Bilopilchanka• 05 апреля 2024

за який час відновлюють статус УКР

Доброго дня!
Дівчата, хто відновлював статус УКР , скільки це зайняло часу?
S-lana• 05 апреля 2024
Питайте в польських групах в телеграмі, вайбері. Там скоріше отримаєте відповідь щодо відновлення статусу.
автор Bilopilchanka • 05 апреля 2024
Ответ дляS-lana
дякую
bublusik• 05 апреля 2024
Заходите в ’🍀ZUS Консультації🧩800+🍀RKO.STATUS UKR’ в Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQBlhUOr8pZpm1A6E7MBR...
bublusik• 05 апреля 2024
Здесь вам быстрее помогут
автор Bilopilchanka • 05 апреля 2024
Ответ дляbublusik
Здесь вам быстрее помогут
добре, дякую!
lenchik_panterka• 05 апреля 2024
Ми поновлювали в маленькому місті. Статус злетів через те, що в´їхали повторно за новими документами. Заява і вони одразу виправляють в базі. Нам ще додаток видавали, знову ж таки через інші документи.