Федорино Горе• 05 апреля 2024
Чому дорослі діти бездіяльні у питанні покращення умов життя їх батьків?
У зв´язку із моєю професією мене часто викликають посвідчити важливі документи для стареньких та "неходячих" на дому. Це, як правило, старі люди, у яких хворі сустави, судини ніг або щось з опорним апаратом. Так ось всі вони сидять цілий рік закриті у маленькій квартирі. Так, є у них і стільчик-туалет біля них і ходунки або крісло, трохи вони по квартирі якось пересуваються. Але що я помітила, що всі живуть на високих поверхах у будинках, де немає ліфтів. Тобто з 5 поверху такій людині нереально спуститись по сходам. Так і живуть по 7-10 років поспіль не виходячи з квартири, пока не ....Я буває питаю у дітей, на чиє ім´я старі передають своє майно або заповідають, чому не можна їх маму хоч на літо на дачу перевести щоб у візочку від деревом сидіти або чому не поміняти на іншу квартиру на першому поверсі? Всі вони кажуть, щось типу: а хто знесе коляску з 5 поверху, хто потім підніме після закінчення літа наверх? Або кажуть, що треба було в молодості їй думати і брати квартиру на 1 поверсі. Як так? Якби ця стара мама жила у будинку чи на дачі, то хоч трохи бачила б сонце, довше може б прожила. Чому всім байдуже? це ж їх батьки і вони їм дарують (заповідають) все своє майно! Чи може є нормальні, хто дає можливість пожити своїм у гарному будиночку, хоча б на літо, проте вони не мої клієнти і тому я про ці випадки не знаю.
ВундерКИНГ• 05 апреля 2024
Ми живемо в будинку, є тераса. Свекруха живе з нами, ходить погано. Але на двір чи на терасу не виходить вже два роки. Не хоче
і її неможливо заставити. Так і ті літні люди скоріше не хотять вже нікуди йти.
Файна_зупка• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Я уявляю. Вибрала село бо мене цікавила земля, завжди мріяла про величезний садок. Але я добре знаю скільки коштують будинки біля міста. Квартиру двох, трьохкімнатну в центрі продати, можна купити. Не Київ. Я продала не в найкращому районі міста, ціна будинку 50 відсотків, від вартості квартири.
Ну да, у всіх же 2-3 кім.квартири в центрі))) як же я забула!
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Да. Будинок ось 5км від Києва, будинок з умовами великий 2поверхи 60тис, а квартири в моєму районі однушки від 50тис.
Ну это у вас так. А чаще всего частные дома стоят дороже квартир
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так это надо две квартиры минимум продать чтоб нормальный дом купить в городе.
Или продать свою отличную квартиру и купить старый дом на курьих ножках?
И автор про дачу как раз написала . - на лето вывозить на дачу
У вас дуже багато стереотипів у відповіді. Взагалі все не так. Отлічная квартира, це смішно. Якщо з нею в придачу не йдуть отлічні сусіди. В мурашнику ви завжди будете від них залежати.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Это если живешь в том же городе
Да. Но вариант купить дачу чтоб вывозить туда старика вообще странный
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляФайна_зупка
В мене не в центрі була. Не у всіх.))
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ длябювет_в_обед
А вы сначала узнайте где живут дети и внуки этих бабушек.
У многих эта бабушка в двушку размером с туалет родила 2 детей и голозадых выпустила в жизнь. Эти дети к 40 годам тоже купили себе ’туалет’, а у них уже свои дети. Все всю жизнь платили кредиты.
Куда эту бабку переселять? За какие деньги?
Так чаще всего и бывает.
Нагайна• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
я просто здивована негативом і відповідях
А вы думали , что все ринутся покупать дачи , бросать работу , семьи и нянчить немощных колясочников ? В к нам из мира розовых пони ?
Федорино Горе
• 05 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Автор, а що з вашими батками?
Слава богу, ще молоді відносно, немає 60. Працюють.
Фоточки нема• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Вже перевели їх на перший поверх?
Чи може домовились за майбутнє?
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Тоді виникає питання до автора, чого жаліти тих людей,хто свідомо зробив вибір жити на поверхах?
Вот именно.
Но трольная жалосливая тема сама себя не напишет.
Если б эта бабушка хотела в дом она б ещё 20-30 лет назад продала свою квартиру и переехала в дом думая о старости.
Как вы например.
Но она НЕ хотела. Это основное
Как вы например.
Но она НЕ хотела. Это основное
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Вже перевели їх на перший поверх?
Чи може домовились за майбутнє?
Це дорослі люди, які обирають як їм жити. Діти тут ні до чого, взагалі.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
правда, правда) и вы это понимаете
Нет. Мы свекровь 72 года забрали к себе из под обстрелов из.харькова в черкассы. Через неделю она собрала вещи и уехала на автобусе к себе. В свою квартиру с выбитыми стеклами.
Заложила их картонными листами и живёт все это время.
И никакими калачами ее оттуда не выманишь.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Навпаки квартири стоять дорожче за будинки.
Это в каком городе так?
У нас дома гораздо дороже
...аяприкольная• 05 апреля 2024
Автор, не вам судити. Працюєте - працюйте. І дбайте про свою родину.
Мій приклад. Є мама, 60 років, доглядає бабцю 80 років. Живуть на 9 поверсі. Квартира на 3 (і на мене теж приватизована). Купу грошей вибухали в 2 дачі, які не оформили і вони тепер стоять без діла, валяться ( я цього не можу зробити, бо бабця має наслідувати цю нерухомість, все життя їй було не до цього). Тепер вони хочуть гарний будинок. А живемо ми в Київській області, де хороші будинки коштують ой як не мало. І (свічка на торті) квартиру бабця продавати не бажає, аби я доклала грошей на будинок з її продажу. Ну що я скажу ....Якщо що, то вчилась я на бюджеті і працювала з 17 років, бо в нас завжди не було грошей. Я щось винна своїй бабці? НІ.
Пупс• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Не встречала еще таких впечатлительных нотариусов.
Вы давно в нотариате?
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Нові сучасні можливо. А більш старі ні. Я за свій будинок 5кімнат в селищі 27км від Києва, якщо продати в кращому випадку в цьому ж пгт стару 1к куплю.
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
І я про це. І ви там хоч гопки скачіть, вони роблять що хочуть і мають право.
Додекаэдр• 05 апреля 2024
І що жодного випадку не було, коли зі старенькими батьками у візочку чи за руку прогулюються парком? Я бачу ці непоодинокі випадки. Чому ви не бачите?
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вот именно.
Как вы например.
Но она НЕ хотела. Это основное
Как вы например.
Но она НЕ хотела. Это основное
Она могла не подумать об этом
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Это в каком городе так?
У нас дома гораздо дороже
Да всюди. Якщо ви не маєте на увазі сучасні будинки яким не більше 10-15років.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Так мы ж говорим про дом в городе.
Кинг-Конгша• 05 апреля 2024
Свёкры живут в ’будыночку’. Ни больницы, ни магазинов, скорая не едет. Работы - вагон и две тележки. Прошлой осенью траву решили пржечь - чуть не спалили и хату, и село! Пожарка приехала х.. знает когда. Получили ожоги
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Она могла не подумать об этом
Чому діти мають нести відповідальність за рішення цієї бабці? В мене колись матір садила гектари і всі мали там вбиватись роками. Поки мені нарешті все це не набридло. Ремонти робили, срачі вигрібали. Поклали своє здоров´я а їй було в районі 46, як мені зараз. На старості, ми з чоловіком для неї тупі ідіоти. Ніхто не знає чому але то її думка. Людина приймає рішення, втілюй своїми руками в життя і неси відповідальність.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Я всю жизнь живу в квартире. И прекрасно знаю как это. Никогда в жизни не хотела жить в частном доме.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Вы их уже уговорили поменять их жилье на более подходящее для 80+?
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це ваше право і ваш вибір.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Так и бабушка из примера автора тоже взрослый человек который выбрал где ей жить. Но автор считает что она не имеет права - обязана жить там где решат дети.
Закуйовджена життям• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Она могла не подумать об этом
Та прям. Думала что не постареет?
Или не знала что старикам не подняться на 5ый этаж?
Знала и думала, но решила - а ладно как то оно будет.