Я_канеша_извиняюсь• 09 апреля 2024
Дарю Narciso rodriguez for her залишок і Tom ford lost cherry 5 мл
Неправдиша• 09 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
А за скільки ви хочете купити?
Пампушечка• 09 апреля 2024
Нарциссо моя любов, але той, що знятий з виробництва. L´eau. Ніхто не продає?
Фима Собак• 09 апреля 2024
Ответ дляПампушечка
Я Маю такий аромат.
Користуюся рідко, 1 раз в сезон ранньою весною, вперше я отримала пробник саме на початку березня, і в мене асоціація з ним це рання весна, але навіть цього року не користувалася.
Ответ дляФима Собак
Я Маю такий аромат.
О, саме цей найулюбленіший. Продаєте? Ціна і скільки його у флаконі? Відкрилася
Фима Собак• 10 апреля 2024
Ответ дляsim2406
Скільки у флаконі не знаю бо не видно, але користувалася не багато.
Продавати поки що не продаю, але можливо і продам пізніше.
Фима Собак• 10 апреля 2024
Ответ дляsim2406
Зрозуміла, жаль. Користуйтеся на здоров´я. В мене вже їх 4 було, альтернативи не знайшла
Що вам подобається в цьому ароматі?
Він такий на любителя, трішки гіркуватий навіть.
Фима Собак• 10 апреля 2024
Ответ дляsim2406
Не знаю, просто голова кругом
Зрозуміло), аромат не типовий, цікавий, головне не перебощити з ним).