Ласковая_львица• 08 апреля 2024

Хрещення онука і умови для мене.

Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
На коленях?Вы кому вообще там надо...из вежливости люди, себя переломили, вас позвали, на самом деле не зотят они вас там
На колінах не потрібно. Але невістка могла переступити через себе і запросити. Щоб показати, що мене там дійсно чекають. Вона молода, вона повинна перший крок сама до мене робити. Тим-паче, я мама її чоловіка і нікуди від них не дінусь.

Тушьмушьнюшь• 08 апреля 2024
Послала бы на )(ер сына и те крестины и всю их семейку.
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Послала мене так невістка.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Хочу онука побачити.
А син фотки онука вам скидує?
Малявка ще та• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Діти хочуть жити в Києві. Щоб зручно добиратися до центра. 5 хвилин на авто і ми в центрі. А Троєщина, це як за містом. Моя дочка каже, що лівий берег то не Київ.
О ще одна «киянка «,давно хвости коровам крутила?
аромат Жука• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вас там не чекають.Вона не має нічого роботи
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Автор, 🤣нагадали мені , моя весела свекруха прийшла в церкву в гепюрових штанях , і майці на тонких бретелях без бюстгальтеру, Зате ж вділа хустку , А за день до цього приходила до нас додому і нас з кумою повчала щоб плаття були нижче колін і декольте прикрито і щоб хустка обовʼязково , )))
Сколько ей лет было?

Малявка ще та• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У сина в офісі такі правила. Що жити в центрі це престижно та більше можливостей.
Аааа,це в якому такому офісі?
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
До мене на весілля не прийшов дід, бо ми в запрошення написали ім´я та по батькові, а не бабуся та дідусь.
Ото пиха, наче у вас
Відчепіться зі своїм хочу купити, хочете допомогти - дайте гроші на необхідне
Моя бабуся не приїхала на весілля, бо в католиків піст почався. То був рік, коли різниця між Пасхами була 5 тижнів. А ми з чоловіком взагалі атеїсти. Дідусь приїхав.
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
О, точно мій дід😵‍💫
Хто молодший, той автоматом неправий
Коли ви вже зрозумієте, що повага то не про старший вік, а вчинки
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Повинна
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Она вам ничего не должна .
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Автор, у вас є чоловік?
Жинси на дитину• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Сколько ей лет было?
51, фигура хорошая , грудь размера 3-4 ))) ее одеться попросили в церкви , Дали два длинных платка на плечи и на юбку 😂, как вспомню умора ,
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Не повинна невістка себе ламати. Це ви всю цю ситуацію зробили можливою. Вам свою гордість запхати де подалі. Ви може нікуди не дінетеся, а ось і невістка, і онук, і навіть син можуть від вас дітися.

Якщо ва треба - робите перші кроки, дуже обережні до того. Невістці не треба - вона не робить.
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Автор, у вас є чоловік?
Ні.
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ні.
Тоді зрозуміло ((
МЧСница• 08 апреля 2024
Ото ви дістали бідну невістку. Гарні правила, вам бы задуматися і погодитися, а відповідно і поводитися.
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Аааа,це в якому такому офісі?
Наверное , на Банковой 11

Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Послала мене так невістка.
Не кажіть неправду. Невістка вам нічого не казала, не посилала. Але вам приємніше жертву з себе робити.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Наверное , на Банковой 11
Не В офісі, а НА офісах. Це інше))
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Не В офісі, а НА офісах. Це інше))
Ну , может , он там на крыше с биноклем и парабеллумом сидит . ))) А потом на другую крышу над другим офисом перебирается )))
Пиу!Пиу!• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Может. Но учитывая что сын каждый пук с разрешения жены делает- он просто тряпка

А таких никто не спрашивает. Им нельзя быть недовольным
А ви не допускаєте, що сину просто мама вже в печінках івіг згоден з дружиною?
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А в чс кинути? Це не послала?
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Не В офісі, а НА офісах. Це інше))
Це звичайно так. Не кожна мати спонукатиме 18-річного сина, щоб займався шахрайством для задовільнення її власних потреб
В танке• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А в чс кинути? Це не послала?
Я її розумію, у вас же стоп кран відсутній повністю.
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А в чс кинути? Це не послала?
Тоді 12-річна донька невістку першою ´послала´. Чи це інше?)
черная мамба• 08 апреля 2024
В мене наприклад також свекруха.Си живемо у мене, моя мама нам все а свекруха старі речі від сина все передає 12 років( не брешу ні слова Бог свідок) при цьому чоловік завжди на її стороні. Спочатку життя не давала, але все з роками якось змазалось. Бо я без чоловіка б залишилась.
черная мамба• 08 апреля 2024
Доречі, моя мама це свекруха номер два, все життя разом та все життя мене навчає.Дуже образливо.
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Він сам туди пішов. Не треба придумувати.