Пополняю_Карму• 07 апреля 2024
Я можу чоловіка будинок здавати подобово в оренду? Чи це противозаконно?
Чоловік не має права займатися підприємницькою діяльністю, бути ФОП
А я ФОП, маю такі кведи
Будинок подарувала мама чоловікові, це його особиста власність
А я ФОП, маю такі кведи
Булькаю• 07 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Але теж дивно
Чоловік дружина - гроші в сімʼю а приходиться придумувати якісь схеми…
Ну якщо б це було майно спільної власності, то не треба, але ж тут тільки його власність).
Пополняю_Карму
• 07 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Оренда як фізособа за якусь символічну суму, в договорі вказано про можливість суборенди, щомісяця на суму оренди нараховуєте ПДФО, військовий збір, сплачуєте їх в бюджет, подаєте об´єднаний звіт щоквартально в якому вказуєте ці суми, раз в рік чоловік подає декларацію про доходи, де вказує річний дохід від оренди. Це якщо все по-правильному робити.
А як зрозуміти яка це сума? Щоб потім податкова не сказала що задешево чоловік мені здав в оренду?
Пополняю_Карму
• 07 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Раз в рік чоловік подає декларацію
В них на роботі вимагають
То декларацію він дає
В них на роботі вимагають
То декларацію він дає
Булькаю• 07 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Тут треба проконсультуватися, з одного боку у вас перша ступінь спорідненості, тому навіть податківці розуміють, що ви як подружжя могли домовитися за найнижчу суму, навіть за 100 грн. Але з іншого боку є середньоринкова ціна, чи не може виникати питання потім стосовно відповідності цій ціні.
Пополняю_Карму
• 07 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Оо дивіться що знайшла
Забрала і не сказала• 07 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А якщо з позичкою ? Тоді без хоботу я напряму можу як ФОП здавати і просто свої податки платити
Блин, ну что за слово позичка? Жесть просто. Позика!!!
Пополняю_Карму
• 07 апреля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Позика якщо грн
Позичка якщо майно