Розумна Губка• 09 апреля 2024
Київський зоопарк
Шановні, з таким дурним питанням до вас...
Знайома приїхала до мене в гості з чоловіком та 2 дітьми, завтра хочуть сходити до зоопарку, але її турбує чи ходять тцк по території парку. Я кажу що не знаю, бо сама там давно не була. Я ж питаю, а чого так турбує, каже просто, наче казала що в чоловіка є бронь але хер його знає...
Може ви шановні щось знаєте. Заздалегідь дякую і вибачте за дурне питання)
Багряна осінь• 09 апреля 2024
Навіть якшо вони там і були, то скоріше б була разова акція, так не вгадаєш, будуть в цей день чи ні. Можуть де завгодно зупинити. На днях були в тому районі, нікого не бачили.
Розумна Губка
• 09 апреля 2024
Ответ дляБагряна осінь
Так само кажу, що вони можуть бути де завгодно
Розумна Губка
• 09 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А чего их бояться-то?
Сама не розумію, того і вважаю це дурним питанням)