Кредитная• 09 апреля 2024
Паска. Какие добавки вы кладете кроме изюма?
Всегда добавляла только изюм. Хочу попробовать что то ещё но чтобы не навредить тесту. Что вкусно подскажите плиз? А что класть не стоит?
Видна міленіалка• 09 апреля 2024
Мені ще подобається журавлина і курага. Дехто кладе горіхи, мені особисто не зайшло.
КрестьянинДиор• 09 апреля 2024
Ответ дляok1904
Кольорові цукати смаку не мають, лиш для краси, тому не додаю.
смотря, какие
если нормальные брать, они душистые и сладкие
и еще их, конечно же, нужно вымочить хотя бы 12 часов в роме/коньяке
IQ 80• 09 апреля 2024
Сушёная вишня, цукаты из цитрусовых,орехи,клюква,изюм замоченный в алкоголе
IQ 80• 09 апреля 2024
Ответ дляok1904
Это не те цукаты,надо у таджиков лимоны и мандарины брать,кумкват очень подходит еще
Викасикрет• 09 апреля 2024
Нічого не кладу крім натуральної палички ванілі, в мене шикарне тісто на 30 жовтках домашніх яєць.
Горня капучіно• 09 апреля 2024
Завжди кладу апельсинову цедру, родзинки, курагу шматочками, апельсинові цукати для смаку і суміш цукатів для кольору.
Замочую в коньяку або ромі.
Распутница• 09 апреля 2024
Ответ дляВикасикрет
ого і скільки пасок виходить?
IQ 80• 09 апреля 2024
Ответ дляok1904
Я знаю. Це з цитрусового пектину виготовляється, підфатбовується. До війни точно були лінія виробництва в Харкові
Такие?
IQ 80• 09 апреля 2024
Ответ дляok1904
Я люблю з кардамоном. В книжці ’о вкусной и здоровий пище’, є рецепт паски/куліча/ зараз це александрійське тісто, там в рецепті рекомендовано додавати кардаман.
Кардамон да, тоже очень нравится в пасках
Кредитная
• 09 апреля 2024
Ответ дляok1904
Скажіть будь ласка а що він дає? Бо у мене в рецепті вафель теж є кардамон. Але побачила який він. Як квіти сухі чи щось таке. Його треба перемолоти?
whenallissaidanddone• 09 апреля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
мои любят с шоколадом и арахисом
Так это уже не паска.
Пирог просто.
ДлинноНожка• 09 апреля 2024
Клюкву, орехи, мак
Всегда разное.
Цедра апельсина в тесто, кусочки засахаренного апельсина как начинку
Всегда разное.
Эта_Шикарна)• 09 апреля 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Так это уже не паска.
Пирог просто.
я бы сказала кекс, чем паска и является
Ответ дляКредитная
Дає приємний аромат, навіть післясмак. Зернятка наче в маленьких стручках,, вони мають сильний аромат, я вибираю зернята з пару-трійки тих маленьких стручків і мелю в ступці.