Правильно_Валерчик• 06 апреля 2024

І знову про "жіночку"

Ситуанція сьогодні. Сиджу в кафе, заходить ’ жіночка, пані’ років -+40 , в окулярах , плащі, довге волосся, тобто зовсім не дівчина на вигляд, ще трохи ваги зайвої.
І дівчинка на касі говорить офіціанту
’ прийми в цієї жіночки замовлення’.
Та як скочила - яка я вам жіночка?
Понабирають тут всяких малолітніх і далі по тексту. Діти по 20 років стоять перелякані.
Я сиділа трохи далі, люди які ближче почали її заспокоювати і ставити на місце.
Можливо мали б звернутися ’ пані’ але робити такий скандал, навіть не знаю чи вартувало.
Як би відреагували ви, на звернення ’жіночка’ ?
ТаПрямТам• 06 апреля 2024
Ніяк, але було б неприємно
Голубец• 06 апреля 2024
С улыбкой.
автор Правильно_Валерчик • 06 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Ніяк, але було б неприємно
Я розумію. Але є в 40 вигляд ,як дівчина. Тут був не такий варіант.
ЛісАпетная• 06 апреля 2024
Нормально
Мне 44 года, кто я?
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Мне кажутся подобные обращения странными.
Ответ дляГолубец
С улыбкой.
От і я б ніколи так не зробила. Мені теж 40.
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
И что? Зачем назвать человека так, как ему неприятно?
Ответ дляБабуся Бетман
А як? Пані? Вона кричала, що треба ’ пані’.
Автопортрет нурофена• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
треба пані
Регионщица• 06 апреля 2024
Жіночка … фу
Ще сюди ж мужчина , женщина
Ніби нормальних звернень немає
Ответ дляБабуся Бетман
А звідки офіціант мав знати? Там діти по 18-20 років
ЛісАпетная• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Хорошо шо не госпожа
Uebersetzerin• 06 апреля 2024
Женщина не права

Но работники сферы услуг должны знать, как обращаться к своим клиентам

Что за жіночка? Это вверх безграмотности и невежливости
ТаПрямТам• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Просто саме слово жіночка якесь зневажливе. Краще жінка. А от коли чую женщина, то аж слух ріже-надто багато неприємних шиплячих звуків (ж, ш, ч)
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Как вариант в украинском приемлемо такое обращение. ’Жiночка’ звучит как оскорбление и не из-за возрастного оттенка, а из-за суффикса
Голубец• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зачем тратить вообще на это энергию. Что даст этот скандал? Она помолодеет. У нее поднимется вдруг настроение или самооценка, что она щелкнет по носу персонал?
Ответ дляАвтопортрет нурофена
треба пані
Мені пані це навпаки - старші, поважні жіночки
Секс-Бомба• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви реально не розумієте елементарні речі? Різницю між жінкою і жіночкою взагалі не відчуваєте?
Вільний митець• 06 апреля 2024
Ніяк би не відреагувала. Проте персоналу варто називати гостей ввічливо, за етикетом, навіть коли здається що гості не чують. Пані так пані, краще
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я думаю, у них есть инструкции на этот счёт
Ответ дляГолубец
Після неї настрій впав у всіх.
Секс-Бомба• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Діти мають в мами під спідницею сидіти, а ці люди на роботі
Вільний митець• 06 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Мають бути тренінги персоналу, в ідеалі звісно
Регионщица• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Після неї настрій впав у всіх.
У всіх ? Клієнту настрій зіпсували в першу чергу
Ответ дляСекс-Бомба
Жінка її б також не влаштувало. Вона верещала, що треба пані.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну будуть знати діти, що пані краще, ніж жіночка )
Сама я чим старша, тим ввічливіша, бо агресивна бальзаківська пані-це жалюгідно. Тому нічого б не сказала.
Зупка_цем• 06 апреля 2024
Ненавиджу це слово, сама також ніколи не вживаю. ’Пані’ - підходить під будь-який вік і всім приємно. А то починається - ця стара, знач ’жінка’; ця молода - знач ’дівчина’
Міс Всесвіт• 06 апреля 2024
Обслужи клиента, а лучше прими заказ у гости
Ответ дляВільний митець
Після сьогоднішнього точно в них всі будуть ’ панями’
Бабуся Бетман• 06 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Після неї настрій впав у всіх.
У тоже нее упал после официантов, которые, вроде как должны были его не испортить