Оксана-1939• 04 апреля 2024

Під´їхали нові опитування

Кому цікаво можна переглянути, досить багато людей вірять в перемогу
автор Оксана-1939 • 04 апреля 2024
Ответ дляPinkyPink
Ну якась емпатія до молоді повинна ж бути. Людяність. Чи то я надто наївна…
Вони думають про свої сраки щоб дожити цілими, а що після них пофіг

РыжаяЛиса• 04 апреля 2024
Меня никто не спрашивал, как и моих родственников и друзей
В соц.опросы я верю так же, как и телемарафону
mavka.cy• 04 апреля 2024
Цікаво було б почути якою вони ту перемогу бачать і що то за перемога.
бо підозрюю, що у більшості буде віідповідь типу ’щось відбудеться, путін все, рашка розвалиться, ми вернемо свої території і заживемо. будемо найбагатшоі в Європі’
PinkyPink• 04 апреля 2024
Ответ дляОксана-1939
Треба запустити опитування «чи вважаєте ви, що мобілізаційний вік треба підняти до 85 років» і відігратися 😏
LudaSHS• 04 апреля 2024
Ну еще само понятие ’ перемога’ - оно у каждого разное, поэтому варианты. Вон есть % что верит и в 24.02.22 границы, а есть что ’ втратить ще территории.
автор Оксана-1939 • 04 апреля 2024
Ответ дляmavka.cy
Там є різні варіанти, 45 % за 91 рік
Чомучка• 04 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Заплатіть і Вам намалюють цифри по статистичному дослідженню, які скажете.
По факту - навіть якщо війна закінчиться через секунду це буде піррова перемога. З такими втратами ми вже програли сотні тисяч загинувших та мільйони виїхали.
Краще така, аніж ніяка.