Пік Антна• 06 апреля 2024

Свекруха

Дивують свекрухи,які живуть все життя п´ють курять ,мужиків водять ,як на старості то за синочка згадують і помагай їй. Аж верне від таких тупі суки,які думають тільки засвоює жопу .
автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляФантазерша
И вы надеетесь на то что рассказав об этом на форуме свекровь изменится перестанет пить и начнет к вам хорошо относиться и вам помогать?)
А мені треба допомагати? Я їй сказала ,що допомоги її не треба і бачити її не хочу,щоб не лізла в чужу сім´ю

автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Не завидуйте
Аха. Чому? Тому що її пів Тернополя перетягало?
автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Автора коробит, как муж - так хороший человек, а как родитель, заслуга которого в том, каким он стал, так помеха. Это ж надо денежки давать, а так все типо в семью, и.е. ей)))) завидно? Не дай бог такую невестку
А чого він має Мамаші давати гроші ,що вона працює на 3000 її проблема ґ нормальна робота ,сидить
автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Невістка така погано до свекрухи,бо жопу їй не лиже. Таких свекрух не дай Бог мати. Живе без копійки і на чужу зазіхає
Нічна ненажера• 06 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Та вам и не снился такой успех
автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Та вам и не снился такой успех
А мені і не треба. Жінка ,яка приводила в хату мужиків при маленькому сині ,і якого тато і бабуся в неї мали забрати ,але пожаліли,бідну нещасну ,фу гидко. В нас в гостях ні разу не була ,мені бомжачок в хаті не треба а
Нічна ненажера• 06 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Ха ха
ТрамвайGirl• 06 апреля 2024
Що ж вас так порвало?)) мало денег дал? Или, как женился на такой гадюке, так нужно сразу вычеркнуть всех родственников?))) чего ж замуж шли, если не такое?
Фантазерша• 06 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Отлично,вы уже все сказали,дело сделано, а нам на форуме зачем вы об этом пишете?

автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Да, одружився,має рперечерккнути свою мамашу
ТрамвайGirl• 06 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Щоб вас не перечеркнув, а то еще рассмотрит змеюку
автор Пік Антна • 06 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Зміюка? А ну да в нас же ж якщо свекрусі жопу лиже і служить то хороша,а якщо має свою думку, зміюка. Чоловік знає,що мене від згадки про його Мамашу верне. Жили разом,вона до мене стрибала,закрив їй пот,довго ображалася
Mary222-310f• 07 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
То ви в її хаті жили ще ???
автор Пік Антна • 07 апреля 2024
Ответ дляMary222-310f
То ви в її хаті жили ще ???
Місяць лише. Вона там нічого не зробила. Чоловік ремонти робив. Приперлась назад,від хахаля на все готове