Ку-кусик• 04 апреля 2024
Репетитор з англійської
Потрібен гарний репетитор з англійської мови для дорослого...з власного досвіду
Зайняття онлайн
дякую аж підскакую• 05 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Могу написать контакты в лс. Репетитор отличный, но и цена не маленькая
Дайте контакты пожалуйста
Ку-кусик
• 08 апреля 2024
Ответ дляМазда 25
Я репетитор англійської мови. Звертайтеся
Напишіть ціну, будь ласка
Досвід та формат,як структуруєте зайняття?
Ку-кусик
• 08 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Напишіть,будь ласка на пошту,якщо не складно з ціною... gvozdik0416@gmail.com
Княгиня пітьми• 11 апреля 2024
Якщо ще актуально, можу написати вам контакти репетитора в особисті. Не дешево, але результат дуже хороший.