Я не в теме• 06 апреля 2024

Знаєте Пітера Петігрю із Гаррі Поттера? Мені здається що я схожа на нього

В часи коли не люблю себе, а це буває часто. От саме такою як він себе і почуваю. Тільки зараз зрозуміла це.
А ви почуваєтесь кимось ким ви не є, але наче дивитесь на себе чужими очима і бачите не себе. А когось іншого. І хто це?
Эт вернячОк• 06 апреля 2024
Так вы похожа внешне или что?

осень харашо• 06 апреля 2024
э...внешне или внутренне?
Библиотекарь• 06 апреля 2024
Ні,я себе таким не почуваю.З якої радості.
Смажена полуничка• 06 апреля 2024
Что употребляете для этого?
Хвігура мічти• 06 апреля 2024
Це пан Наполеон.
Tammy21• 06 апреля 2024
Зливаєте дані про переміщення військ та шлете у ТГ куратору фотки стратегічних об´єктів?
автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Так вы похожа внешне или что?
ні
Эт вернячОк• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не в теме
ні
Ну слава Богу)))
автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляосень харашо
э...внешне или внутренне?
внутрішньо, але вже починаю шукати і зовнішні схожості

автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
до чого тут це? я кажу про особисте життя,
Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не в теме
До того, ви ж про внутрішнє. А це саме воно -- здати найближчих, щоб підмахнути ворогу.
Сорі, а яке у щурика особисте життя було? Відображатися на карті Мародерів у ліжку Рона?)
осень харашо• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не в теме
капец. ну, хорошо, что осознали.
автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
по зовнішності на нього але почуваюсь схожою внутрішньо, наче всі мене бачуть так як він виглядає.
Меня много• 06 апреля 2024
То не будьте щурем, працюйте над собою. Ви зможете, мені здається. А можливо ви до себе дуже вибагливо відноситесь, недолюблюєте себе чи що. Тут теж треба працювати, хоча б відео на ютуб дивіться
Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Кхм... Ви давно книжку читали? Там роками ніхто не бачив як він виглядає.
ВундерКИНГ• 06 апреля 2024
Анджелиной Джолли себя чувствую, особенно как в Ларе Крофт
Ощущения супер
Балаболка• 06 апреля 2024
Подлой, заискивающей и трусливой? Во дела
автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
да, але мені здається що всі бачуть мене саме такою як він, і не щур,а людина
автор Я не в теме • 06 апреля 2024
Ответ дляБалаболка
ні, на вигляд стрьомною

Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Тобто, ви думаєте, що люди вас бачать ніякою? Ну бо ж він взагалі просто додатком за Мародерами стрибав...
Ленивица-красавица• 06 апреля 2024
Фух, Бог миловал.
Ну и ассоциации у вас... может лучше рисовать другие картинки?