Стріляний птах• 07 апреля 2024
С этими Зарами и Бершками люди чокнулись уже
Откуда такой ажиотаж? Очереди километровые. Ну ладно ещё Зара. Но остальные магазины этой группы... Ни разу ничего толкового там купить не удавалось.
Добра, коли сита!• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
А в інших магазинах обновок не було?
Тому що там дешево,і якісно пошито.Наші укр бренди…дорогі,Турції також ціни космічні-за що?Розмірні сітки у цих брендах класні,плюс джинси у цих магазинах по зросту можна купити…Я висока,мені тяжко труси високі купити…не говорячи про джинси…
Слава Українi• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
А в інших магазинах обновок не було?
Якщо подивитись на цю ситуацію з іншого боку, то відкриття цих магазинів-це як промінь надії на краще, вороття до розміреного довоєнного життя, люди хочуть повернутись в минуле і віднайти спокій
Цикавенная• 07 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Я б не сказала, що дешево.
Та да. Курточка Массимо 14 тысяч)
Цикавенная• 07 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Вам не удавалось, а им удавалось ) Не судите о всех по себе.
А вообще шоппинг - лучшее лекарство от нервов, а у нас их сейчас достаточно.
❤️❤️❤️
Баба_Воля• 07 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
А в інших магазинах обновок не було?
В синсей и вайкики))😂
Баба_Воля• 07 апреля 2024
Ответ дляЦикавенная
Та да. Курточка Массимо 14 тысяч)
А в укр бренды зайдите тот же Марсего джинсы от 8 куртки от бомберы от 12тыс , сумочка 10
Цикавенная• 07 апреля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Для меня это вообще ржач. Непонятно на кого рассчитано.
Баба_Воля• 07 апреля 2024
Ответ дляЦикавенная
Согласна