_Juliette• 08 апреля 2024

Ждуни активізувались

Харків кожного дня потерпає від обстрілів і в той же час десь зачаїлись ці продажні потвори((

’Депутатка Харківської обласної ради Галина Куц розповіла, що в місті останнім часом різко активізувались любителі дружби з Росією

Про це вона розповіла в етері Еспресо

’Щодо любителів Росії, то їх у Харкові багато, на жаль. Вони є й трішки притихли. Втім, те що я спостерігаю, то останнім часом вони трішки активізувались. Особливо ті, хто відвідують церкви московського патріархату. У Харкові, якщо відверто, дискримінована українська церква. Церкви ПЦУ в Харкові розташовані десь на околицях і до них добратися не дуже легко’, - розповіла Куц.

На думку Куц, ймовірно Росія готується до нових спецоперацій проти України

’Відвідувачі УПЦ МП раптом знову почали говорити про дружбу з Росією. Вони довгий час мовчали. Тому складається враження, що їх підключають та активують саме зараз. Ймовірно, РФ готується до нової інформаційної спецоперації’, - додала вона.’

https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu-v-kharkovi-akt...
Э-велин@• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
О, боже🤦🏻‍♀️ целый не разрушенный город миллионник, этого мало?
Ага, и сотни тысяч просто расстрелянных, чтобы освободить жилплощадь. А что вам в Канаду визу уже дали?

parfummaniak• 08 апреля 2024
Церкви московського патріархату не є ждунами і не пропагують рашизм. Не перетворюйте церкву на політичну пропаганду!
dajkiri-irina• 08 апреля 2024
Это невозможно. Ждуны только в Донецке и Луганске были,а,и в Крыму. Все остальные-патриоты
Э-велин@• 08 апреля 2024
Ответ дляuma
Мне в этих ждунах одно не понятно: ведь в любом случае разнесут нахрен твой дом. Ждуны были и в Авдеевке, и в Бахмуте… за 2 года уже как бы ясно, что как в Крыму не будет. Развалины с русским флагом так греют душу? А дальше что? Вот для конкретного ждуна ??? Какая им с того радость?
Ведь значительно проще выехать на рашу со своими целыми пожитками, громче всех орать про любовь к раше, рассказывать о мальчиках в трусиках и собирать плюшки от верующих орков… Вот не понимаю я их логику…она ж должна быть в любых действиях! И все и всегда думают о себе, не важно какую идею ты проповедуешь.. . А так они сами разрушают свой дом, теряют близких, здоровье … И? Где здравый смысл?
У них его нет. Там вообще ничего нет. Они надеются, что с маньяками жить нормально и вот лично их не тронут.
Пуговка• 08 апреля 2024
Автор, я вам скажу, що ждуни є і на Волині теж. Особисто знайома. Але сидять тихенько.
Amira-a• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Это точно. Харьковчанка, хочет сдаться она
И что вас смущает? Я выехала с семьей 2 марта 22.
Э-велин@• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Поздравляю. Меня смущает, что вы выехали, не собираетесь возвращаться и пишите ересь ваших фантазий, не соответствующих действительности.
uma• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Ну, ок. Предположим они согласны жить с бурятами. Так жить же негде! Дома нет, села нет, города нет. Руины, которые никто отстраивать не будет. Должен же включиться инстинкт самосохранения… он же, наверное, даже у животных есть…
Amira-a• 08 апреля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Родители мои и мужа вернутся сразу же, если жилье останется и обстрелы прекратятся

ebbi• 08 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Так я теми подібні цій не створюю. Різницю відчуваєте?
Так що Ви темою хочете сказати, що ’Харків´яни сами винні’ чи що? Поясніть мету створення цієї теми.
Прочитавши пост автора,мені така думка навіть в голову не прийшла.Я сприйняла інфо саме так як і написанощо русня посилює інформаційну війну в місті на тлі свого знущання з Харкова.Тому та шелупонь і активізувалася.Дивно,що вам щось не те вбачається...Чому це
Gvenna• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
У меня нет таких знакомых
В смысле у вас все родные и близкие - ждуны?
Так вас в СБУ можно сдать оптом.
ebbi• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Удалено администрацией...
Де хто з українців окупацію не пережив.Ви вважаєте,що це краще?
Amira-a• 08 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Так вас в СБУ можно сдать оптом.
В смысле у меня нет ни одно воюещего знакомого, все или выехали заграницу или пожилые люди. Кого вы здавать хотите?
Gvenna• 08 апреля 2024
Ответ дляparfummaniak
Та ну) в 2014 аж с трусів вистрибували, спішили допомагати ’ополченцям’.
ebbi• 08 апреля 2024
Ответ для_Juliette
Дуже прикро таке читати…
Ви подивіться по лайках скільки тут вже набігло кацапні.Форум вже як ТГ канал Уніан.Там русні більше,ніж українців.І ніхто тих гнид не блокує
Аноним Первый• 08 апреля 2024
Ответ дляparfummaniak
Церкви московського патріархату є ждунами і пропагують рашизм. Так було завжди. Їх треба викоринити, знищити. Нафіг розігнати притон в Почаєві , тре було ше 10 років тому і так розганяти і депортовувати всіх тих кгбешників в рясах і психічно хворих баб в рясах, шо труться з ними поруч.
Всіх фанатів( зазомбованих псевдовірян), на облік і контроль сбу регулярний.
Brita• 08 апреля 2024
Ответ дляNiffler
В Киеве их тоже куча, знаю этих сволочей поименно и поадресно.
А в чем проявляется их ,,ждунство,,?
ebbi• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
С юга Украины много воюет против Украины? Бердянск, Мелитополь и тд?
Скоро почнуть кидати.У кого кацапські паспорти.Як в днрі.Одні жінки лишилися.А ви непробивна якась.Вам краще окупація,так хто вас тримає?
Amira-a• 08 апреля 2024
Ответ дляebbi
Я хочу что б мой дом остался цел и не стал «опорником» ни для наших ни для русни.

BusinkaKiev• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Удалено администрацией...
Херсону помогла временная оккупация спасти город о разрушений ?
Gvenna• 08 апреля 2024
Ответ дляebbi
Удалено администрацией...
ebbi• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Якщо вашому будинку пощастить і ваш будинок в окупації залишиться цілим,то жити з великою вірогідністю там будете не ви.Як що вам пощастить,будете шукати нору,якою з тієї окупації можна буде вискочити.Ну це якщо ваші ноги не на північ налаштовані.
Э-велин@• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Зачем? Чем в рассии им плохо?
WhiteWidow• 08 апреля 2024
Ответ дляparfummaniak
Да? А в моєму селі, яке зараз окуповане, вбили священника укр патріархату. Вбили солдати і завезли туди свого священника. Цікаво, якщо церква не політична, то навіщо?
Gvenna• 08 апреля 2024
Удалено администрацией...
Gvenna• 08 апреля 2024
Ответ дляWhiteWidow
Священників і вчителів навертають в свою віру першими. Інакше вбивають.
ebbi• 08 апреля 2024
Ответ дляGvenna
Удалено администрацией...
Це не перший.Вчора такий же був у темі про поступки територією.Там їх взагалі був табун-не встиг написати,а вони вже вісім морда-лапа наставили...Жесть.Як шакали-один унюхав і вже зграя прискакала
Э-велин@• 08 апреля 2024
Ответ дляebbi
До нее не доходит, что у русни нет законов. Даже, если ее дом уцелеет, его просто может развалить русня развлекаясь, и отрезать уши ее родным. И при этом кричать, что наркоманы не они, а Зеленский. И они сами себя разрушили.
До таких плохо доходит вообще, что такое маньяки
cheryl• 08 апреля 2024
Ви навіть не уявляєте скільки їх в Миколаєві на оборонному підприємстві
kpss2017• 08 апреля 2024
Ответ дляAmira-a
Удалено администрацией...