Стріляний птах• 07 апреля 2024

С этими Зарами и Бершками люди чокнулись уже

Откуда такой ажиотаж? Очереди километровые. Ну ладно ещё Зара. Но остальные магазины этой группы... Ни разу ничего толкового там купить не удавалось.
Вумна, аж страшно• 07 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
Давайте кожен буде самостійно вирішувати куди віддавати гроші

іронічна антитеза• 07 апреля 2024
Ответ дляВинник
У авторши- пічаль,народ одягнувся,а вона бідося не змогла собі нічого вибрати😁
Нічого, ще лишиться, всім хватить!
А ще багато народу у МакДональдсі
Вчора стояти не перестояти, до тих онлайн замовлень, терміналу черги. А чек 700-800 грн
Ми з мамою і малим були. Рідко вибираємося- кіно і мак ось вчора. А кажуть всі тікають і шрошей не має.
Вільний митець• 07 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
Дуже дивно читати таке повідомлення від людини, яка витратила гроші собі на смартфон, а не на фронт. І це ми ще не знаємо про ваші інші витрати.
іронічна антитеза• 07 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
У меня тоже есть джинсы и шорты с бершки - отлично носятся. Синсей нет ничего, купила раз бодики через инет - вернула, размер ужас, в одной упаковке одного размера были бодики разного абсолютно размера и ткань - не тянется, противная. Фу короче
Сінсей на 2 місяці. Поліестр і кашлатиться
ПешитеБесАшипок• 07 апреля 2024
Massimo Dutti и Oysho теж відкрилися хтось знає? Бо ще не дійшла до магазинів)
из желе я• 07 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
А чого ви вирішили, що хтось з них не донатить?
Задрали вже хейтити
Ідіть хейтіть під верховну раду
В рашці не донатять
Не думали чого?
Патриоточка• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
А в інших магазинах обновок не було?
Ппц, а вам то шо? Купуйте де хочете. Я ще не бачила такого, доіпатись до магазину одягу і його покупців. 🤣

krola• 07 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
А де черги? Вчора зранку була в River Mall - черги не було
В Республіці в зару черги не було, а в бершка дуже велика
вре_Динка• 07 апреля 2024
Я в 20-25 любила бершку, пул енд бір. Зараз переросла.
Зару до війни не носила, а зараз вже й не буду
Сегодня не целуюсь• 07 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так
автор Стріляний птах • 07 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
В яких, наприклад?
Резервед, Мохіто, Вайкікі, Манго, H&M (якщо хто не любить зовсім дешевий Сінсей). І подоржче сегмент не припиняв працювати. Можна подумати, що в цих, що зараз нарешті відкрились, асортимент якось суттєво відрізняється. Якийсь дутий ажіотаж.
Само_достаточная• 07 апреля 2024
А мне подходят модели с троещинского рынка.
Патриоточка• 07 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Удалено администрацией...
Вже обидві нирки продала на дрони чи тільки з дивана вєщаєш?
Царевна в уггах• 07 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Наши шьют разный товар ,много качественных вещей . Да ,дороже стоит ,чем массмаркет ,но потому что отшивается в Украине . Вот представьте,что вы швея .работаете в Украине. Вы хотите получать зарплату как швея в Бангладеше или как швея в Украине? Вот и ответ почему украинское дороже .
А мне какая разница, какая зарплата у швеи и из какой она страны?
Мне надо нормальная одежда и недорогою. Швея ж за мою зарплату не переживает и не переплачивает в цене на ровном месте.
Патриоточка• 07 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ви впевнені, що вони не допомагають, якщо вони в Зару пішли? Тупі висновки
Навіть якщо не скидають волонтьоршам на ногті, то мають право
автор Стріляний птах • 07 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Вам не удавалось, а им удавалось ) Не судите о всех по себе.
А вообще шоппинг - лучшее лекарство от нервов, а у нас их сейчас достаточно.
Я не против шоппинга вообще. Но была все это время куча других магазинов. С примерно таким же ассортиментом и качеством.
krola• 07 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
А вони закривались? В Республіці відкриті вчора були
Бавовнятий Пупс• 07 апреля 2024
Ответ дляВільний митець
И на интернет отдает, а лучше бы на фронт) и вместо советчицы, сидела бы сетки вязала)))
іронічна антитеза• 07 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Задрали вже хейтити
Ідіть хейтіть під верховну раду
В рашці не донатять
Не думали чого?
А тут крайнощі, або гноблять, що люди живуть і якось так - ходять купують нові речі, страви куштують у кафе, у кіно. І їм дорікати що живуть у війні? Посміли джинси купити і зʼїсти піцу? Айай

Друга крайність, що пусто в Україні, тема була тут, що безлюдний Дніпро, не має магазинів, всі тікають
Зараз знову істерики підуть, щоб всі виїзджали.
Дістали ’радники ’ такі

Знову качають в топ темі істерики про заборону всім жінкам виїзджати.

Як добре, що закриєш порадницю, підеш у люди, в той Тц, на дитячу площадку і зовсім інша реальність, хоч видохнешь від цих тем тут

Тут наче кровожерливі енергію пʼють.

Сегодня не целуюсь• 07 апреля 2024
Ответ дляkrola
Звісно, закривалася вся мережа Індітекс. Вже відкрилися)
ШанельКуКу• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Может они и там скупались. А тут новое открылось, почему бы не пойти?
Это же массмаркет, поносил - выкинул, купил новое ) Нормальная стратегия плюс постоянный шоппинг )
іронічна антитеза• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ну були
Ми в Резервед і кроп куплялм все, у Нм. Але і бершка непогано
Тут відкрили і всі побігли, памʼятаєте як в Києві Мак відкрили? Тож неділю черги були
То що їсти не було чого? Йшли за іншим люди
автор Стріляний птах • 07 апреля 2024
Ответ дляВинник
Та я вже давно одягнута. Це наче відкрились магазини з якимось унікальним і неповторним асортиментом. Аж смішно. Підігрівали публіку своїми вкидами ’... в магазині Зара помітили світло! Алілуя, невже вони скоро відкриються?!’ :))
автор Стріляний птах • 07 апреля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Есть кроме Синсея магазины, между прочим.
автор Стріляний птах • 07 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
Та просто смішно ці черги бачити. Дивні люди. Залежні повністю.
Моторошні троянди• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Поки що найдивніша людина це ви.
krola• 07 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ну були
Заметила в Резерв в Республике очень маленький вибору детской одежды. Интересно это во всех магазинах так. В Польше гораздо больше выбор.
іронічна антитеза• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ви не розумієте про що то? То не про шмотки, то про життя далі і відновлення іноземного бізнесу у війні. Тому кожна нова фірма, що вертається, то так воно висвітлюється
Маруська Му• 07 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
якраз тшвеї отримують три копійки, все йде на дурну націнку
Педиатор_я• 07 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ох не знаю про лекарство от нервов, выхожу с ТЦ уставшая капец и психую что потратила время, а если ещё и ничего не купила, то вобще ужас ужас)))