Федорино Горе• 05 апреля 2024
Чому дорослі діти бездіяльні у питанні покращення умов життя їх батьків?
У зв´язку із моєю професією мене часто викликають посвідчити важливі документи для стареньких та "неходячих" на дому. Це, як правило, старі люди, у яких хворі сустави, судини ніг або щось з опорним апаратом. Так ось всі вони сидять цілий рік закриті у маленькій квартирі. Так, є у них і стільчик-туалет біля них і ходунки або крісло, трохи вони по квартирі якось пересуваються. Але що я помітила, що всі живуть на високих поверхах у будинках, де немає ліфтів. Тобто з 5 поверху такій людині нереально спуститись по сходам. Так і живуть по 7-10 років поспіль не виходячи з квартири, пока не ....Я буває питаю у дітей, на чиє ім´я старі передають своє майно або заповідають, чому не можна їх маму хоч на літо на дачу перевести щоб у візочку від деревом сидіти або чому не поміняти на іншу квартиру на першому поверсі? Всі вони кажуть, щось типу: а хто знесе коляску з 5 поверху, хто потім підніме після закінчення літа наверх? Або кажуть, що треба було в молодості їй думати і брати квартиру на 1 поверсі. Як так? Якби ця стара мама жила у будинку чи на дачі, то хоч трохи бачила б сонце, довше може б прожила. Чому всім байдуже? це ж їх батьки і вони їм дарують (заповідають) все своє майно! Чи може є нормальні, хто дає можливість пожити своїм у гарному будиночку, хоча б на літо, проте вони не мої клієнти і тому я про ці випадки не знаю.
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Я мала на увазі щоб з ними жити разом і допомагати.
Ой ні ...
Файна_зупка• 05 апреля 2024
Мої батьки пару років назад виявили бажання змінити житло. Живуть, як ви кажете, на 5 поверсі без ліфта.
Ок, я почала шукати варіанти, ходила з ними на оглядини. Була непогана квартира, високий поверх, але з ліфтом. Я вмовляла їх купувати...але, в кінцевому підсумку виявилося, що ’кругом все погане, а у нас тут все класно’. Один з аргументів батька- ліфт буде ламатися (ага, в новому будинку...).
Пересварилися ми з ними на цьому грунті, то я тепер і не лізу (хоча вони знову починають мимохідь натякати).
Ні, ні, і ще раз ні. Все, награлася я в допомогу.
Пупс• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
Работа нотариуса еще та клоака.
Крепитесь.
Скажите, а можно через суд право власности через адвоката сделать, если нотраиус не хочет принимать?
Вот такая несмешная ситуация(
Крепитесь.
Вот такая несмешная ситуация(
КоролеВешна• 05 апреля 2024
В таких случаях поговорка ´что посеешь, то пожнёшь´ имеет смысл. В большинстве такие люди думали всегда только о себе и на старости оказались никому не нужны. Как воспитали, то и получили.
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Це всі ті люди, які мені тут готові в горло вчепитись, коли я пишу про власний будинок, дачу. Що думати про старість треба сьогодні, про те як ви будете пересуватись, а не чекати допомоги. Її може не бути. Діти їдуть, змінюють міста, країни, а вони сидять в мурашниках. Їх автор все влаштовує.
Так в доме она даже больше нужны, чем в квартире
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Не согласна. Есть колясочники, которые годами не выходят из дома, потому что в доме нет лифта (или возле подъезда нет пандуса). Если бы они жили на 1 этаже или в частном доме - они бы выходили на улицу
Как? В частном доме тоже есть ступени. Как человек в коляске сам выйдет?
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Это не всегда возможно
Нафаня Маня• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
А магазин? А инфраструктура? А удобства?
Я живу в передмісті. Декілька багатоповерхівок і багато-багато приватних будинків.
І до магазину старій людині простіше дійти саме з будинку, ніж спуститися з 5 поверху без ліфту.
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Не во всех частных домах есть ступени
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Чого раптом? Якщо ви маючи здоров´я організуєте собі побут, то в старості ви користуєтесь тим що нажили. Водою, умовами. Не садіть городи, не заводьте свиней і буде вам щастя. Це аналог європейського села. Змінюйте підходи.
Синиця у спідниці• 05 апреля 2024
Поэтому думаем о том, чтобы быть активными и бодрыми в старости. Бросаем советчицу и идем гулять, двигаться. Как говорит моя бабця:’ движение - жизнь’. Ходит собирает бутылки, хоть есть счет в банке. Но то ж движение весь день по району
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Это если с краю жить
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Не во всех частных домах есть ступени
А как? Фундамент же есть у дома. Соответственно есть и ступени.
Галя із Дарниці• 05 апреля 2024
Я не люблю родителей, а они меня никогда не любили.
Как они живут мне фиолетово, хоть на 1м хоть на 25 этаже.
На их имущество по наследству не претендую, пусть перепишут хоть на соседей хоть на собак в приюте.
Так бывает. Не все, кто родил - ’родители’.
Много людей просто СЛУЧАЙНО произвели на этот свет ребенка.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 апреля 2024
А конские цены на нотариальные услуги не беспокоят? Только бедные бабульки?
Kusalochka• 05 апреля 2024
Значит заслужили. Не судите. У наших с мужем родителей есть все и мы стараемся всем помочь. У большинства так же. А вот те, кто не общается и не помогает имеет огромную обиду на родителей. Не нужно было детей обижать. Это все называется пожинанием плодов своего воспитания.
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Лично я уже сейчас не являюсь активной и бодрой. А до старости я, может, и не доживу
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
100 відсотків. Я тільки в дім зайшла, переробила хмару гіляк. Перерізала і все посортувала. Рух це життя ви праві
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
В европейском селе тоже свои моменты, с тем же мусором, к примеру
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
сейчас вам напишут: никто никому ничего не должен
Я напишу что 99 % стариков категорически не хотят ничего менять.
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
В частном доме, где я раньше жила, никаких ступеней не было
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ми говоримо про доступ до прогулянок, свіжого повітря і можливості рухатись. Селяни, бабуські вже всі в садках і на городах, хто хоче.
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
В квартире можно доставку заказать.
Не везде это возможно
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
А смотреть за этим домом и двором кто будет?
Моя покойная бабушка живя в доме за два года ни разу не выходила на улицу хотя и ходячая была.
Не хотела.
Ухахайкина• 05 апреля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я і кажу чоловіку
Що на дітей надії нема
Треба самим про себе дбати на старості
Тому готуємо пасивний дохід і збираємо під подушку готівку
Двір облаштували
Ще б ворота замінити на автоматичні
Що на дітей надії нема
Треба самим про себе дбати на старості
Двір облаштували
Ще б ворота замінити на автоматичні
А в якій області Ви живете?
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну все це в теорії гарно особливо ваше автор біле пальто.
А от я знаю таку бабцю що постійно лізе в життя своїх дітей онуків...
Якщо що це мої знайомі і там така бабця що з нею спілкування не можливе. А бути сиділкою ніхто з дітей та онуків не хоче тому і змінюються доглядальниці той бабці зі швидкістю світла. А так зі сторони глянеш бабця така божий одуван а якщо не знаєш яка вона насправді то можна і пожаліти. А коли починають ті доглядальниці доглядати бабцю то починають вилазити дуже багато нюансів.
Одна моя бабушка такая была.
Я отлично знаю как это.
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Не везде это возможно
А доме это ещё менее реально
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не хотела.
А моя бабушка, пока мы жили в частном доме, выходила на улицу и даже работала в огороде (хоть ей уже и было тяжело это делать)