ГугелП@лАмался• 09 апреля 2024
Підкажіть по міжнародній доставці, податок.
Дівчата, хто знає, як порахувати на яку суму прийшла посилка, якщо податок за неї виставили 300 баксів?
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляanzzem07
При умові що 150 євро = 163 долара
Сума посилки = 3 163 долара
Ого, дофіга. Я навіть не знаю що там.
А ота оплата податку як проходить? В момент отримання? І скільки в мене часу на зберігання посилки в Україні?
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляanzzem07
У мене була доставка через фірму-посередника, то після проходження митниці вони виставили інфойс на оплату, якщо не оплатити, то посилку не отримаєш
Так, я це розумію. Написали що пришлють інфойс для оплати. Не можна оплатити в момент отримання?
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляanzzem07
Здається, що ні, оплатити потрібно саме тоді, коли вона тільки пройшла митницю
Бляха. Але якийсь час на оплату в мене є? Хоч би зателефонували мені, а то пишуть тільки на мейл, я нічого не розуміюсь у цьому.
Ответ дляГугелП@лАмался
Я вже точно не пам´ятаю, але суть така: коли Ви оплатите, тоді посилка далі продовжить рух до Вас, тобто наскільки Ви затримаєте оплату, настільки пізніше її отримаєте, відповідно
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляanzzem07
Все зрозуміла, дякую. ❤️
Швендяю містами• 09 апреля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Все зрозуміла, дякую. ❤️
У вас точно посилка, ні шахраї?
Є калькулятор , ще гляньте в єдине вікно, там же можна все і оплатити.
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляШвендяю містами
У вас точно посилка, ні шахраї?
Шахраї. 😅 Прислали мені відео ’подарунків’, типу що в посилці, а я їм відправила картинку з 300 баксів.
ГугелП@лАмался
• 09 апреля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
То яким перевізником замовляли доставку?
Та не було ніякого замовлення. Якоби поклоннік прислав якоби подарунки. Я йому пишу, давай гроші на податок, а він каже: доллари у посилці. Ага, ну то я фотку з 300 баксами йому відправила, типу оплатила 😁 , нехай порадіє.