Неначе я винна, що народилася дівчиною

Просто дуже образливо ( батьки дуже хотіли хлопчика, а народилися ми з сестрою. Сестра молодша, то може вже змирилися і папа її і в гараж брав, і на комбайні кататися. Скажете дрібниця? То був перший Джон дір, на ньому покататися всі діти села, окрім мене. Я постійно не така, невдячна дочка. І навіть сестра не так, як племінник папи. Він схожий зовні, характером на нього. Іноді навіть плутають чий він син. Ото прямо ідеал. Кожен раз коли дзвониш- а заїжджав, а дзвонив , заїжджав з усіма. Кажу : мені не цікаво, я не хочу про них говорити. У мене є причини окрім цих дитячих ревнощів не спілкуватися з ними. Що з тіткою і дядьком що з братом та сестрою.
Коли говориш, батьки псіхують і кидають слухавку. Ще й ображаються чому я останнім часом не хочу приїжджати.
Просто виговоритися після чергової розмови з мамою ((((
1 4 1 4
Роза в вазі 09 апреля в 09:50
Выскажите им в глаза все это. Про комбайн, про племянника.
Ушла и Пришла 09 апреля в 09:54
Мабуть пора дитячі образи залишити в минулому
8 6 2
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 09:54
Ответ дляРоза в вазі
Выскажите им в глаза все это. Про комбайн, про племянника.
Ви думаєте я не говорила?) та такого ніколи не було. А ти невдячна дочка. Ми тобі все. Кажу, що все? - ну все б аби ти попросила. І місяць майже не говорили зі мною
3 1
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 09:58
Ответ дляУшла и Пришла
Мабуть пора дитячі образи залишити в минулому
Як якщо про них постійно нагадують? Я не хочу чути про тих родичів. Вони все дитинство гнобили мене. Не така, товста, крива. Батьки ніколи не заступилися. Дядько підглядав за мною в душі. Брату позичила 1000 доларів з кінцями. Навіть коли знав, що мені важко, сам міняв машини- не додумався віддати. Так, я нагадувала . Сестра просто того, що не так сказала що буду проїздом пів дня в їх місті надулася вже 4й рік не розмовляє . На думку мого папи я маю це все ( ну про підглядання і постійне намагання мене торкнутися вони не знають) забути і перша з ними почати спілкування.
А я просто прошу не потрібно при мені про них говорити.

Вам нормально було б якби ваші батьки якогось лівого чувака ставили вище за вас, їх дитину?
9 4
Роза в вазі 09 апреля в 10:01
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Як якщо про них постійно нагадують? Я не хочу чути про тих родичів. Вони все дитинство гнобили мене. Не така, товста, крива. Батьки ніколи не заступилися. Дядько підглядав за мною в душі. Брату позичила 1000 доларів з кінцями. Навіть коли знав, що мені важко, сам міняв машини- не додумався віддати. Так, я нагадувала . Сестра просто того, що не так сказала що буду проїздом пів дня в їх місті надулася вже 4й рік не розмовляє . На думку мого папи я маю це все ( ну про підглядання і постійне намагання мене торкнутися вони не знають) забути і перша з ними почати спілкування.
А я просто прошу не потрібно при мені про них говорити.

Вам нормально було б якби ваші батьки якогось лівого чувака ставили вище за вас, їх дитину?
Вы так тесно все пересекаетесь. Живёте/ жили в одном частном доме/ дворе ?
Я помню свое детство.
У каждого своя квартира. Виделись раз в полгода у бабушки на застолье.

С двоюродными, троюродным тоже не общаемся. У всех свои семьи, дома. Все живут в разных городах и сёлах. Виделись раз в 10-15 лет на похоронах .
Какие ещё деньги взаймы.
1 6
Ашолюдискажуть 09 апреля в 10:03
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Як якщо про них постійно нагадують? Я не хочу чути про тих родичів. Вони все дитинство гнобили мене. Не така, товста, крива. Батьки ніколи не заступилися. Дядько підглядав за мною в душі. Брату позичила 1000 доларів з кінцями. Навіть коли знав, що мені важко, сам міняв машини- не додумався віддати. Так, я нагадувала . Сестра просто того, що не так сказала що буду проїздом пів дня в їх місті надулася вже 4й рік не розмовляє . На думку мого папи я маю це все ( ну про підглядання і постійне намагання мене торкнутися вони не знають) забути і перша з ними почати спілкування.
А я просто прошу не потрібно при мені про них говорити.

Вам нормально було б якби ваші батьки якогось лівого чувака ставили вище за вас, їх дитину?
Вам давно пора до психолога. І я не жартую.
Слухи-руки не распускаю 09 апреля в 10:04
Вы родились нытиком. Вы в любом случае нашли бы причину поныть
4 2 3
Роза в вазі 09 апреля в 10:04
Не общайтесь , не пересекаетесь с ними всеми. Вообще никак. Заблокируйте номера телефонов, Вайбер.
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:06
Ответ дляРоза в вазі
Вы так тесно все пересекаетесь. Живёте/ жили в одном частном доме/ дворе ?
Я помню свое детство.
У каждого своя квартира. Виделись раз в полгода у бабушки на застолье.

С двоюродными, троюродным тоже не общаемся. У всех свои семьи, дома. Все живут в разных городах и сёлах. Виделись раз в 10-15 лет на похоронах .
Какие ещё деньги взаймы.
Ми жили з бабусею, тож всі канікули, всі свята, просто так ця вся канала приїжджала до нас. Не важливо чи бабуся може чи ні. Вона в ланці працювала , їх всих привозили їй на канікули і сиділа з ними мама моя.
Тому певний час ми досить тісно спілкувалися.
Зараз батьки мої з ними спілкуються і постійно намагаються мені розповісти, що я також зобов´язана, бо то родичі. А моє : я не хочу. - ігнорується і зляться із-за цього
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:07
Ответ дляРоза в вазі
Вы так тесно все пересекаетесь. Живёте/ жили в одном частном доме/ дворе ?
Я помню свое детство.
У каждого своя квартира. Виделись раз в полгода у бабушки на застолье.

С двоюродными, троюродным тоже не общаемся. У всех свои семьи, дома. Все живут в разных городах и сёлах. Виделись раз в 10-15 лет на похоронах .
Какие ещё деньги взаймы.
Коли мені було 18 , мені до машини папиної навіть близько не можна було підходити. Її віддали улюбленому племіннику. Папа вже не міг їздити
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:07
Ответ дляРоза в вазі
Не общайтесь , не пересекаетесь с ними всеми. Вообще никак. Заблокируйте номера телефонов, Вайбер.
Заблокувати батьків?
Роза в вазі 09 апреля в 10:08
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Заблокувати батьків?
Да.
Просериарила молодость 09 апреля в 10:08
Ви від них зараз фінансово не залежні? Якщо так, то можете не дзвонити і не їздити. Займіться собою. Пройде час, ви ще подорослішаєте, заспокоєтесь, якщо перестанете копирсатись в минулому. Воно пройшло і цього не виправити. Зрозумійте, що старші люди рідко визнають помилки та міняються у думках. Вони такі. Вони вас якось виростили. І вони мають свою точку зору. Ви тільки даремно псуєте свої нерви
Роза в вазі 09 апреля в 10:08
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ми жили з бабусею, тож всі канікули, всі свята, просто так ця вся канала приїжджала до нас. Не важливо чи бабуся може чи ні. Вона в ланці працювала , їх всих привозили їй на канікули і сиділа з ними мама моя.
Тому певний час ми досить тісно спілкувалися.
Зараз батьки мої з ними спілкуються і постійно намагаються мені розповісти, що я також зобов´язана, бо то родичі. А моє : я не хочу. - ігнорується і зляться із-за цього
Вы не обязаны. Родственники, ну и что ?
Фея_3уровень 09 апреля в 10:08
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви думаєте я не говорила?) та такого ніколи не було. А ти невдячна дочка. Ми тобі все. Кажу, що все? - ну все б аби ти попросила. І місяць майже не говорили зі мною
Автор, ну такі вони люди. Ні в чому ви їх не переконаєте і нічого вони не зрозуміють.
Вам для себе треба вирішити. Або ви взагалі припиняєте спілкування. Або спілкуєтеся раз в місяць по телефону і в разі розмов, які вам не подрбаються кладете слухавку. Або спілкуєтеся на їхніх умовах і вислоховуєте яка ви не така.
Нажаль, вони не зміняться. Вам треба прийняти це
Чемна панночка 09 апреля в 10:09
Вам треба сепаруватись від батьків і не залежити від їхньої думки. Ну так буває нажаль, що можуть хотіти сина або тільки дочку. Звичайно, нормальні батьки потім не будуть це розповідати все життя, а люблять дитину незалежно від статі. Але навіть якщо б розповідали про сина, та і що.
Саме головне -батьки дали вам життя! Ви ж не на вулиці жили? Їли, пили, одягались, лікувались, навчались? То щось, та й дали батьки(вважаю це не мало) .
А те що привʼязан ваш батько до племінника, може цікаво йому з ним, є про що поговорити. В мене в чоловіка тітка є, так вона йому як мама майже. Більше з ним спілкується, чим зі своїм сином. З племінником дружні відносини, а з сином ні нажаль
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:09
Ответ дляРоза в вазі
Да.
Ви знаєте я вже на шляху до цього. Останнім часом майже не їзджу до них і відповідаю на дзвінки через раз. Совість поки не дозволяє повністю обрізати спілкування.
Роза в вазі 09 апреля в 10:10
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви знаєте я вже на шляху до цього. Останнім часом майже не їзджу до них і відповідаю на дзвінки через раз. Совість поки не дозволяє повністю обрізати спілкування.
Сколько вам лет ? Есть муж, дети ?
Можете тайно уехать заграницу и начать новую жизнь
Котя_люлю 09 апреля в 10:10
авторе, ви їх не переробите. живіть своїм життям, робіть те, що хочете, під них не підлаштовуйтесь. скажуть, що ви погана? так вам не звикати)
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:11
Ответ дляПросериарила молодость
Ви від них зараз фінансово не залежні? Якщо так, то можете не дзвонити і не їздити. Займіться собою. Пройде час, ви ще подорослішаєте, заспокоєтесь, якщо перестанете копирсатись в минулому. Воно пройшло і цього не виправити. Зрозумійте, що старші люди рідко визнають помилки та міняються у думках. Вони такі. Вони вас якось виростили. І вони мають свою точку зору. Ви тільки даремно псуєте свої нерви
Розумієте, вони вже похилого віку, мають купу болячок і скоро потребуватимуть допомоги. З одного боку вони мені дали життя, вивчили. З іншого - оце все.
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:13
Ответ дляРоза в вазі
Сколько вам лет ? Есть муж, дети ?
Можете тайно уехать заграницу и начать новую жизнь
40, є діти. Розлучена. Я останнім часом все більше про це думаю. Поїхати, змінити номер телефону, видалити всі соц мережі і все.
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:13
Ответ дляРоза в вазі
Да.
Цікаво, чи багато з тих, хто таке радять, так зробили насправді?
Котя_люлю 09 апреля в 10:14
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Розумієте, вони вже похилого віку, мають купу болячок і скоро потребуватимуть допомоги. З одного боку вони мені дали життя, вивчили. З іншого - оце все.
ви в них в рабстві метальному, ніяк не можете відірватись. ось коли будуть потребувати допомоги, тоді і будете їздити. а взагалі у них ще одна донька є і племінник улюблений - нехай теж допомагають.
Роза в вазі 09 апреля в 10:14
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Цікаво, чи багато з тих, хто таке радять, так зробили насправді?
В мене нормальні батьки.
А от свекруху заблокувала всюди.
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:15
Ответ дляЧемна панночка
Вам треба сепаруватись від батьків і не залежити від їхньої думки. Ну так буває нажаль, що можуть хотіти сина або тільки дочку. Звичайно, нормальні батьки потім не будуть це розповідати все життя, а люблять дитину незалежно від статі. Але навіть якщо б розповідали про сина, та і що.
Саме головне -батьки дали вам життя! Ви ж не на вулиці жили? Їли, пили, одягались, лікувались, навчались? То щось, та й дали батьки(вважаю це не мало) .
А те що привʼязан ваш батько до племінника, може цікаво йому з ним, є про що поговорити. В мене в чоловіка тітка є, так вона йому як мама майже. Більше з ним спілкується, чим зі своїм сином. З племінником дружні відносини, а з сином ні нажаль
Знаєте, то може тоді й від племінника , а не від дочки допомоги чекати?
Забігаючи наперед, я давно вже їм сказала, що мені нічого в спадок не потрібно. Я справлюся сама
Роза в вазі 09 апреля в 10:15
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
40, є діти. Розлучена. Я останнім часом все більше про це думаю. Поїхати, змінити номер телефону, видалити всі соц мережі і все.
Зробіть це. І буде вам щастя.
Ви потрібна своїм дітям перш за все.
ЛолитаНеРазлита 09 апреля в 10:15
Автор, вам нужно признать, что вот да, вы из такой семейки. Ну факт есть. Что с этим делаем?
Занимаемся своей жизнью, минимизировать контакты с теми, кто расшатывает морально. Нужна помощь родителям? Помогите, оплатите. Но Вы уже взрослая, а ищете дозволу в позе жертвы ’как сделать так,чтоб меня не били морально. Та отойдите вы в сторону. Обидно, больно. Но Вы не одна такая. Много выросших, покалеченных детей, но Вы уже взрослая. Сепарируйтесь во всех смыслах, если финансово не зависите.
Ещё раз подойдите к брату с чёткой фразой’я считаю пришло время вернуть твой долг’. Чётко. Не мямлите, бо вы склонны. Насчёт что папа хотел сына- его проблемы. Ну его, понимаете? Не поддерживайте всю жизнь родительской игру ’мы хотели сына, а ты дочь’. И насчёт поглядывал в душе и трогал. Сядьте и проговорите с матерью напоследок. Когда она будет в очередной раз претензии Вам. Выскажите блин наконец
И пусть они живут с этим, а не Вы. Хватит уже жить прошлым. Высказались и отрезали
ЧукИГеки 09 апреля в 10:16
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Розумієте, вони вже похилого віку, мають купу болячок і скоро потребуватимуть допомоги. З одного боку вони мені дали життя, вивчили. З іншого - оце все.
Так вы печетесь за себя, чтоб за ними не ухаживать🤣🤣 вот и причина вашего нытья
1 4
автор Бамбарбия! Кергуду. 09 апреля в 10:18
Ответ дляКотя_люлю
ви в них в рабстві метальному, ніяк не можете відірватись. ось коли будуть потребувати допомоги, тоді і будете їздити. а взагалі у них ще одна донька є і племінник улюблений - нехай теж допомагають.
Я вже до психолога з цим ходила. Зараз просто грошей нема, то перервала. Поки далеко від них - мені норм. Тільки поруч - я на рівні тіла відчуваю страх.
Улюблене покарання було змушувати йти за прутом. Часто при тих же родичах.
Я найбільше хочу позбутися цього страху щоб не лише на відстані, а й поруч могла відстоювати свої кордони.
Поки ж рятую свою психіку тільки відстанню і уникненню по максимуму контактів
KROX@ 09 апреля в 10:19
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Розумієте, вони вже похилого віку, мають купу болячок і скоро потребуватимуть допомоги. З одного боку вони мені дали життя, вивчили. З іншого - оце все.
у них масса народу для допомоги.
не вздумайте пампесы менять.