Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У сина в офісі такі правила. Що жити в центрі це престижно та більше можливостей.
Ото вам лапшу син вішає.
Ответ дляЛасковая_львица
Діти хочуть жити в Києві. Щоб зручно добиратися до центра. 5 хвилин на авто і ми в центрі. А Троєщина, це як за містом. Моя дочка каже, що лівий берег то не Київ.
На каком авто??? У вас же нет авто и на трою вам добираться 3 дня на конях и силов у вас нет на это.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Транжиры они, не то что вы ’с понтом под зонтом’. Кстати, где это у нас на Соломе однушки за такие деньги сдают?
За неї хотіли 18. Але по скільки це люди у яких я працюю. Вони нам здали за 15, з новим ремонтом і технікою сучасною. Від тостера до посудомийки.
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Да неужели? Моя курирующая зам.пред утирает скупые слезы в своих Броварах.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ото вам лапшу син вішає.
Чому?
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляSvs19
Ну на таксі. Легко добратися.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Нет. В первых темах точно нет.
Как и в этой.
На 90% моих вопросов она не отвечала. Потому что невыгодно.
Как и в этой.
Перечитала Ваши вопросы
А что Вы хотите услышать от Автора, который не понимает, что она не права?
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Улицу озвучте
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляSvs19
А как же экономия? Каралевы не ездят в транспорте?
Частіше на таксі.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Все может быть. В этой теме автор тоже с двух акков пишет, главное, чтоб не перепутала. А то вон как страсти накаляются.
Я когда то создала тему и мне 99% написали,что я тролль
Хотя ситуация была реальная
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Частіше на таксі.
А чому до онука на таксі не хочете поїхати?
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Частіше на таксі.
Так а что вам в центре надо? До центра, если корону снять, и на транспорте не проблема доехать
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ми там любимо гуляти. І син там в офісі працює.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тому що їм не потрібна 3к. От для чого така здорова квартира?
Почему это Вас так волнует?
Вам какая разница?
Они своими деньгами могут распоряжаться как хотят
Вам какая разница?
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви на приколі? Яка економія в Києві? Ви там бачили ціни на оренду житла? 5-8 тис. Це квартира з жахливими умовами та тарганами. Гарне житло від 10 тис. І 1к та 3к. А є й таке, що 3к дешевше коштують, ніж 1к. Тому що на них попит не такий великий. Ми ж не знаємо, за скільки орендують житло невістка з сином та свекруха. Але якщо невістка з сином орендують на Троєщині, а автор десь біля центру чи в центрі. То у сина та невістки оренда дешевша 3к.
Автор писала, що син з невісткою на Трої, вона на іншому березі.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У Вас есть машина?
З родзинкою• 08 апреля 2024
Ну можете дать обещания соблюдать условия, а по факту делать, что хотите, вы ж договор не подписывали))) Может тогда в конце-концов вас заблокирует не только невестка, но и сын и вы наконец-то перестанете строчить эти бредовые темы)
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
А чим умови не такі? Ви реально на христинах хотіли дитину виривати з рук матері? Чи на цьому світлому святі грузити її своїми повчаннями? От що з цих умов неадекватне?
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻♀️ Тоді нащо запрошувати?
Що із повного переліку заборон ви планували робити на хрестинах?
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
У Вас есть машина?
Користуємось таксі. Авто є тільки у старшого сина.
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Хотя ситуация была реальная
У меня было аналогично, но разница в том, что у меня была одна тема, а не сериал, и не было внезапного персонажа, который поддерживал противоположную тему, поэтому тема довольно быстро выдохлась. А и я еще на все вопросы старалась ответить.
аромат Жука• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
кем в 18 лет он работает после ПТУ???
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Итить колотить ....
А чего не в Межигорье ?
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляаромат Жука
кем в 18 лет он работает после ПТУ???
На офісах. Якщо розумієте, зо це за офіси і чим вони займаються.
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ну да, ради погулять стоит снимать однушку дороже трешки. Улицу не придумали еще?
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Ну тому в них і дешевша оренда, ніж в нас. Попробуйте ще туди добратися.