Ласковая_львица• 08 апреля 2024

Хрещення онука і умови для мене.

Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Вы ,наверное, думаете, что и Таня тролль?
Все может быть. В этой теме автор тоже с двух акков пишет, главное, чтоб не перепутала. А то вон как страсти накаляются.

Сусідка знизу• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
Да не кто вообще ничего не должен! Ну чего вы цепляетесь. А в вашей ситуации скажите спасибо что вообще позвали.
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Они вдвоём живут?
Экономия?
В войну?
Когда младенец?

Не, не слышали
Ви на приколі? Яка економія в Києві? Ви там бачили ціни на оренду житла? 5-8 тис. Це квартира з жахливими умовами та тарганами. Гарне житло від 10 тис. І 1к та 3к. А є й таке, що 3к дешевше коштують, ніж 1к. Тому що на них попит не такий великий. Ми ж не знаємо, за скільки орендують житло невістка з сином та свекруха. Але якщо невістка з сином орендують на Троєщині, а автор десь біля центру чи в центрі. То у сина та невістки оренда дешевша 3к.
Слава Українi• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Закінчив ПТУ. Зараз працює на офісах.
по крышам офисов лазит?
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Тогда чем вас не устраивает трёшка?
Тому що їм не потрібна 3к. От для чого така здорова квартира?
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Сколько месяцев ребёнку что надо аж трешку иметь?
Вас забыли спросить , жить им в трешке или под кустом .
Швендяю містами• 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Нормальные? Вы бы пошли, как гость, на крестины, если бы вам, в приглашении, написали бы такие условия?
Прочитайте попредні теми автора і зрозумієте.
Вона без кінці обосирає невістку, навіть дзвонила сватам, що вона херова і її бубочка заслуговує кращого. То з такою прибацаною ті умови ще й дуже м’які і лояльні.

Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Они вдвоём живут?
Экономия?
В войну?
Когда младенец?

Не, не слышали
Может это автору стоит поэкономить и переехать в однушку в район попроще. Она ж написала, что ее однушка из-за района дороже трешки сына с невесткой.
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Нужна. С чего вы взяли что не нужна.
И мне была бы нужна м одним ребенком трёшка. С двумя детьми 4х комнатная.
Кров з молоком• 08 апреля 2024
Ответ дляКраля-Галя
А ви себе так поводили раніше? Чи це безпідставно
теж перше питання було, що ж та мамо так усіх дістала, що такі умови висунули напряму
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Діти хочуть жити в Києві. Щоб зручно добиратися до центра. 5 хвилин на авто і ми в центрі. А Троєщина, це як за містом. Моя дочка каже, що лівий берег то не Київ.
Сладко-соленая• 08 апреля 2024
Супер, я и без условий не посещаю такие мероприятия
сЫначке б сказала, что много текста подготовил
Детей нянчить не собираюсь и своих предупредила
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Вони орендують 3к з гарним ремонтом за 10700, а ми 1к за 15000.
Сплюшка• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Де логіку поділи ?
Ваша 1 к дорожча чим їх 3 к.
То нащо переплачувати їм?
parele• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Пока Таня молчит,Вы тоже на темы свекрови присели?
Пару тем видела, но по комментариям поняла, что их уже пара десятков, если не больше.
Сладко-соленая• 08 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Знаючи вашу історію, сидіть вдома. У вас аж свербить зіпсувати свято
А можно краткое содержание предыдущих серий. Для тех кто смотрит не с начала 🙏
Сплюшка• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Яка мамаша така і дочка🤣🤣🤣🤣
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А чего не на Крещатике сняли или что вы там центром считаете? Вообще не пришлось бы на авто ездить. Кстати, а на кой вам тот центр сдался?
Королева ганделику• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
за шо боролісь, на те ї напоролись... от вам и бумєранг... я на стороне невістки...

Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не дочитала. Не переношу таких мужиков
Ага, ’Не читал, но осуждаю’(с).
Ясно-понятно.
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
В якому класі донька? Якась спецшкола чи у звичайній?
Svs19• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻‍♀️ Тоді нащо запрошувати?
А вам сильно хочется к невестке доипа...ся но низя по уставу , да?
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
И что? Ну хотят и хотят. Вч ж главная! Как сказали так и будет. Экономить надо!
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Ага, ’Не читал, но осуждаю’(с).
Ясно-понятно.
Да это тролль тролля )
Переключается между аккаунтами
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Транжиры они, не то что вы ’с понтом под зонтом’. Кстати, где это у нас на Соломе однушки за такие деньги сдают?
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Так экономьте!
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
У сина в офісі такі правила. Що жити в центрі це престижно та більше можливостей.
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А вы?
А я не пишу дурню про те, що жінка і дитина чоловіку цікаві, тільки поки ’свіжі’.
Тому й роблю висновок, що ви по своєму досвіду написали.
Пекельнi Борошна• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Боже, понаїдуть сюди і пальцями крутять, де їм Київ, де не Київ. Самі звідки ? На якому берегу у себе жили?
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Да это тролль тролля )
Переключается между аккаунтами
Однозначно. Для разогрева темы.