Чарочка діда• 07 апреля 2024
Шукаю кпт-терапевта
Порадьте кпт-терапевта з досвіду, який допоможе в лікуванні тривожного розладу
Чарочка діда
• 07 апреля 2024
Ответ дляДама с собачкой
АД и любая психотерапия
Я шукаю саме кпт. В мене було лікування ад та гештальт терапія
Дама с собачкой• 07 апреля 2024
Ответ дляЧарочка діда
Кпт не всем подходит, просто расприарена
Без_паніки• 07 апреля 2024
якщо вас цікавить акредитований КПТ-терапевт, то перелік всіх акредитованих спеціалістів є на сайті Української асоціації КПТ.
Я ще не маю акредитації, але на шляху до неї. Можете написати мені в особисті.
Без_паніки• 07 апреля 2024
Ответ дляДама с собачкой
АД и любая психотерапия
не будь-яка, для терапії тривожних розладів рекомендована тільки КПТ, окрім ПТРС. Там таку ж ефективність має і EMDR.
Для інших розладів рекомендовані і інші напрями психотерапії.
Bezturbotna_ya• 07 апреля 2024
Анна Яцушко, лікар-психолог, працює в КПТ. Зверталася з приводу панічних атак
Отчебучкина• 07 апреля 2024
Ответ дляДама с собачкой
она не распиарена, а на самом деле более эффективна. Но это не волшебная таблетка, поэтому действительно не всем подойдет.
А может не подойти конкретный специалист, а не не именно КПТ. Это все очень индивидуально.