На Олх купу варіантів продажу акаунтів Нетфліксу. Ціна за максимальний тариф стартує від 37 грн за місяць?
Ціни різні,є і 150 грн. В чому підвох? Якісь піратські? Чим вони небезпечні? В різниці побачила тільки що мова в цих дешевих тільки російська та українська,англійської немає,але по великому рахунку вона мені особисто і не потрібна.
Хто знає просвітіть будь ласка.