні методи, консультації ’фахівців’...
Фігня.
ГЛЮкоза 05 мая в 00:22
Ответ дляРобітниця
Дадада, і про це я теж читала, і пробувала спокійно, ніби це вже сталося, ніби я точно знаю що це буде і спокійно все приймаю...
Я ж кажу - багато часу, різні методи, консультації ’фахівців’...
Фігня.
То есть если у вас не работает , то фигня 😂
Ну , ок ваше право так думать .
3 3
из желе я 05 мая в 00:23
Ответ дляРобітниця
Дадада, і про це я теж читала, і пробувала спокійно, ніби це вже сталося, ніби я точно знаю що це буде і спокійно все приймаю...
Я ж кажу - багато часу, різні методи, консультації ’фахівців’...
Фігня.
Это может быть было просто не Вашим желанием. Ещё есть ограничивающие убеждения и установки у человека и это всё мешает.
3 1
Робітниця 05 мая в 00:23
Ответ дляГЛЮкоза
То есть если у вас не работает , то фигня 😂
Ну , ок ваше право так думать .
А не тільки в мене не працює ) в багатьох не працює, як я пам´ятаю про якомусь форуму тематичному - в дууже багатьох
ГЛЮкоза 05 мая в 00:24
Ответ дляРобітниця
А не тільки в мене не працює ) в багатьох не працює, як я пам´ятаю про якомусь форуму тематичному - в дууже багатьох
Но у многих работает , значит они умеют делать это правильно , а вы нет . Вот и всё
4 4
Робітниця 05 мая в 00:25
Ответ дляиз желе я
Это может быть было просто не Вашим желанием. Ещё есть ограничивающие убеждения и установки у человека и это всё мешает.
Знаю, і такі моменти теж пропрацьовувала.
Мало хто вірив так, як вірила я...
Свої висновки зробила - буде так, як має бути, і як судилося так і станеться. Хоч гори зверни - як не судилося, не здобудеш. А як щось призначено тобі згори - ніде не сховаєшся від того.
Робітниця 05 мая в 00:27
Ответ дляГЛЮкоза
Но у многих работает , значит они умеют делать это правильно , а вы нет . Вот и всё
У багатьох, аякже )))
Я, коли почала предметно, точково цікавитися - як же саме це працює у тих, хто хвалиться успіхами на цій ниві - то трохи прозріла. І перестала вірити у всякі нісенітниці.
Говорилка 05 мая в 00:32
Ответ дляПописанная парта
Блін а як? В мене якийсь дурдом почався і фінансовий і зі всіх боків
Вже думаю як я так завинила , може то дійсно для мене рік карми
Почитайте
http://loveread.ec/read_book.php?id=45108&p=1
Там есть ответ на Ваш запрос в мелких деталях.

А в целом - оставьте негативное в покое, взращивайте в себе и интересуйтесь позитивным.
ГЛЮкоза 05 мая в 00:33
Ответ дляРобітниця
У багатьох, аякже )))
Я, коли почала предметно, точково цікавитися - як же саме це працює у тих, хто хвалиться успіхами на цій ниві - то трохи прозріла. І перестала вірити у всякі нісенітниці.
Вы верите в закон притяжения ?
Даже если нет , взлететь вы не сможете , потому -что он действует на вас, не смотря на то верите вы в него или нет .
Так же и с мыслями вашими , они и только они формируют вашу реальность , она отражение ваших мыслей , хотите вы этого или нет .
Сказать пару раз в день - я счастлива недостаточно, нужно пребывать в этих мыслях всегда , тогда они будут отражать вашу реальность .
ГЛЮкоза 05 мая в 00:35
Ответ дляРобітниця
Знаю, і такі моменти теж пропрацьовувала.
Мало хто вірив так, як вірила я...
Свої висновки зробила - буде так, як має бути, і як судилося так і станеться. Хоч гори зверни - як не судилося, не здобудеш. А як щось призначено тобі згори - ніде не сховаєшся від того.
Вы просто не смогли сместить фокус внимания на то , чего хотели и быстро разочаровались , значит пока не время , может в этой жизни у вас еще и получится , а может уже в следующей
3 3
Детские_Будут? 05 мая в 00:36
Правда. Я вже розповідала тут, як створила образ чоловіка, якого хотіла бачити поруч із собою. Просто подумки чітко описала, що важливо, а що - ні. З чим можу миритися, а з чим ні. Єдине, що не змогла придумати, де і як зустрінемося і просто сказала, - хай він сам мене знайде. І встановила реальний проміжок часу для нього - один рік. Протягом року до мене дійсно, написав чоловік і всі характеристики, які я бажала, були при ньому. Два місяці зустрічалися, на третій одружилися. Разом майже 20 років.
Робота - так само. Як загадую, так і збувається. Але я загадую реальне, з плюсами і мінусами і інтегрую себе у таку картинку. Все збулося. Я взагалі помічаю, що все, що я ставлю, як ціль, збувається, причому в деталях. Коли не знаю, як програти ситуацію, просто кажу - не знаю як, але хай все складеться так, щоб далі збулося заплановане. Збувається. Навіть одяг чи взуття, на яке немає грошей ’чекає’ на мене, коли прошу і не продається.
Хтось скаже, фантастика, але я вже неодноразово перевірила і мої думки спрацьовують в реальному житті.
14 1
Люблю Украину 05 мая в 00:37
Ответ дляРобітниця
Дадада, і про це я теж читала, і пробувала спокійно, ніби це вже сталося, ніби я точно знаю що це буде і спокійно все приймаю...
Я ж кажу - багато часу, різні методи, консультації ’фахівців’...
Фігня.
Так як же фігня, як ви самі пишете, що коли у вас не було підвищеної важності, то у вас все виходило.
Ви ж сама це написали.
Просто ви не вмієте спеціально знімати підвищену важність.