Маленький 5 л газовий балон, хтось користувався ним в квартирі?

Купили для підстраховки. Може хтось теж має такий на випадок довгого сидіння без електроплити і вже користувався? Чи безпечно тримати його в квартирі? Чи не перегріється він, якщо на ньому готувати пару годин?
Tammy21 06 апреля в 14:18
Сподіваюся, сусіди на вас настучать(
4 2
автор Gvenna 06 апреля в 14:18
Ответ дляTammy21
Сподіваюся, сусіди на вас настучать(
Стучать щоночі.
Манкоголік 06 апреля в 14:18
Любой баллон с газом хранить не безопасно. Если не хранить на солнце, если заправлен по правилам не перегреется
Tammy21 06 апреля в 14:19
Ответ дляGvenna
Стучать щоночі.
Мало і не по тому місту.
2 1
Вільний митець 06 апреля в 14:19
Лучше на улице. В Одессе уже две квартиры сгорело от таких балонов. И одна от батареи вот совсем недавно
Небалувана Галя 06 апреля в 14:19
Він не перегріється, бо сам балон навпаки охолоджується, але суть не в тому.
1) треба провітрювати приміщення від відходів горіння
2) під´єднувати балон безпосередньо перед використанням, а виключати одразу після використання. Інакше можуть бути неприємності, не забувайте.
Ну і виле писали, щоб сам балон не перегрівати, не лишати на сонці чи біля приладів обігріву
автор Gvenna 06 апреля в 14:20
Ответ дляМанкоголік
Любой баллон с газом хранить не безопасно. Если не хранить на солнце, если заправлен по правилам не перегреется
Звісно, в шафі, в темному місці поставити. Заправити на заправці.
Не люблю страшне як, все газове, брр.
автор Gvenna 06 апреля в 14:20
Ответ дляВільний митець
Лучше на улице. В Одессе уже две квартиры сгорело от таких балонов. И одна от батареи вот совсем недавно
Це точно.
Мене бісять ці приблуди в квартирах.
Небалувана Галя 06 апреля в 14:21
Ответ дляGvenna
Звісно, в шафі, в темному місці поставити. Заправити на заправці.
Не люблю страшне як, все газове, брр.
А хіба ці балони не одноразові?
автор Gvenna 06 апреля в 14:21
Ответ дляTammy21
Мало і не по тому місту.
6 трупів сьогодні. Мало?
автор Gvenna 06 апреля в 14:22
Ответ дляНебалувана Галя
А хіба ці балони не одноразові?
Ні, на заправці можна заправляти.
So_so 06 апреля в 14:25
У меня такой, пользовалась всю прошлую зиму.
Екатерина27 06 апреля в 14:26
У меня всю прошлую зиму стоял 18-литровый баллон. Но он какой-то там не простой, а в коробе и с редуктором специальным
1 1
Пишу з калідору 06 апреля в 14:28
да, моих детей и их соседей газовый баллон очень выручил,только у них на 19 литров
Екатерина27 06 апреля в 14:29
А, и прям на нем я не готовила, он через шланг с редуктором к плитке на 2 конфорки присоединялся
Замріяна 06 апреля в 14:29
Вопрос у вас конечно немного странный...
Конечно это небезопасно.
Использование и даже просто хранение баллонов сжатым газом в многоквартирных домах - запрещено.
Вы это делаете на свой страх и риск.
Когда были блекауты, то многие покупали маленькие горелки которые работают от баллончика 300мл. с газом.
Если вы вспомните новости годичной давности то было достаточно случаев когда они взрывались.
Чтобы вы понимали: при взрыве такого баллончика - окно на кухне вываливается, ну и как следствие возникает пожар.
Да, и на заправке вам его не заправят - запрещено.
Разве что у вас там работает знакомый или вы договоритесь.
Николай-b526 06 апреля в 14:40
лучше конечно в гараже, но в военное время и дома можно)
Пишу з калідору 06 апреля в 14:40
Ответ дляTammy21
Мало і не по тому місту.
что делать в доме на электричестве, если несколько дней нет света и нужна еда детям?
Пишу з калідору 06 апреля в 14:40
Ответ дляGvenna
Ні, на заправці можна заправляти.
нельзя
Перед виїздом обов´язково телефонуйте щоб був на місці
0634388435 Тарас
Заправка проводиться якісною газовою сумішшю за ГОСТ 20448-2018 ’ГАЗИ ВУГЛЕВОДОРОДНІ СКРАПЛЕНІ ПАЛИВНІ ДЛЯ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО СПОЖИВАННЯ’
Заправити Ваші туристичні кемпінгові газові балони можна за наступними адресами:
- правий берег м.Дорогожичі вул.Дорогожицька 10 гаражний кооператив ’Телеком’ бокс №30 ПРАЦЮЄ
- правий берег м.Берестейська б-р.Гавела 8 центральна прохідна з-да Корольова НЕ ПРАЦЮЄ
- лівий берег м.Славутич вул.11-а Ентізіастів д.3 НЕ ПРАЦЮЄ
Час заправки – відразу на місці
Вартість заправки:
- балон кемпінговий туристичний 5л – 170грн;
- балон кемпінговий туристичний 8л – 220грн;
автор Gvenna 06 апреля в 14:40
Ответ дляЗамріяна
Вопрос у вас конечно немного странный...
Конечно это небезопасно.
Использование и даже просто хранение баллонов сжатым газом в многоквартирных домах - запрещено.
Вы это делаете на свой страх и риск.
Когда были блекауты, то многие покупали маленькие горелки которые работают от баллончика 300мл. с газом.
Если вы вспомните новости годичной давности то было достаточно случаев когда они взрывались.
Чтобы вы понимали: при взрыве такого баллончика - окно на кухне вываливается, ну и как следствие возникает пожар.
Да, и на заправке вам его не заправят - запрещено.
Разве что у вас там работает знакомый или вы договоритесь.
Питання як питання.
Це все ясно.
Але я питаю конкретно користувачів конкретного девайсу, для чого фотку додала і в назві прописала.
Треба було інакше тему сформулювати. Опитування: все ок норм чи хату роз´їбало конкретно від цього балону.
автор Gvenna 06 апреля в 14:41
Ответ дляЕкатерина27
У меня всю прошлую зиму стоял 18-литровый баллон. Но он какой-то там не простой, а в коробе и с редуктором специальным
Ого...
Николай-b526 06 апреля в 14:42
Ответ дляGvenna
Ні, на заправці можна заправляти.
учтите, там нужен переходник, самоделкины точат стоит около 300 грн, и не все заправки заправляют..брендовые точно нет..авиас какойто или восток на окраине города)))
автор Gvenna 06 апреля в 14:43
Ответ дляНебалувана Галя
Він не перегріється, бо сам балон навпаки охолоджується, але суть не в тому.
1) треба провітрювати приміщення від відходів горіння
2) під´єднувати балон безпосередньо перед використанням, а виключати одразу після використання. Інакше можуть бути неприємності, не забувайте.
Ну і виле писали, щоб сам балон не перегрівати, не лишати на сонці чи біля приладів обігріву
Дякую.
Я то зможу збігати кудись в гості, де є газова плита. Але людина з хворими колінами без ліфта сама не набігається.
Сподіваюсь рішення буде знайдене більш для мене і всіх прийнятне, а балон буде нас радувати на вилазках)
автор Gvenna 06 апреля в 14:44
Ответ дляНиколай-b526
учтите, там нужен переходник, самоделкины точат стоит около 300 грн, и не все заправки заправляют..брендовые точно нет..авиас какойто или восток на окраине города)))
Мотаю на ус)
Николай-b526 06 апреля в 14:44
Ответ дляGvenna
Ого...
они классные, но дорогова-то и тяжеловато..только стационарно..там просто в пластике балон, редуктор для раномерной подачи газа, в независимости от степени наполнения....
Замріяна 06 апреля в 14:44
Ответ дляGvenna
Питання як питання.
Це все ясно.
Але я питаю конкретно користувачів конкретного девайсу, для чого фотку додала і в назві прописала.
Треба було інакше тему сформулювати. Опитування: все ок норм чи хату роз´їбало конкретно від цього балону.
Боюсь что ваш опрос не будет репрезентативным. 😁
1 1
Николай-b526 06 апреля в 14:45
Ответ дляGvenna
Мотаю на ус)
берите..хорошая вешь..кончится война будете на дачу-природу брать..тем более они сейчас подешевели..я покупал за 2000Грн!)))
автор Gvenna 06 апреля в 14:49
Ответ дляНиколай-b526
лучше конечно в гараже, но в военное время и дома можно)
Та я якраз наголошую саме на такому використанні. Але мова про маломобільну людину.
Так то я фанат буржуйок і сухого спирту.
автор Gvenna 06 апреля в 14:49
Ответ дляПишу з калідору
нельзя
Перед виїздом обов´язково телефонуйте щоб був на місці
0634388435 Тарас
Заправка проводиться якісною газовою сумішшю за ГОСТ 20448-2018 ’ГАЗИ ВУГЛЕВОДОРОДНІ СКРАПЛЕНІ ПАЛИВНІ ДЛЯ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО СПОЖИВАННЯ’
Заправити Ваші туристичні кемпінгові газові балони можна за наступними адресами:
- правий берег м.Дорогожичі вул.Дорогожицька 10 гаражний кооператив ’Телеком’ бокс №30 ПРАЦЮЄ
- правий берег м.Берестейська б-р.Гавела 8 центральна прохідна з-да Корольова НЕ ПРАЦЮЄ
- лівий берег м.Славутич вул.11-а Ентізіастів д.3 НЕ ПРАЦЮЄ
Час заправки – відразу на місці
Вартість заправки:
- балон кемпінговий туристичний 5л – 170грн;
- балон кемпінговий туристичний 8л – 220грн;
Відстань до Тараса 500 км.
Николай-b526 06 апреля в 14:50
Ответ дляGvenna
Та я якраз наголошую саме на такому використанні. Але мова про маломобільну людину.
Так то я фанат буржуйок і сухого спирту.
вот буржуйка-это зло...ну а тут...ровна как количество взрывов на заправках и шавермных...0,0001 %