07 апреля в 18:37

Дитина перестала істи м’ясо

До 2 років іла усе, що дам. Після як перемкнуло, не ість. Бе каже і все. Не дай Бог покладу на тарілку, кричить, щоб прибрала. Істи не буде навіть під мультики. На обід іла гречку з овочами. Мясо мене просила забрати, воно ж «бе». Що робити? Суфле якщо з мясом не ість. Вже не знаю як його подати чи приховати
1 2
Печенюшка 07 апреля в 18:38
А котлеты ?
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:38
Ответ дляПеченюшка
А котлеты ?
Не ість
Печенюшка 07 апреля в 18:40
Ответ дляТам все розмивчато
Не ість
А рыбу ест?
Украиночка 07 апреля в 18:40
О не одна моя такая))) из мяса ела только куринные отбивные. Могла съесть целую миску)
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:41
Ответ дляПеченюшка
А рыбу ест?
Рибу ніколи не іла, а з мясом не було проблем ніколи. Після 2 як підмінили
ВерСаСе 07 апреля в 18:41
Ничего страшного, радоваться надо :-)
6 1
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:41
Ответ дляУкраиночка
О не одна моя такая))) из мяса ела только куринные отбивные. Могла съесть целую миску)
Я смаженого не даю.. ви з якого віку почали давати?
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:42
Ответ дляВерСаСе
Ничего страшного, радоваться надо :-)
Я без м’яса голодна постійно, воно насищає. Чому радіти?
побольшомусекретику 07 апреля в 18:43
Ферментная недостаточность, не может есть. Покупайте готовые мясные пюрешки, они детям легче, а вообще к доктору, может ферменты пропишет временно
ВерСаСе 07 апреля в 18:43
Ответ дляТам все розмивчато
Я без м’яса голодна постійно, воно насищає. Чому радіти?
Ерунда это все.
12 лет вегетарианка, и дети и муж - все прекрасно :-)
13 1
Коленная ложечка 07 апреля в 18:43
Попробовать не класть на тарелку, а вот сели все вместе за стол, стоит общая тарелки с мясом, салатник, можно и гарнир на общей подавать, вы с мужем себе накладываете, едите, ребёнку не предлагать! Просто спросить, что тебе положить и все. Дней 10- 14 так попробуйте, главное не акцентировать внимание вообще, не предлагать, не накладывать. Вот просто стоит на столе и ребёнок видит, как вы едите. Пробовать разное готовить.
Украиночка 07 апреля в 18:43
Ответ дляТам все розмивчато
Я смаженого не даю.. ви з якого віку почали давати?
Не помню. Она как-то сама переключилась на нашу еду. Своё не ест а то что папа ест - буду
Чекаю завтра 07 апреля в 18:44
Ответ дляТам все розмивчато
Не ість
Я мяла котлеты и тефтели в каши, ел и не замечал
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:45
Ответ дляВерСаСе
Ерунда это все.
12 лет вегетарианка, и дети и муж - все прекрасно :-)
Можливо вам і чудово, але не усім так
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:47
Ответ дляпобольшомусекретику
Ферментная недостаточность, не может есть. Покупайте готовые мясные пюрешки, они детям легче, а вообще к доктору, может ферменты пропишет временно
Кажуть, з пюрешка потім не злізти..
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:47
Ответ дляКоленная ложечка
Попробовать не класть на тарелку, а вот сели все вместе за стол, стоит общая тарелки с мясом, салатник, можно и гарнир на общей подавать, вы с мужем себе накладываете, едите, ребёнку не предлагать! Просто спросить, что тебе положить и все. Дней 10- 14 так попробуйте, главное не акцентировать внимание вообще, не предлагать, не накладывать. Вот просто стоит на столе и ребёнок видит, как вы едите. Пробовать разное готовить.
Дякую!
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:47
Ответ дляЧекаю завтра
Я мяла котлеты и тефтели в каши, ел и не замечал
Спробую, дякую!
Санта Барбара 07 апреля в 18:49
Ответ дляТам все розмивчато
Я смаженого не даю.. ви з якого віку почали давати?
От і ясно.
Дитина стала старша і їй не смакує ваше ПП куховарення.
1 2 1 1
автор Там все розмивчато 07 апреля в 18:50
Ответ дляСанта Барбара
От і ясно.
Дитина стала старша і їй не смакує ваше ПП куховарення.
Чому раніше все смакувало? Мені в 2 роки їй все смажити?)
ВерСаСе 07 апреля в 19:08
Ответ дляТам все розмивчато
Можливо вам і чудово, але не усім так
А откуда вы знаете что вашему ребенку хуже без мяса?
Только потому что вы не представляете что может быть по другому?
автор Там все розмивчато 07 апреля в 19:11
Ответ дляВерСаСе
А откуда вы знаете что вашему ребенку хуже без мяса?
Только потому что вы не представляете что может быть по другому?
Без нього анемія
ВерСаСе 07 апреля в 19:12
Ответ дляТам все розмивчато
Без нього анемія
Есть масса продуктов, которыми можно подтянуть железо и гемоглобин.
Они не от мяса зависят.
Это могут юфть особенности индивидуальные организма.
Восполняйте
Великий сатирик 07 апреля в 19:13
У чоловіка так з рибою, 29 років рибу навіть не готую бо запах не переносить
Пацелуйнитуда 07 апреля в 19:35
Ответ дляТам все розмивчато
Чому раніше все смакувало? Мені в 2 роки їй все смажити?)
тефтельки?
вы , кстати, соли е? замечала, что дети не любили пресную еду
Мороженная курица 07 апреля в 19:46
Ответ дляВерСаСе
Ничего страшного, радоваться надо :-)
Чему радоваться?! Или вы из этих вегетарианцев?
Играю_на_кларнете 07 апреля в 19:54
Моєму 20 міс але проблеми з мясом були завжди. До якогось періоду їв рибу,потім і рибу перестав, навіть підсолену. От їсть суп - вибирає з нього картоплю,моркву і макарони,мясо і рот кладе і з рота назад на тарілку( Тому поки що приховую м´ясо в пасту, іншого способу не бачу.
Швидкоруч 07 апреля в 21:03
був такий період, різка відмова від мʼяса. все одно клала в тарілку, звісно дитина казала «забери, не хочу», я казала «не хочеш, залишиш».
мʼясо в різному вигляді давала - гуляш, биточки (курячі, яловичі), курячі ковбаски, тушковане/запечене, котлети (великі, маленькі), курячі оладки, фрікадельки.
поки їли, сиділа нахвалювала, пропонувала спробувати.
коли клала биточок в тарілку, то питала «тобі цілий чи порізаний?», спочатку було «не хочу», а потім син казав «поріж». можна навіть елементи гри включити, хоча гра за столом типу заборонена. але наприклад «дивись фокус, як мʼясо зникає у мене в роті» 🤣 «хочеш спробувати так само?»
рано чи пізно все одно спробує.
ну і на анемію перевірте на всяк випадок.

в сина була така відмова від мʼяса після ковіду. але і мені тоді мʼяса взагалі не хотілося після ковіду. а потім і я стала знову їсти і син. головне пропонуйте, бо якщо зовсім виключите з раціону то потім важко буде запропонувати знову
Щастя-здоровля 07 апреля в 21:04
Давайте м´ясні бульйони. Ще можна сахароміцети дати. Моя дочка після отруєння також перестала їсти м´ясо, давала ентерол - стало набагато краще. Бажання їсти повернулося.