Правильно_Валерчик• 06 апреля 2024

І знову про "жіночку"

Ситуанція сьогодні. Сиджу в кафе, заходить ’ жіночка, пані’ років -+40 , в окулярах , плащі, довге волосся, тобто зовсім не дівчина на вигляд, ще трохи ваги зайвої.
І дівчинка на касі говорить офіціанту
’ прийми в цієї жіночки замовлення’.
Та як скочила - яка я вам жіночка?
Понабирають тут всяких малолітніх і далі по тексту. Діти по 20 років стоять перелякані.
Я сиділа трохи далі, люди які ближче почали її заспокоювати і ставити на місце.
Можливо мали б звернутися ’ пані’ але робити такий скандал, навіть не знаю чи вартувало.
Як би відреагували ви, на звернення ’жіночка’ ?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
Жіночка … фу
Ще сюди ж мужчина , женщина
Ніби нормальних звернень немає
Ага, як тварини
Вільний митець• 06 апреля 2024
Можна так і називати, гість, гостя. Або пан Роман , пані Христина, якщо постійні клієнти
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляГолубец
Зачем тратить вообще на это энергию. Что даст этот скандал? Она помолодеет. У нее поднимется вдруг настроение или самооценка, что она щелкнет по носу персонал?
Есть вероятность, что больше они не будут портить настроение другим посетителям подобным обращением
автор Правильно_Валерчик • 06 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
У всіх ? Клієнту настрій зіпсували в першу чергу
Підозрюю вона з таким прийшла.
Вільний митець• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Підозрюю вона з таким прийшла.
Бува
Регионщица• 06 апреля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ага, як тварини
Ці звернення за статтю якийсь совок
Бавовнятко• 06 апреля 2024
Клиент, заказчик, гость,... Масса нейтральных слов. От малолетки слышать жіночка как-то странно и не уважительно.
Регионщица• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Підозрюю вона з таким прийшла.
Навіть якшо так
Хамство було зайвим
А жіночка - це не про вічливість у відношенні до клієнта
Ответ дляБабуся Бетман
У тоже нее упал после официантов, которые, вроде как должны были его не испортить
Так можна було спокійно сказати. А не скандал ніби таргани в каві
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
Жіночка … фу
Ще сюди ж мужчина , женщина
Ніби нормальних звернень немає
Кстати, не только у нас так.
Я сейчас в Португалии, тут на ряду с сеньйорой используют, похожее на наше ’девушка’ - ’манина’.
Такое.
Голубец• 06 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Не те времена. Если других претензий нет, сотрудника никто не уволит. Ни одна клиентка не сделает такую выручку, которая бы оправдала увольнение двух ответственных сотрудников, наем новых их стажировку.
маска Ілона• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А як? Пані? Вона кричала, що треба ’ пані’.
Надо ’девушка’.
Прагматик флегма• 06 апреля 2024
Мне больше всего интересно, как из того, что она в очках, плаще и с длинными волосами, следует вывод, что она ’зовсім не дівчина’?)))
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А ещё можно было не оскорблять клиента, но имеем, что имеем
Ответ длямаска Ілона
Надо ’девушка’.
На дівчину вона не була схожа
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляГолубец
Я не про увольнение
Эскиз бесконечности• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мені пані це навпаки - старші, поважні жіночки
В нас діти в школі до вмих вчителів звертиються пані і ім´я. І вчителя до батьків так само.
Пан і пані, це нормальне звернення
Накладні мюслі• 06 апреля 2024
Ответ дляГолубец
Я злая и у меня отличная память. Если бы меня так обидели, добилась бы увольнения данных невоспитанных особ.
Мааарковная• 06 апреля 2024
Звучит как подкол, слишком утрированно. Как обращение совсем не клиентоориентированного сотрудника. Одно дело 2 двадцатилетние подружки друг друга жіночками называют ради прикола, а другое дело незнакомого человека. И неважно сколько лет. Глупый представитель распугает всех клиентов своей базарной манерой общения.
Ответ дляПрагматик флегма
Така , середньостатистична жінка років 40.
маска Ілона• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
На дівчину вона не була схожа
А может она девственница, тогда девушка. Но вы же не проверите, потому из вежливости так назвать. Я всегда так обращаюсь, если дама без мужчины или детей рядом.
Ответ дляБабуся Бетман
Вони навіть не зрозуміли, що образили.
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Это неважно как она выглядела, хоть 70 лет ей было. Но это обращение не есть вежливым
Директриссимо• 06 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
И что? Зачем назвать человека так, как ему неприятно?
Откуда им было знать, что ей это будет неприятно?
Патріотка з дивану• 06 апреля 2024
Мені 39.
Якби про мене сказали жіночка, було б неприємно. Скандал, звісно, не влаштовувала б, але осад залишився би.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А звідки офіціант мав знати? Там діти по 18-20 років
18-20 років - це не дитина, п доросла людина, яка повинна знати як звертатись етично, а як ні.
МатьЧасть• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це елементарна культура обслуговування. Можна було б використати універсальне слово ’клієнтка’.
Регионщица• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вони навіть не зрозуміли, що образили.
О , то проблеми не тільки з вихованням :))
Ответ дляЭскиз бесконечности
Пан і пані, це нормальне звернення
В нас теж. Але за жіночку я б точно скандал не влаштовувала.
Голубец• 06 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Я не про увольнение
Что их разопнут, поставят наряд вне очереди. Ничего не будет. Особенно, если они работают по трудовому договору.